bugün

Sarışın şarkısının,
Hastası olduğum sanatçı.
ilk dinlediğine sesi aykırı geliyor, ne garip diyorsun, dinledikçe beğenmeye başlıyorsun.
Gerçek ismi fatihmiş. Yani kısaca fatih ürek le aynı ismi taşıyo. (bkz: Top mabel)
"Sultan Süleyman" (Sezen Aksu '88- 1988)

Söz: Aysel Gürel
Beste: Onno Tunç
sesine, kendisine hayran olduğum kişidir. ülkede kaliteli müzik yapan nadir adamlardandır.
yazar olanı duymadım ama şarkıcı olanı muhteşemdir.
lastik top gibi adam. at duvara geri gelsin öyle elastik.
görsel
Meşhur olmadan önce ilk albümünü dinleyenlerdenim.
sesine tahammül etmekte zorlandığımdan şarkılarını dinleyemiyorum. ki zaten güzel de sayılmazlar.
Müzik tarzını beğeniyorumda hep bi ay ölecem sexsilikten ardırgırantlıktan marcinallikten aykırılıktan havasında.

Ayrıca üzüldüğüm noktalardan biri arkadaşı boysan yakar öldükten sonra yasını 3 gün bile tutmayıp koşa koşa sıla konserine gitmesi olmuştur.

Dünde kerimcanla ilgili entry girmiştim. Noluyo bana ya.

Beni vur leonunsutu beni haybeye saçmalatma.
Bu günde ölmeyerek bizi üzmeye devam etmiştir.
dansları bir tuhaf.

sesinde de hafif bir kırıklık var.

hani sanki biraz "şey" gibi ama yine de şarkıları on numara.

yazsın söylesin efendim, seviyoruz kendisini.
iyi bir yazar.
burnuna mandal takmış da öyle söylüyormuş gibi bir sesi var.
Sesi yavru eşek sesine benzeyen şarkıcı. Çift kulakla, tek sağ-solla, takla atarak dinliyorum ama o ne iğrenç Bi sestir allah'ım.

Valla yapımcı olsam bu herif gelse kapıma, 10 saniye sonra kovar bi daha gelmesin diye 10 gün dükkanı açmam.

Kim bilir kimi tanıyo da bu kadar guzel pazarlanıyor. Hayret doğrusu.
Tez konusu olmalı yeminle.
ilk dinlediğine sesi aykırı geliyor, ne garip diyorsun, dinledikçe beğenmeye başlıyorsun. en iyi söylediği şarkı kuşkusuz barış manço'nun kara sevda şarkısıdır çok başka çok farklı söylemiş
https://www.youtube.com/watch?v=lEzaG1_hBLc
buğulu bir sese sahip dinletiyor kendini. Sanki her an ağlayacakmış gibi
Çok mutlu bile olsam bu adamı dinlediğimde kendimi mutsuzmuşum gibi hissediyorum nedense.
Bir hadise var kimse bilmiyor.
Zor gelecek seslerden ve sanatçılardan şahsen severek dinliyorum ve keyif alıyorum. Sesinin tonuyla ilgili yapılan espriler baydı.
https://www.youtube.com/watch?v=ME1WaoCudmw Mabel Matiz - Gel

harika şarkı tavsiye edilir.
Tıkanık Burnuyla şarkı söylemesine rağmen beğeniyoruz kendisini.
Kendisini çok severek dinleyenlerin iyi hoş biz bu adamı dinliyoruz da (son şarkısı Ahu Nun klibini gördükten sonra )bu Ada'm ibneliğe doğru kayıyor eyvahlar olsun dedirtmiştir. Ambiyans yaratayım derken komik bir klip olmuş sanki.
(bkz: Merzifon eşeği)
Arafta ve zaman şarkılarını beğenirim bi tek populerlik artınca değişim oluyo sanki.