bugün

bu benim ya. makyaj beni yaşlı gösteriyor , o yüzden yapmıyorum ya da çok az yapıyorum.
O suratlarına sürdükleri leş bir şey var zımpara atılmamış alçıpan gibi. Amk şu boku bilmiyorsanız yapmayın uzaylı gibi palyaço gibi oluyosunuz sersemler !
(img:#1899626)
Şu ruju düzgün sürün allah için.
aklıma yıldız tilbe'yi getiren başlık. *
olmasalar daha iyi olur dedirten cinstendir.
Bilmesede kendine bakım için çaba göstermesi yeterlidir ilk adımda herkes böyle bir evrim geçiremez.zamanla öğrenecektir.edindiğim tecrübelere göre zamanlada öğreniyorlar.okulun ilk günü erkeğe benzettiğim bir kız vardı sonra kız olduğunu farketmiştim.zamanla makyajı keşfetti kız 4-5 ayda içimizi yakar hale geldi ilk halini görmesem benimde içimi yakardı yani hala harun abi gibi geliyor bana.
(img:#1304915)
Makyaj yapmayı bilmediklerinin farkında olup makyaj yapmaması gereken kadınlardır. Mesela ben; yapamıyorum o yüzden yapmıyorum çoğu zaman.
Pudra süreyim derken abartıp un kurabiyesi olanlar var.
filli boya sponsorluğunda yapılan makyaj. apartmanı gece kondu yapmak gibi bir şey.
özellikle yanakların pembeleşmesi... söyleyeceklerim bu kadar.
(bkz: buldu da kıllısını arıyor)
Sokağa makyaj ile çıkmaması gereken kadındır.
Çok çirkinsin keşke ölsen dediğimdir. Aşık olunmaz ki bunlara olmaz böyle doğal olun azcık.
Cogu halk egitim merkezinde ucretsiz makyaj yapma egitimi vardir, bilmemek degil ogrenmemek ayip.
makyaj yapmasını bilmeyip makyaj yapan kadın yoktur , az votka vardır.
En azindan o eyelineri cekmeyi ogrenin be ablacimlar ya.
Bi gozun retro, bi gozun uzay cagi.
kokonolardır, boyanınca kırışıkların gideceğini sanarlar.
batman deki joker e benzeyen karılardır.
görüntü kirliliğidir,

bari yapmayı bilmiyorsun birinden yardım al, kuaFÖRE GiT,

VAllahi GÖTÜM BiLE diYOR BEN ONdAN dAhA GÜzELiM.
imla kurallarını bilmeyip başlık açan yazarlara benzerler.

makyaj yapmayı beceremeyen kadınlar üzerine bunca araştırma yapıp satır satır yazıyı resimlerle linklerle süslemek yerine
6. sınıf türkçe kitabı alıp dilinin kurallarına çalışarak aklını süslemeni tavsiye ederim.
Makyaj yapmış olmak için yapan kadınlardır, halbuki bazı kadınlara hakikaten doğal flu makyaj çok daha güzel olur hatta yapmamak..
renklerle oynamayı seven kadındır.
zamanla öğrenecek kadındır..
güzelken bir anda çirkinleşen kadınlardı.
(bkz: akım derken bokum demek).
kırmızı ruj, allık, eyeliner, fondöten, maskara hepsini birden kullanan kızdır. lan düğüne mi gidiyorsun dedirtir kendine. azcık sade olun doğallık iyidir.