bugün

--spoiler--
açık benim nesajım açık laga luga yapma güzel algı yapıyorsun ödlekmiyim değilmiyimö karşına çıkınca anlarsın.
--spoiler--

puhauahauauahaa. sabırsızlıkla bekliyorum frenk. bolu'dayım beklerim bebeyim.
--spoiler--
bolu'nun neresinde yaşıyorsun fotoğraf atsana yakışıklı.
--spoiler--

Bir ara anın görüntüsü başlığına atarım foto artık. Malum gece oldu.
donuzlanmış çöpleri göremeyen yazar. türkçüleri ülkücü zannedenlere bir tarafımla gülüyorum bu arada. beyaz develi yobaz yapsaymışsın nickini daha anlamlı olurmuş lol.
--spoiler--
askerlik fotoğrafını atsana nerede yaptın merak ediyorum.

asker kaçağı mısın yoksa.
--spoiler--

hayrola sen ne ayaksın? anonim hesap yine, yeni bir hesap açmış. sen nerede yaptın lan askerliğini asıl? onu söyle. sen önce at bir fotonu. ben sana neyin ne olduğunu söylerim.

taşşağım iyi değil diye bazı rizelu pontus tohumları gibi askerlikten kaçmadım merak etme lol.
Yobazlarin icinden geciyor, durduramiyoruz.
dün geceden beri nickaltı up'lanan on ikinci nesil yazardır. dün gece nasıl 90'na taktıysam hala burada bunu anlatmaktalar. bazılarının gecesi çok zor geçmiş anlaşılan. heyt ulan be, ben neymişim. alev silahı gibi adammışım, ne göt yakarmışım lol.
görsel
kötülemediği millet kalmadı. bütün dünya buna inansa, birlik olsa, hayat bayram olsa.
Başlıkta tokat yiyip yiyip milletin nickaltında ağlayan at boku.
Yokluğu hissedilen yazar. Keşke burada olsa.
şalom gönüllü tugayına katılmış ,gazze'ye ilk girenlerden olmak için ,neden-yahu'ya canım feda diyerek mevta olması dileği ile.

şalom şabat...!
bu da bitmiş gibi.
Valla ben nickaltımda senden ala yıkık göremiyorum. Canını nasıl yaktıysam sürekli nickaltımda bitiyorsun. Varlığım bile seni kudurtmaya yeter Ankara barzosu seni. Geçiştirmek? Sen herkesi kendin gibi kancık sanmaktan ne zaman vazgeçeceksin acaba? Anonim hesap denen psikopatın feykisin işte. Frankla birlikte sözlüğe sümük gibi yapıştınız. Godumun parazitleri sizi.

Koçum, tel numarası vermek ana avrat küfretmek kolay. Gelecekte Karadenize gelme planım var, o badeci yavşak dua etsin de onun şehrine gelmeye karar vermeyeyim. Yoksa cidden onun için fena olacak. Ankara'ya gelirsem sana 90'na takarım burada taktığım gibi.
ateist takılma adı altında islam düşmanlığını misyon edinmiş yazarımsı. lucas'tan cevabını hakettiği şekilde almıştır.
Çaylaklıkta nickaltı up'lanan yazar. Donuzladığım çöpleri göremiyorum. Artık idare ediverin. Sözlükte çok fazla çöp yuzır olduğu için donuzla donuzla bitmiyolar, sonra da nickaltı da istenmeyen ot gibi bitiyorlar. Yakmışımdır yine birilerinin canını.
bak çocuk hakaret etmeden yaz dedim sana değil mi geçen 15 gün çaylak oldum gene olurum sorun değil benim yazılarımda küfür var mı edene ederim sen laf anlamazmısın manisa hıyarı.

bu nedir ben kemolara civelek yazdığımı gördünmü ? (#46728345)
Kemalizm üzerinden prim kasmayı kes, kışkırtıcı şeyler yazma. Biz de sana öyle demeyelim o zaman hamsi beyinli. Gece gece senin zırıltılarını çekemem. Git başkalarına havla.
o seni ilgilendirmez istediğimi yazarımn devletin yasaları var rahatsız oluyorsan mahkemeye ver beni ? sorun bu şekil çözülür hakaretle değil eleştir dalganı geç hakaretvari yazma.

ben laz değilim hamsi beyinli olayım grii zekalı.
Eleştir diyorsun da eleştirdiğimizde de hemen moderatörlere entari sildiriyorsun ne iş? Yazdıklarım da hakaret falan değil. Ben karşımdakine göre tavır alıyorum o kadar. Yarası olan gocunur bebeyim.

Bir akapeli bana geri zekalı diyor ya. Bir de entari editliyor. Embesil herif, sen önce düzgün yazmayı öğren. Doğu karadenizli olduğun için hamsi beyinli olman normal btw.
hakaret edersen elbet silinir adam gibi yaz silinmesin. ben laz değilim her görüğüne hamsi beyinli deme bir şey bilidiği yok biliyor gibi yapıyorsun. bana benim başlıklarımda dolaylı yoldan hakaret etmeden yaz rahatsız oluyorsan hiç yazma dahada olmadı adliyeye git dilekçeni yaz çocuk mu korkutuyorsunuız bu şekil yazarsan o linki alır bende hakaretvari yazarım dozu da artıtıtm ona göre benden uzak dur ne halin varsa gör.
Oo bakıyom yine başka nicklerde aslan kesilmişsin civelek?
Sen de bu çocuklar mı korkutuyorsun.
100 tane nefret söylemin, bi o kadar cumhuriyet düşmanlığın bir o kadar hakaretin var sözlükte!

Minimum 3 yıl hapsin be bi kaç yüzyüzbin liralik cezan var? Sor bakayim bu herif bu herif niye benden korkmuyor diye.

Git ötede oyna
Donuz butonunu daha etkin kullanıp gereksiz ve yorucu polemiklerden kaçınması en doğrusu olacak değerli yazar. Saygılarımı sunarım.
elaleme comar diyerek gezinen biri... seni gidi alingan anadolu comari.
--spoiler--
4 fake hesap kullanıp üztüne fakelerinden durmadan hakaretvari yazan zevat. anasına küfür etsen yarabbi şükür diyecek kapasitede arsız biri. ya olm hakaret etmeden 10 numnara tanım eleştiri yapılabilir senin küfür etmen kimsenin düşüncesini değiştirmez tanımını yap geç durduk yere neden pislik yapıyorsun 4 faken var ana hesabını durdurdun teorisyen hesabını hiştaydan yazıyor bu hesaptan yazıyorsun geçen hafta 15 gün karşıkıklı çaylak olduk sen hitay hesabınla yazmaya devam ettin utanmadan da buradan insanlara edep ahlak dersi veriyorsun çerkez namuzsuz kahpenin evladı seni
--spoiler--

bir gürcü yalayıcısı arap özentisi bana çerkez diyor. ulan ben çerkez bile olsam atatürk'ün yolundan giderim. o değil de teorisyen sana nasıl çaktıysa adam yazmamasına rağmen hala ondan bahsediyorsun. sence benim feyk hesaba ihtiyacım mı var mal oğlu mal? tekrar söylüyorum, istediğimi yazarım. senin vasfın ne ki bana ne yazacağımı söylüyorsun karadeniz hıyarı? sözlükte kahpenin bayrak sallayanını arayacak olursak senin gibi cumhuriyet düşmanından başkalarına sıra gelmez. şeyhinin yanına dön civelek.
Haksızca saldırıya uğradığı için yorgun olduğunu tahmin ettiğim, bu saldırıların devam edecek olmasıyla sakinlik ve sabır kazanarak teselli bulacağını belirtmek istediğim değerli yazar. Biliyorum çünkü aynısını ben de yaşadım.