bugün

(bkz: ne lynyrd mış arkadaş yaa) * * * *
yanlışlıkla abla dediğim abim. yok ben tanımam aslında. üzerinden bunu tanıyom şunu tanıyom diyip prim yapmam. ama şefkatli bir abi. bana güzel akıl verdi, sözlükte daha iyi yazmam için yol gösterdi, gramerime yardımcı oldu.
abi valla yanlışlık oldu ya, karıştırdım abisin sen ne ablası, abi *
anadolu soslu, türk usulü yerel+süper kahraman.
(bkz: obi wan çelebi)*
muhabbeti on numara-maradona yazar kimse.
on numara sözlük yazarlarından biri. kısa zamanda sevdim kendisini *
*

(bkz: abiğ)
şöyle bir bakınca belli oluyor ki lynyrd kişisi yokluğuma dayanamayıp "bu sözlük bana cehennemdir, herkese cehennem ederim" demiş ve paçayı sıvamıştır. ah benim lynyrd'im, masumların günahını almak mıdır aşk acısı? yokluğumu yok etmeye çevirmek midir özlem? sabretmek değil midir aşkla savaşmak? yapma lynyrd.. kimsenin suçu yok. döndüm işte. sakinleş artık. husssh baby, dry your eyes, i'm right here. yaa yaa..
(bkz: türkmen faşisti)
dayanamayıp aslında boğa burcu olmadığını, ama boğa burcu erkeklerine olan hayranlıktan ötürü öyleymişcesine hareket ettiğini üstüne bir de yengeç burcu olduğunu itiraf eden yazar. kanmayınız efendim.
(#7361619) nasıl bir yazıdır bu? akşam akşam beni ağlatıp dağıttınız... Allah gönlünüze ferahlık versin..
"bilader nörüyon la sen?" demek istediğim yazar. büyük planlarla yola çıkmıştık*, yalan oldu.
şeftalili ice tea içen fransız monşeri. sanırım bundan fazlasını söylemenin pek gereği yok. bir de sözlükten kimin ruh ikizi olduğunu yarım saat içinde açıklamazsa olacaklardan mesul değilim.
nevrotik bir şahıs kanımca kendisi. tam bir umut kalpazanı. Klavyemi hiç kullanmadığım kadar sinirli kullandıran insan modeli. bakın modeli diyorum çünkü bir kadının sevgisini hak etmeyen kişi değil insan doğada barınan böcekten bile değersizdir benim gözümde. ahkam kesme konusunda üstüne olmadığına iddiaya bile girerim sözlük. ama o boş lafların adamı insanlara umut dağıtan ama iş sona geldiğinde kaçmakta usta olan bir şahsiyet bozması. sinirimi mazur gör sözlük. yere göre sığdıramadım insanı üzen bünyeden ne beklerim ya neyse. klavyesinden bulsun sübyancı.
(bkz: denge mi denge ne arar la lynyrd ta)
miniminnacık, küçücük uludağ çocuklarının saldırısına uğramış sözlük kullanıcısı. eee, nasıl gençler eğleniyo musunuz? valla kabiliyetinize hayran kaldım ama kimi inandıracaksınız bunlarla kuzucuklar? daha önce de başımıza geldi, yazdıklarını silip gittiler o arkadaşlar. a benim canlarım, siz boşverin de gidin afiş neyin hazırlayın, toplantı yapın, bi sürü işiniz var di mi ama?

saylon muzaffer'in isteği üzerine ruh ikizimi de açıklayayım:

(bkz: aritra)*
kadın düşmanlığı mı? hı? gülelim mi şimdi?

kadınlara sevgisini gördü bu gözler sadece. kiminle nasıl konuşacağını iyi bildiğinden haddini bildirdiği bir yazarın sadece tesadüfen kadın olmasından dolayı kadın düşmanı olur mu lan insan? yani tesadüfen bir taşa sıçsaydık taşlara düşman mı olacaktık? hadi ordan sen de.

kadınları ağlatmaz kendisinden onca yaş küçük birini dahi (ciddiye alınacak bir beyne sahipse eğer) ciddiye alır, abilik yapar, güldürür.

seviyoruz efenim neden mi?
hakediyor da o yüzden.

edit: bu sözlüğün eksilerle zeka seviyesini de gösterdiniz ya. ağlamayın lan tamam. *
doğum gününü kutladığım ev arkadaşım, kardeşim, dostum, sırdaşım... iyi ki doğmuş iyi ki girmiş hayatımıza...
(bkz: fidelcastro/#8365406)
yazar burada bir şeyler anlatmaya çalışmış. ama durum sandığından vahim.
--
L y ny r d
Her harfi bir kere alarak yazalım

L= 15
Y= 28
N = 17
R= 21
D= 5

1 + 5 + 2 + 8 + 1 + 7 + 2 + 1 = 27

Ortadaaaki sıfırları görmezden gelmeyin. Ekleyin sevgili milliyetçi hareketçiler.

27 ne olur?

2007

Nedir 2007? Lynrd adlı yazarın sözlüğe katıldığı tarih. ilk girisini yazdığı tarih. Şimdi bunun anlamını bulalım.

ilk girisinin giri numarası: #2201398
2 2 + 0 + 1 + 3 + 9 + 8 = 43

ilk girisinin tarihi: 26 ağustos. Yani 26.08.2007

26 + 8 + 2 + 7 = 43

ilk giri numarası ve tarihi arasında inanılmaz bir bağıntı var. Bunu çözmek için ömer çelakıl ile 10 gün uğraştık. Ama bir de gizli şifre var. Aha da şu:

Şimdi dikkatinizi çekerim sevgili milliyetçi hareketçiler.
Rakamlara dikkat.

26 ağustos milenyumun 7.yılı
26.08.07
26 + 8 + 7 = 41 milliyetçi hareket partisinin 41. yılı kutlu olsun.

Tarihte milenyumun 2'sini düşelim
20 + 0 + 1 + 3 + 9 + 8 = 41
Milliyetçi hareket partisinin 41. yılı kutlu olsun.

2 yıl sonra 43. yılda müthiş bir sürprizle geleceğinin de garantisini vermiş olayım sevgili milliyetçi hareketçiler.
--
Bakın 43. yılda yapacağı sürprizin işaretlerini veriyorum.
L y n r d

L= 15
Y= 28
N = 17
R= 21
D= 5

Lynrd nickinde "milliyetçi" kelimesinde olan harfleri ayıralım
L ve y var.
15 + 28 = 43

Şimdi olmayanlara bakalım:
N, r ve d
17 + 21 + 5 = 43

Gördünüz mü sevgili milliyetçi hareketçiler.

Ayrıca l, y, n, r'nin birler basamağındaki rakamları toplayın
5 + 8 + 7 + 1 = 21

4 tane rakam topladık.
D harfi, tek haneli harf olduğundan toplamadık.
Şimdi toplanan 4 rakamla çarpalım

4 * 5 = 20
20 + 21 = 41

Ve milliyetçi hareket partisinin 41. yılı kutlu olsun.

Görüldüğü üzere mesele sadece 41. yılda milliyetçi hareketi kutlamak değil, arkadaşın 2 yıl sonra 43. yılda yapacağı sürprizi önceden tespit de edebilmek.

Biz milliyetçi hareket partisi anlayışında ileri görüşlü olarak taklitlerimizin her zaman önündeyiz efenim. Artık 43. yılda darbe yapar beni al aşağı mı eder, milliyetçi hareketin başına mı geçer bilemem. Ama bir şeyler olacak.
yardımsever bir yazardır. hatta şu dakikadan itibaren kandır, candır kendisi. tekrar teşekkürler.
iyilik sever, dostunun acısını paylaşabilen candaş yazardır.
Keşke herkesin böyle bir dostu olsa.
sağol dostum, iyi ki varsın.
davun çıkasıca seni diye seslenmek istediğim yazar.
(bkz: inanılmaz tatlı bir şey olan dost)
tanımam etmem, eserlerini inceledim. yahu arkadaş bu adam tam bir denyo! bu nasıl entry girmektit, bu nasıl götünden sallamaktır. alıntı yapmış, kaynak göstermemiş, be cahil türkmen, sen mi yazdın o türküleri, dadaloğlu musun? karacaoğlan mısın? uydurma böyle. ee tabi önüne geleni yazar yaparlarsa olacağı bu idi...
muhtemelen 324e3 defa bkz verilmiştir, ama yine verelim.

(bkz: lynyrd skynyrd)
bir adam bu kadar mı harika olabilir, bir adam bu kadar mı efendi olabilir, bir adam bu kadar mı insan olabilir, bir adam bu kadar mı adam olabilir?

oluyor işte dostlar, bu adam bu kadar mükemmel bir adamdır. 2006 yılında girdiğim uludağ sözlükten en büyük kazançlarımdan biridir. bir buçuk yıldır sürdürdüğümüz ev arkadaşlığını, ev kardeşliğini zorunlu nedenlerle bitirmeye yaklaştığımız bu günlerde * her geçen gün biraz daha içim acıyor. birlikte izlediğimiz fenerbahçe-galatasaray derbisinde yaşadığımız dalaşmalar, hastalıktan kırıldığım gecelerde gecenin saat 4 ünde uyandığımda başımda bekliyor bulmam, bana sihirli bir türkmen iksiri olarak zorla içirdiği süt, bal, karabiber v.s. karışımlarının kokusu, canımın sıkkın olduğu anlarda verdiği moraller, hayat dersleri, arkadaşları misafir ettiğimizde birlikte mutfağa girip deliler gibi yemekler yapışımız, yakın arkadaş ve dostlarımızın eve gelişleri öncesinde ev hanımı modunda yaptığımız ev temizlikleri...yaz yaz bitmez. entry yazarken gözleri dolar mı insanın? benim doluyor, evlenerek yepyeni bir hayata başlamak üzereyim ama onunla kardeşliğim ölene kadar devam edecek. hasılı kelam, büyük adamdır, çok büyük dosttur, kardeştir, her şeydir.

bu arada en başta söylemem gereken şeyi unuttum en sona kaldı. bugün bu adamın doğum günü...

iyi ki doğdun jojo!

iyi ki doğdun doktor!

iyi ki doğdun ezel-ebed kardeşim!

sadece bir ablaya sahip olduğum için küçükken hep bir erkek kardeş hayali ile üzülen ben erkan'dan sonra bu hayalimin gerçekleşmesi ile o kadar mutluyum ki...

iyi ki doğdun erkan!
(bkz: doğan güneştir)
abi iyi ki doğdun .
iyi ki varsın ne mutlu ki senin gibi birilerini bize tanıştırına *