bugün

2011 yılına girerken 10, 9, 8 diye saymadım belki bundandır bu sene ki şanssızlığım. belki de uyuyarak girdiğim için yeni yıla o da bana giriyordur yavaş yavaş.

ilk olarak 180 tl ödediğim için çok sevdiğim okulumdan evime yakın bir okula geçtim. mutlu olacağım sanıyordum ki canımdan çok sevdiğim insanla kavgalar ettik, yeni okulumda hiç mutlu olamadım ilk cenabetlik buydu. bu olayı (bkz: türk halkı anarşisttir) başlığıyla anlattım. ergen dediniz, dev-genç'e üye bir sivilceli dediniz dışladınız. okuluma geri döndüm.

okula geri döndükten sonra 180 tl vererek yeniden aile bütçemizin amına koydum ve babamın ulan 1 sene dayanamadın okulda çağrışlarına mağruz kaldım, sinirlendim, duvarları yumrukladım, kollarıma jilet atmadım (bkz: parasız eğitim yalanı) başlığıyla derdimi anlatmaya çalıştım. liseli denilerek ezildim yine hiç siklenmedim.

neyse okulumda mutlu mesut devam ederken hayat yine küçük sürprizler yaptı bana. kimi zaman elimde ki anahtarı evde saatlerce aradım, kimi zaman serçe parmağımı sehpaya çarptım, kimi zaman tam koltuğa yerleşmişken kumandayı almayı unuttuğumu hatırladım.

bu küçük sürprizlerin içinde canımı en çok acıtan playstation'a indirdiğim torrent oyunun yüzde 99'da hata vermesi oldu. hayata küstüm, ergen triplerine girmeyi bile düşündüm. okul servisinde kulaklıkla müzik dinlerken dışarıyı seyretmeyi bile deniyordum ki şarjım bitti. bu ipneliği de yaptı hayat bana. hayat benden bir şey almadı, hayat bana oyunlar oynamadı, hayat direkt olarak sikti beni.

lise hayatım boyunca karneme 2 düşüremediğim geometri dersinin ilk sınavından 22 aldım. annem babam vıdır vıdır öttü yılmadım ikinciden 68 aldım fakat öğretmen sözlüme 20 25 verdi sözlük. 20 25. 20 ve 25. işte bu ipneliği de yaşadım ben.

etimesguttan kızılaya giderken otobüs bekliyordum tam beklediğim otobüs gelirken önüne bir kamyon geçti otobüs beni farketmedi ve almadı sözlük. biliyor musunuz bana nasıl koydu bu? iki kaşımın ortasında sivilce çıktı sözlük, hem de kıpkırmızı. işte ben bunu da yaşadım. o sivilceyle 1 hafta okula gitmek zorunda kaldım.

artık devlet millet umrumda değil hayat küçük sürprizler yapmasın bana yeter.

çok da sikimde serzenişlerinizi duyuyor gibiyim.
--spoiler--
ergen triplerine girmeyi bile düşündüm
--spoiler--

an itibariyle beni üzen isyandır.
haklı bir isyandır. hele o yüzde 99 meselesi yok mu?! orada ben hayattan koptum...
siklenmemiş isyanımdır kendileri.
zor bir çocukluk geçirdiğimi düşünmeye başladım.

''bu küçük sürprizlerin içinde canımı en çok acıtan playstation'a indirdiğim torrent oyunun yüzde 99'da hata vermesi oldu. hayata küstüm, ergen triplerine girmeyi bile düşündüm. okul servisinde kulaklıkla müzik dinlerken dışarıyı seyretmeyi bile deniyordum ki şarjım bitti. bu ipneliği de yaptı hayat bana. hayat benden bir şey almadı, hayat bana oyunlar oynamadı, hayat direkt olarak sikti beni.''