bugün

entry'ler (507)

9 temmuz 2017 istanbul maltepe adalet mitingi

televizyonlara bakılırsa böyle bir miting böyle bir sorun yok . an itibariyle cnn ,ntv den başka yayın yapan da yok . Bir gün adalete ihtiyacınız olursa umarın herkes bu anı hatırlar .

türk malı

şafak sezer yüzünden bile izlememeye değer bir dizi.

eski sevgili

az önce resimlerine baktım da oldursaymışız yanardı be dünya .

sözlük yazarlarının itirafları

Bu kadar yakın olup konuşamayacak kadar uzak olmak bana bu hayattaki en büyük acılardan biri . Onu çok özlüyorum.

8 mart 2017 barcelona psg maçı

Hayvan mısın sen Barça

evimin her yerindesin , aynı binada karşı kapıda yani 10 metre ötemdesin daha da kötüsü hala kalbimdesin.

Ailemin isteklerine uymayan biri olduğu için kız arkadaşımdan ayrıldım. Bir Bok yedim hatalıyım. hayatımın geride kalanını bu çok sevdiğim insanın ahını alarak yaşayacak olmaktan vicdan azabı çekeceğim.

eski sevgili

Gece gece aklıma gelen , geleceğimi düşündüğüm zaman kaçtığım , ayrıldıktan sonra daha çok sevdiğim.

acı ve çaresizliğimin bir itirafıdır bu ve bir o kadar da acizliğimin;
tam bir yıl önce ailemin rızası olmadığını bile bile kapalı bir kızla ilişki yaşamaya başladım . Ailemin bu kadar bazı dini konularda sert ön yargılı oluğunu gerçekten bilmiyordum. Onları ikna edebileceğimi düşünüp kız arkadaşımla çok hoş vakit geçirdik çok zaman harcadık çünkü karşı komşumdu. Gel zaman git zaman ikimizde çalışan insanlar olduğumuz için evlilik düşünmeye başladık ama bir taraftan bu güzel hayaller varken diğer taraftan da ikimiz benim ailemin fikirlerini değiştirmeye çalıştık. Geçen haftada tanıştırıp bir yerde oturup konuştuk Hiçbir şey değişmedi. Dünyadaki en zor ikilemlerden birine düştüm ailem beni seçim yapmak zorunda bıraktı.
Babam ise bir daha benle konuşmayıp aynı ortamda bulunmak istemediğini söyledi.
Velhasıl içinde bulunduğum bu büyük çıkmaz benim aileme taraf olmamı . o çok sevdiğim güzel huylu insanı kırıp gözyaşlarına sebep olmamı sağladı.
Ben buradan kendime içler acısı olduğumu bu işi bu hale kendimin getirdiğini itiraf ediyorum. Kendimi bok gibi sonun acı bir başlangıcına başlatıp o kızı ne hallere soktuğumu düşündükçe vicdanım beni ele veriyor.
Bu ilişkinin bitmesinin tek sorumlusu benim sözlük. Ben başladım ben bitirdim. Ama beni benden çok sevene birini aileme tercih edemedim. Beni affetsin . Hakkını helal eder mi bilmiyorum ama helal etsin.Ben onu çok sevdim.

laptop önerileri

Dell den şaşmam 7 senedir kullanıyorum.

günün sözü

bana her şey müstehak.

bu ilişkinin tek sorumlusu galiba benim. Ailemin kabul etmeyeceği bir kıza aşık olmak sonra onu da kendime bağlamak sonra biz olmak ve ondan sonra evlilik muhabbetleri ve ailenin karşı çıkması , cebelleşmek....
bile bile lades bile bile hayal solması.

mabel matiz

burnuna mandal takmış da öyle söylüyormuş gibi bir sesi var.

ilişkilerimde karsi tarafi kendime baglayayim diye ugrasirken kendimde baglaniyorum.

mühendislik okuyan bayanların ortak ozellikleri

heryere T cetveli ile gitmek .

kpss 2016

gy kismi asiri oyalayiciydi turkcedeki mantik sorusuyla da ugrasip beynimi yakmak istemedigim icin alayini d isaretleyip gectim.Basiniza paratoner dussun emi.
gelelim matematigi ki farkimi burda basacagimi dusundum bolumde nasil cuvallaniri bana gosterdi . Halen kasap sorusunun yanlis oldugunu dusunmekteyim bu nasil bir sorudur bilen varsa yesillendirsin bizi.
tarih herzamanki gibi bilgiye dayaliydi fakat sanki inkilap ve ataturk ve devrimlerinin agirligi gittikce azaliyormus gibi geliyor bana bu da ataturk ve yaptiklarini unutturup silmeye calisan hukumetten kaynaklandigini dusunuyorum. anladik osmanliyi seviyorsunuz ama yikildi gitti be kardesim.
vatandaslik ve guncel ise kolaydi calismayanin bile haber gazete takibi ile yapacagi duzeydeydi.
80-84 bandinda bir puan alacagim muhtemelen . oylesine girmistim zaten.

yazarların 2016 yaz tatili planları

vize muafiyeti çıkarsa ki imzalanana kadar inanmayacağım ispanya olabilir.

türkiye nin kitap okuma haritası

bildiğin seçim sonuç haritasının aynısıdır.

vladimir micov

son topta bloğu koyup galatasaray'ı eurocup finaline taşımıştır.alkışlar kendisine sonuna kadar helaldir.

6 nisan 2016 gran canaria galatasaray ob maçı

işte bu be o son top bloğunu kim yaptı stresten bakamadım.