bugün

Bilgi almak istiyorum. Adam gibi buraya üyeliği olan var mı ?
Eskişehir’de de açılmıştır.
Halk otobüsünden tek farkı akbil geçmemesidir.
Spor dünyasının nargile kafesidir.
üye olduğum güne lanet ettiğim sözde kurumsal firma! spora gidersiniz içerisi abazan ve kasıntı sözde hoca bozuntusu kaynar. ilk defa kullanacağın aleti sana uzay mekiği kullanır gibi anlatır. hava basacak ya. seni spordan da hayattan da soğutur. he tamam baba parası ile kas yaptın en muhteşem sensin kızlar da seni bekliyor hemen kapıda. böyle saçma bir yer görmedim. 1 senelik üyeliğimin parasını 6 ayda ödedim. 1 sene geçince adamlar benim haberim olmadan bitmesi gereken üyeliği aylığa çevirip bana 2 aylık fatura çıkarıp kartımdan zorla çekmeye yelteniyorlar. soygun bu resmen. bunun bilgisini bile vermediler. her mecrada boykot edeceğim kendilerini. yazık kaç kişinin hakkını yediler böyle ve halen devam ediyorlar!
pek çok arkadaşımın gittiği fakat paramın yetmediği için gidemediğim aşmış spor salonları zinciridir.
Bir semte ilk açıldığında kampanya dahilinde yıllık uygun fiyata üyelik alınabiliyor. Normal üyeliğe 300 lira gibi bir kâr imkanı oluyor.
işe yaramaz bir spor salonu.
gereksiz pahalı olan bir yer. oraya verilecek para ile ps4 yada xbox alınıp onun içerisindeki antrenman oyunlarıyla çalışmak çok daha mantıklı.
Burdaki personel trainerler karıya kıza yürüyor gayet. Eğer özel ders almazsanız ilgilenilmiyor da. Hatta ve hatta siz bir alette çalışırken set arasına girdiğinizde özel dersin muhatabı ile zank diye gelip alete çöküyorlar hiçbir şey olmamış gibi. Kendi adıma birkaç kez yaşadım ve kibarca fırçaladım ilgili arkadaşı bir daha da yaşamadım.

Neticede düz bir yer. Çok bir beklentiniz olmadan gidip sporunuzu yapıp çıkacaksanız güzel bir yer.
Senelerdir uye oldugum spor salonu zinciri. Kalitesi fena sayılmaz ama oyle cok ayrinti aletler yok benim çalıştığım salonda en azindan. Fakat burada onlarca insan tanidigim ve birkac da hatunla munasebetim oldugundan bırakamıyorum salonumu. Seviyoruz seni macfit ama aylik oduyorsaniz fena sokuyorlar bilginize.
Kendi kendinize spor yapabilecek, araştırabilecek ve vücudunuzu tanıyabilecek zekanız varsa gayet yeterli bir spor salonu zinciridir. Fiyatları çok uçuk değildir hatta doğru zamanı yakalamanız halinde piyasanın yarı fiyatına üye olabilirsiniz. En büyük eksisi, kendisi çok iyi vücut yapsa bile bilgisi olmayan hocalara sahip, ama bunu da salona gelen tecrübeli abiler sayesinde kapatıyor.

Kısacası hocalara güvenmeyip kendi sporunuzu kendiniz yapabiliyorsaniz macfit ideal bir spor salonu ama profesyonel biriyle çalışmak istiyorsanız farklı yerlere bakmanızı tasviye ederim.

Not: online pt denilen saçmalığa hic bulaşmayın, sadece para ve zaman kaybedersiniz.
Hocalarına maaş vermeyen kuruluş.
O paraya bu kadar kardeşim.

Bak caddebostanda bunların kalitesi mac var ckm de beğenmiyorsan yıllığı 5k verip orada kaliteli takılabilirsin.
Personel aşırı ilgisiz. Kendi aralarında selfie çekip makara yaparak vakit geçiriyorlar.
Avmlerde elime broşürü tutuşturulan spor salonu zinciridir. Şişkoluguma kafayı takmıştır.
bu amciklar yuzunden artik sokaklardaki spor salonlari tek tek kapanir oldu. kardesim sokaklardaki spor salonlarinin bir jargonu vardir. aletleri donerek kullanabilirsin, agirligin altinda kalacak gibi olursa goz isaretinle hemen gelirler, sen calisirken adam seninle ayna arasina girmez, superset yapmak istiyorsan yaparsi . daha bir suru sey vardir bu salonlari guzel kilan. evet cok yeni degildir aletleri, ama kimse aksama ekmek cikar belki diye gelmez. gelir, calisir, dusunu alir, soyunma odasinda sohbetini yapar, evine doner.

ama abi mac fite sen mesai bitimi gidersen yarragi yiyorsun. calismak falan hak getire. sen super set mi gireceksin, once full press mi yapacaksin kimse umursamaz. sacma sapan bir yer. amator eglendirir.
bim spor salonu versiyonu.
Nasıl ki hamburger burger kingde yenmezse spor da macfit'de yapılmaz.

Hele hafta sonu hiç yapılmaz. ipini koparan buraya geliyor. Ağirliklar konusunda gerçekten sıkıntı çıkıyor. Soğumamak için çözüm bulmak zorunda kalıyorsunuz.
Gündüz giderseniz gayet keyifli ama 4-5 ten sonrasını hiç anlatmayayım.
Gereksiz kulüp.

“Mac” üyesiyim ama en kısa sürede iptal edicem.
Bu sabah tek bir telefon ile uğraştırmadan üyeliğimi 3 ay dondurarak beni şaşırtmış kurum...
aylik 160 liraya, tum kuluplerini (sanirim bir iki tanesi disinda) kullanacak sekilde 3 ay once 1 yillik uyelik yaptirdigim ve memnun oldugum yer. sanal kart ile uye oldum. gittigim saatler daima 11-14 arasi. buraya kayit yaptirmadan once merdiven alti salonumuz 150 liraya cikarmisti aylik ucretini. ayni zamanda pazar gunleri daima kapaliydi, pazartesi-carsamba-cuma ise kadinlar gunu safsatasindan 3ten once erkekler gidemiyordu.

macfit hakkinda benim de onyargim coktu, ancak zamanina uydurursan bence memnun kalinacak bir yer. temizlik konusunda da ben duslari kullanmiyorum, ancak daima bir temizlik halindeki oradaki gorevliler. gittigim 3 farkli salonda da boyleydi. yine hem el hem de yuzey dezenfektanlari bulunuyor. ayrica hes kodu kontrolu ve ates olcumu de yapiyorlar.
kara kafa kaynayan hücre evi.
Tercih edilecekse ya anasının amındaki avmlerdeki şubeleri ya da mac olan kulüpleri tercih edilmeli. Zira aksi takdirde koşu bandında 15 dk sıra bekleyebilirsiniz. Ama sabah erken saatlerde giderseniz gayet nezih.