bugün

tek amacı gıcıklık olan öğretmendir. yaptığını marifet sanar, oysa o 84 sadece görüntü olsun diye karnede 4 gözükecektir. bir de "küfür eder gibi olmasın diye 83'e indiriyorum çocuğum" diyerek daha da sinirleri bozan öğretmen tipidir.
ilginçtir. hala anlam veremem cebinden mi çıkar o notlar.
(bkz: sözlükteki liselileri deşifre etmek)
(bkz: yaz yaz bunlar liseli)
yüzüne (bkz: kafanı başını kırarım senin) diye haykırmak istediğim öğretmen modelidir kendileri.
(bkz: yazar burda mağdur)
yeni not sisteminde pekte önemli değildir.
çocuk un dersi karnede 5 olarak görülse bile ortalaması 90 ya da 95 olan bir öğrencinin altında kalacaktır.
karşılık olarak verilen ''çıkışta görüşcez'' cümlesini ilk kez yakıştırabileceğim davranış bozukluğu belirtisi (bkz: seni bulacam oğlum)
44 te bırakan öğretmene tur bindirir.
orta öğretim öğretmenidir.
zorunlu tanımı yaptıktan sonra, yıllar önceki anılarımı canlandırdı. ah ah ne de ağlardım 84ten 4 düşen ingilizcem ve akabinde kaçırdığım takdir için. tek derdim ff fd ya da aa değil de o olsaymış şimdi de.
zamanın da benim öğretmenimdi bu cibiliyetsiz. bütün yıl çalışır didinirdim ama bir ders vardı ki bir türlü geçemezdim. tam geçtim derken 44 ten kaldım. sonra ki dönemde hiç unutmam yazılı ortalamam 55 düşerken 50 sözlü notu kullanıp karneme iki getirmişti.
öğretmenin bu tür eylem için haklı sebepleri vardır. Kensdi hatalarını yargılamak yerine suçu başkasında arayarak ne denli zeki ve 85 almayı hak eden kişiler olduğunda ortadadır.
insanı çileden çıkaran durumdur. hatta şöyle bir fizik hocanız varsa;
+ evladım içimden senin sözlüne 90 vermek geldi ama hesapladım 90 verirsem 84 den düşüyo ben öğretmenlik hayatım boyunca kimseyi 1 puanla bırakmadım o yüzden sözlüne 80 verdim ki tam 80 den düşsün.
84'den 4 ile 85'den 5 arasında fark yoktur o yüzden kafaya pek takılmaz. Çünkü 5lik değil 100'lük sistem var. 70 ile 84 arasında bile dağlar kadar fark vardır.
kanaatini kötü yönde kullanan öğretmen tipi olu, aslında özünde iyi olan kişi.
(bkz: orospu çocuğu)
4 sayfaya 28 puan veren öğretmenden insaflıdır.
lisede alış ki ünide onlardan onlarcasına rastlayacağından alışma devresi kolay olsun diye yapmıştır hoca.
(bkz: pozitif düşün)
(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)
84 ise yine insaflıdır bir de 44'de bırakan boğulası modelleri de vardır bunların..
Alman olabilir.

Ve bir Almansa, 84'ü hak ediyorsun demektir, 85'i değil.
vakti zamanında okulumuzun müdür yardımcısı ve bir kaç aklı başında kıdemli hocası tarafından gözümüzün önünde üslubunca nasihat verilmiş öğretmendir. genelde toydur. lisede bırakacaksan da 84te bırakmayacaksın. üniversitede adam sınırın bir puan altında kalarak ders tekrarı yapacak zaten. hatta o 1 puanla kalmaktan zevk almaya da başlayacak. türk maarif camiasın tavsiyem gani gönüllü olun.
çok bir şey fark etmez. ortalamalar 100'lük puan sistemine göre hesaplandığı için 84 ile 85 arasında yalnızca bir puan fark vardır, önemli değildir.
teşekkürü bir puanla kaçırdım kanka diyen tiplerin türemesine yardımcı olan hocalardır.
tek öğretmenli lise. ortalama birine ihale edildiğine göre.
lise dönemimde entry tarihine göre yaklaşık 3 sene önce 12. sınıfta başıma gelen olaydır. hatta 84.42 den gelmiştir ki, 5 gelmesi gereken dersim hoca tarafından 4 getirilmiş olup daha sonrasında (b:ben h:hoca)
b:hocaaaaaaaaaaammm takdir alamamışım sizin yüzünüzden 5 gelicekti niye 4 geldi
h: hi hi hiiii lan ben senin notların iyidir zaten takdir alırsın diye şaka yaptım
b:hocam çok komikmiş...

edit: lise hocam was here neyi eksiledin piç