bugün

saçma sapan ismi olan biridir.
uludağ sözlükte şişirilmiş bir patlamaya hazır balondur kendileri.
Ne dediğini anlayabilmek için dört kulakla dinlenmesi gereken hemcins sanatçılardan biridir.
sinüziti iyileştiği an müzik hayatı biter.
Yazık ya.
insanın içine işleyen, tüylerini diken diken eden bir sese sahip olan insandır. Bir kez dinlemeye başladınız mı bırakamazsınız, bağımlılık yapar.
(bkz: sol frame de görünce öldü sandım)
zevkler ve renklerin farklı olabileceğini matiz hayranlarına hatırlatarak belirtmek istiyorum ki, duyduğum en itici sese sahip sanatçı. alışamadım bir türlü.
seveni de çok sevmeyeni de. ben şahsen dinliyorum hoşuma gidiyor.
dinlerken insanın yorulduğu sıçar gibi şarkı söyleyen şarkıcı...
dinledikçe insanın özgüvenini artiran şarkıcı. bu karga gibi sesle ünlü olmuş..
evet, artis olmak için hala umudumuz var. *
Cem Arslan şarkı söylemeye başlamış insanıdır. Bu kadar fazla izlenme ve tanınırlığının, benim anlayamadığım ve zevkime hitap etmeyen bir gerekçesinin olduğunu düşünmekle beraber, her türlü hard rock ve heavy metal cover ı hatta murat dalkılıç ın kadın programında söylediği hali bile son derece iyi olan sultan süleyman ı zikerek kendisine duyduğum antipatiyi katlamıştır.
Canlı performansını dinlemeden önce sesiyle dalga geçtiğim sonrasındaysa hayranı olduğum şahıstır.
çok dinlenesi bi sestir.
sesi olmayan bir şarkıcıdır. gariptir.
overrated olmasının tek sebebini ismine bağladığım müzisyen.
karakter analizi yapamadığım nadir insanlardandır. mesut özil e benzerliği tartışılır.
balgamını atsa da sesini duysak denilesi adamdır.
helyum bağımlısı olabilir.
Sesinde meymenet yok ama arka fon melodisi icin bile dinlenir bu adam.
burnundaki mandali cikarsa tum o sesi normale donecek olan sanatci. (!)
Sesinin sıra dışı olması onun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Önyargınızı kırın, dinleyin, seveceksiniz.
Bi lokmalık adam ya. Beslenir ki bu.
rafet el romanın entel dantel olanı.
sanki azalarak bitiyor gibi. ya da bana öyle geliyor.