bugün

Daha önceden nick altında tartışmıştık bununla. Tam bir mal. Ciddiye bile almayın.
mitoz bölünmeyle çoğalan tek hücreli solculardan birisi daha, genellikle besin olarak sazan tüketiyorlar. rastgele tuşlanan numaraları arama kabiliyetleri mevcut.

bu entry gülmekten karın ağrısı ile düzgün bir şekilde yazılamamış olabilir. şimdiden tişikkirlir.
sözlükte fake hesap açıp sizi çaylak yaptırmaya çalışabilen yazar, eski nesil olduğuna bakmayın 95 96lı sivilceli ergenlerle takılıyor.
Aynı zamanda doktor karisi adlı hesabın da sahibi. Cin olmadan adam çarpmaya çalışmasın.
Nick altına herhangi bir şey yazınca anında feyk hesabı ile cevap veren yazar.
Yapma böyle lütfen. *

(bkz: bi lira var mi abi)
kızılbaşın tekidir , hak ettiğini bulmuştur.
Arkadaslar dagılın caylak olmak istemiyorum. *
Ne agackakandır ne de birilerinindir.
Özbeöz benimdir.
Ağaçkakan mıymış?
Ben öyle bilmiyordum, yazıklar olsun.
seni seviyorum yazarı. bi alt dudak versene.
Eheh.
bu gece de bulusamadık yazarı.
Ben uyuyorum bu entryde burda dursun eheh.
Yirim.
Edit: ne vardı Çaylak olacak. Barikat mısınız siz amk.
Evdeki çeyiz sandığımda sakladığım yazar.
Aldım. Benim. Kimseye de yar etmem. Ehehe.
http://www.uludagsozluk.com/e/29860550/

kenan evren'e sosyal demokrat diyecek kadar ne yaşadı merak edilen yazardır.
#29830371 entrysinde beni yaran, ibretlik tespit yapan yazar.
mis gibi entryler giren yazar.
görsel
Cevap vermeyince çark eden klasik ergenlerden.

He la he öyle yapıyordu hahahaha. Bugünlük bu kadar rezillik yeter kanka. Hadi kal sağlıcakla. Efendi ol bak bir daha getirme beni buralara. *
Deniz gezmişin dolabında yapıştırılmış halde tonla avrat resmi bulunduğunu bilmeyen yazar.
1 yazar.
Hee evet kanka aynen. Türkeş türkçü ayrıca dimi hahahaha ne cahilsin ya.

görsel
adam türkeş'in başbakan yardımcısı olduğunun farkında değil gelmiş burda neler söylüyor ya. olm git bi gazete falan al lan bişiyler oku.
bu arada, başbuğunuz darbe yapınca, menderes'in başkanlık ofisindeki kasanın içinde bulunan kadın iç çamaşırlarını falan ortalığa çıkartıp ''bakın bu böyle bi adam işte'' diyerek ifşa etti onu herkese. ama ne hikmetse şimdi ikisi de sizin için ilahlaştırılmış bir lider. vallahi size akıl sır ermez. ahahaha.
1 yazar.
Hükümette bulunan tek bir Türkçü siyasi göstersene.
O değilde sizin işinize canlı yararım diyorlardı dimi hahahahahahaha sabah sabah haykırdım.
1 yazar.
Kanka o değilde sizin önder olarak kabul ettiğiniz kim varsa yakalanınca öldürmeyin beni diye yalvarıyor ulan ahahahaah bak aklıma geldi yine.
Cesur korkusuz devrim önderleri demek? bunu git dal yarak adlı yazara anlat hahahahahaa. *
dur kanka daha komiği var daha komiği, hani sizin başbuğunuz var bitane. onun bi de bi oğlu var hani, şuan başbakan yardımcısı olan. ak partiye geçen hani. bu benim babamın partisi ulan falan diyen. o v ar ya kanka, çok zengin ha. siz de hiç umrunda falan değilsiniz adamın. adam işine bakıyor. hoş sizin camiada işler böyle yürüyor zaten.

ha bak dur bitane daha geldi aklıma bunu bi arkadaş anlatmıştı, severim kendisini ama işte biraz ülkücü yoksa aynı eve bile çıkardım onla. bunlar ramazanda kampüs içinde ne kadar sigara içen varsa yakalayıp dövüyolar. sonra da ocağa gelip çay sigara yaparlarken ''bugün de sevap points kazandım hamdolsun'' diye sloganlar atıyolar. ahahhaha.
Bilgi ve belge ile birlikte buyrun:

http://www.uludagsozluk.com/e/29688650/

Peşinen edit: Araştırmacı gazeteci Uğur Mumcu'nun yazdıklarını referans kabul etmeyecek solcuların antitezi nedir gerçekten merak ediyorum.
Kendisi kankam olur. dal yarak'ı çok sever ayrıca. Yazar olan varya.

Dur kanka daha komiğini anlatcam bak; işçi haklarını elindeki i-phone ile twitterdan savunan embesiller varya onları bilirsin sen, çok yabancı değildir sana.
Neyse bunlar bir anlık hevesle eylem yapmaya kalkıp sonra biber gazını yiyorlarya gülmekten karnım ağrıyor ahahaaha.