bugün

Adami eksileyen 3 kişi kim lan. Şu güzel ortamı bozan o üç kişinin ismini istiyorum zall.

Edit: hehe eksiler gitmiş
izinli olduğum ilk gün kan vermeye gideceğim ancak ilik kardeşi olup olmadığımızı nasıl anlayabiliriz?
Dünya üzerinde insan hayatından daha değerli bir şey yok.

Başlığı açan arkadaş ilik nakli bekleyen hastalardan yalnızca biri. Kendisi gibi milyonlarca insanın sağlıklı insanların duyarlılığına ihtiyacı var.

Birilerinin derdini anlamak ya da çare olmak için illa ki başınıza gelmiş olması gerekmiyor. Aynı yeryüzünde yaşıyor ve aynı havayı soluyoruz. Sadece bu bile birbirimize karşı sorumlu olmamiz için yeterli.

Gidin, kaninizi verin. Yasayacak onca güzel hayalleri olan insana umut olun, hayat olun.
daha da büyük bir platforma taşımamız gerekir bu kampanyayı, çok takipçili twitter hesabı olan birileri bunu yapabilir.
olabildiğince yaymaya çalışıyorum her yerden.
-leyen kansizlar siz kan vermeyin kani bozuklara ihtiyacimiz yok. Sikmisim sozluk formatini. Pazartesi kan vermeye gidiyorum kardesim. Umarim sen ve hastadaslarin en kisa surede şifa bulursunuz. Maalesef başa gelinmeden bilinmiyor fakat moralinizi yuksek tutun. Biz hepimiz yaninizdayiz yalniz degilsiniz.
beyler bayanlar başlık yukarıda kalsın bir geçmiş olsun dileği bile yukarıda tutar, kasa bildiğiniz kadar kasın.
up up

bu işlemler sanıldığından çok daha basit ve acısız işlemler.
Hepimizin duyarlı olması gereken bir konu. Beni de yaz.
Allah acil şifalar versin kardeşim.
Perşembe günü konya kızılay kan merkezine gidip baktiracagim allah yardımcin olsun.
inşallah uygun ilik en kısa zamanda bulunacak.
Elimden Allah acil sifalar versin demekten ve cevremi konudan haberdar etmekten baska bir sey gelmemsi cok aci.

Allah seni sevdiklerine bagislasin kardesim.
gidip kan vermiş biri olarak söylüyorum o kanları alıp ne yapıyorlar hiç bilmiyorum. veri tabanı oluşturdukları konusunda ciddi şüphelerim var ayrıca. geçmiş olsun
Tez zamanda sağlığına kavuşursun umarım.
chang.orgda kampanya başlatan oldu mu ?
Allah acil şifalar versin kardeşim. Sen moralini yüksek tut. Ilik bulunur inşallah.
Sağlını bulman dileğiyle.
koca kıçımızı kaldırıp bir şeyler yapmamız gereken durumdur. eşşek kadar insanlarız kan vermekten korkmayalım artık, ayağımıza gelen kızılay tırlarına iki adım atıp kardeşlerimize yardım edelim. ben merkezin adresini buldum. inşallah pazartesi günü gideceğim. kardeşime de Allah'tan şifa diliyorum. bütün kardeşlerimize...
arkadaşlar kampanya için herkes hashtag örnekleri yazabilir mi ? hem başlığı canlı tutmuş oluruz.
birileri yardımcı olur inş.

allah acil şifalar versin bu kardeşimiz gibi hastalara.
naptınız bebişler chang.orgda kampanya başlatan oldu mu ?
(bkz: Ses deneme)
bol bol entry girin lütfen.
gençler tıpkı şu kelebekler gibisiniz;

görsel

tekrar geçmiş olsun kardeşim.