bugün

%99 u müslüman olan ülkede bu ezici çoğunluğun ya biz rahat değiliz demesinin yazarda oluşturduğu sorudur. neden hristiyan çıkmıyor memlekete neden buduist çıkmıyor. yada inanmak zorunda değil.. neden çıkmıyor? bu %99 da zaten bir baskı olduğu aşikar. demokrasi demokrasi diyenlere soruyorum neden %99 müslüman ?

o beğenmediğiniz israilde %30 müslüman. neden bir ülkede %99 aynı dinden insan var. ve bu insanların siyasi kısmı "biz özggürlükten yanayız o yzüden başörtüsüne özgürlük diyor" . sizce bu samimi mi ?
o zaman neden bu ülkede %99 galatasaraylı değil ya da %99 oy alan bir parti vs yok. demeki bu ülkede din faşizmi var başka izahı yoktur.

edit: bana bile tahamül edemiyor din faşisti görüldüğü gibi. sonra biri incili yaymaya kalksa adamları işkence ede ede öldürürsün. papazları vurursun. ayrıca ateist mateist diye bir şey yok. nasıl gavur ve diğer sizin götünüzden uydurduğunuz sınıflar yoksa. ben böyle mal mal sizin kafanızdan uydurduğunuz dinlere inamak zorunda değilim. bana ataist vs demek senin bok yemendir. ben inanırım inancıma göre yaşamam inancıma kuşkularla yaklaşırım ve onu gerçek hamlelerle çözerim.
Müslüman olmayıp müslümanlığı sevmeyen, fakat bu konuda dayatma olduğunu düşünen yazarın başlığıdır.Demekki yaşı biraz küçüktür ki baskılardan etkilenmektedir.Öteyandan böyle birşey sözkonusu değilse; istediği dine mensup olabilecek yazardır kendisi.
(bkz: tutan yokki seni istediğini seçmekte özgürsün)
özgür oldukları için yüzde 99 müslüman olabilir diye düşünemeyen zihniyetin, müslümanlıkla özgürlüğün bir arada olamayacağını sanan salakların teori sıçışlarının örneğidir.
o beğenmediğiniz israilde %30 müslüman. neden bir ülkede %99 aynı dinden insan var. ve bu insanların siyasi kısmı "biz özggürlükten yanayız o yzüden başörtüsüne özgürlük diyor" . sizce bu samimi mi ?
o zaman neden bu ülkede %99 galatasaraylı değil ya da %99 oy alan bir parti vs yok. demeki bu ülkede din faşizmi var başka izahı yoktur.

edit: bana bile tahamül edemiyor din faşisti görüldüğü gibi. sonra biri incili yaymaya kalksa adamları işkence ede ede öldürürsün. papazları kesersin. ayrıca ateist mateist diye bir şey yok. nasıl gavur ve diğer sizin götünüzden uydurduğunuz sınıflar yoksa. ben böyle mal mal sizin kafanızdan uydurduğunuz dinlere inamak zorunda değilim. bana ataist vs demek senin bok yemendir. ben inanırım inancıma göre yaşamam inancıma kuşkularla yaklaşırım ve onu gerçek hamlelerle çözerim.

neden din dersleri vardır ve neden müslümanlık hemde sadece suni müslümalık öğretilir. madem din dersi yahudilerle başlayan 3 kapitalist din dışında dünyada 100lerce din gelmiş geçmiş , onlarıda öğret eşit şekilde. hiç biri öğretilmiyor. bumu özgürlük ve bumu biz demokratız diyen türbanlı bayanlarımız.
kendisini aykırı gösterme çabasındaki yazarın çığırtısı diyelim biz buna. birisi şu yazara:

-tamam la gel gel sen aykırısın he he... desin!
nedeninin basit olduğu sorudur.

bir insan içinden islam dinini benimsemiyor olabilir ama içindeki cennet isteği de kaybolmadığı için dinini islam olarak göstererek bütün günahları işler. yani kendi mantığına göre hem hayatı dilediği gibi yaşar hem de dinini islam olarak seçer ki yanmasın. bu kişi eğer dürüst olsa müslüman oranı düşer. yani bu tamamiyle kişilerle alakalıdır ve kimsenin bir diktası, dayatması yoktur. aksine bu sahte müslümanlar gerçek dinlerini veya dinsizliklerini ifşa ederlerse insanların dini yanlış bilmelerini de önleyecekleri için saygıyı hakedecek pozisyona gelirler.
demorasi isteyen muhafazekarlara demokrasi gereği bir sorudur. neden din dersleri vardır ve neden müslümanlık hemde sadece suni müslümalık öğretilir. madem din dersi yahudilerle başlayan 3 kapitalist din dışında dünyada 100lerce din gelmiş geçmiş , onlarıda öğret eşit şekilde. hiç biri öğretilmiyor. bumu özgürlük ve bumu biz demokratız diyen türbanlı bayanlarımız.
bu ülkede yüzde 99 müslüman olduğuna inananlar tuhaf insanlardır. ermenileri, türk hristiyanları, rumları, ateistleri çıkarınca tahminimce müslüman oranı yüzde 80 küsürlerdedir. bu oranın içinde ben müslümanım deyip namazla, oruçla, zekatla alakası olmayan çakma müslümanlar da vardır. neresi yüzde 99?
hehe özgürlük kulanacak diğer her dini yok edip kesip biçim örnek zirve yayın evi örnek hrand ding örnek neve şolom sinagogunun bomabalanması vs. artık tek din müslümanlık olarak kaldığına göre artık heryerde dini inaçlara özgürlük istemenin zamanı gelmiştir herkes istediği gibi girsina rkadaş !. hehehe çok komiksiniz be ...
1920lerde böyle değildi elbet. son sebep aha da şudur:
(bkz: 6 7 eylül olayları)
bak bakalım kim var bunların altında? o düşman olduğun başörtülüler mi?
diyelimki benim kız kardeşim girdi okula oda hristiyan diyelim sınıf 100 kişilik 99 taneside giydi türbanını geldi ortada bir tek benim hristiyan kız kardeşim pipino gibi kaldı şimdi ona ay yazık canım benim dur şuna iyi davranalımda kendini ezik hisetmesin muamesli çekmesinimi bekliyelim ?
memlekette istatistik deyince bende seni diye tepki alındığından dolayı türkiye nin yüzde 99 u müslümandır tezinin rağbet görmesine şaşılmaması gerektir.son 70 yıldır söylenen bu bilimsel ötesi söz tamamen kaba et kaynaklı bi tespittir.
kişi kendinden bilir işi. senin gibi 99 hıristiyan olup 1 türbanlı kıza köpek muamelesi yapınca, aynı muameleyi görmekten korkuyosun. doğru haklısın. ama herkes senle bir değil.
adı müslüman o %99'un o yüzden çok takılmamak lazım. hem ne fark eder %99 un ne olduğu sen kendine bak şu an ateist olsan ya da jojoba tanelerine tapsan sana birşey diyen var mı? yok. o zaman özgürlük var. demokrasi dinle alakalı birşey değil zaten. demokrasi bir yönetim biçimidir tabi medyada çok sulandırılıp iki laftan birisi demokrasi olursa siz de böyle konuşursunuz.
özgürlük,demokrasi; ülkenin dini görüşüyle alakalı bir yönetim biçimi değildir. Bugün hristiyan coğrafyasına yani Avrupa'ya baktığımızda engizisyon mahkemelerine,mehzep karışıklıklılarına rağmen demokrası gelmiştir. Demokrasi dinlerin doğasında var oluş göstermeyen, din dışı siyasal bir yapıdır. ikisini birbirine karıştırmamak gerek.