bugün

ps3'üm için aldığım ses sistemi. bazıları ara kablo vasıtasıyla sanal 5.1 ses alınacağını söylemiş. ancak ben ps3'ün av kablosundaki kırmızı-beyaz uçları hoparlöre kablonun diğer ucunuda ps3'ün arkasındaki yere taktım ve sanal 5.1 ses aldım. yani ara kablo felan kullanmadım. tüm hoparlörlerden ses de geliyor. yine bazılarında olan cızırtı sorunları bende olmadı. sesini yarısına kadar bile açamadım, çok yüksek geldi bana. belki sesi daha fazla açtığımda cızırtı olabilir denemediğim için bilmiyorum. ayrıca yaklaşık 1 senedir tv sesiyle idare ediyordum. bu ses sistemi bana ilaç gibi geldi desem yeridir. kendime bir z5500 veya daha iyi bir sistem alana kadar fazlasıyla işimi göreğinden eminim.
beklentilerimi tam olarak karşılayamasa da, özellikle geceleri kısık sesle dinlediğim zaman çok hoş bir ses veren ses sistemidir. sesi son ses açmasanız bile %70 den sonra cızırtılı ses verebiliyor.
kullanan yazarlarımızın şahsımı aydınlatmalarını istediğim alet.
tek girişten (sadece 3,5mm yeşil jack ile) 5.1 elde edilebilen nadir ses sistemlerinden.
Bilgisayar için Almayı düşündüğüm fakat kararsız kaldığım alettir.
bugünlerde kendisi ile yine logitech ürünü olan z533 ve z333 arasında kalmış bulunmaktayım. daha kaliteli ses ve güzel bas için bu 3'ünden biri hakkında öneri yapabilecek , bilgisi olan kişiler yeşillendirebilir.