bugün

Saçmaliktır.

Madem önlisans kpss ye giremiyoruz. ikinci üniversitede Önlisans bölümü okumayı yasaklayın.

Derhal izin verilmeli mk.
Ne diyo len bu patlak top?

Garip garip...
olum önlisans kpss ye girip ne yapacaksın zaten boşver.
Cimer'e konuyla ilgili isteğimi dile getirdim...

Bu iş bakanlıklar nezdinde bir iş. Hukuki yollarla dava edebilirsiniz gibi bir şeyler söylediler..
attan inip eşeğe binilmez.
Senin dediğin farklı benim derdim başka.

Ben her iki lisans diploması olanlara iki sınava da girebilme hakkı verilmesini istiyorum. Madem okuduk o mesleğide kamuda icra etmenin yolunun açılmasını istiyorum...

ikinci üniversite olayı keyfi değil bazıları için. Okuduğu bölümden işe giremeyip belki önü açık 2 yıllık Bir meslek okursam işe girebilirim umuduyla okuyor bazıları. Hobi olarak değil!...

Madem KPSS'sine girmek yasak ne diye ikinci üniversitede lisans mezunları önlisans okuyabiliyor. Amaç ne?!. Önlisans mezunları ikinci üniversitede lisans bölümü okuyamıyor. Neden onlara da serbest değil lisans okumak ?.

Çok saçma bir sistem var.

Benim bir Meslekten umudum yok diğerinden umudum vardı. Onu da elimden alıyor devlet. Memur olma hakkımi elimden alıyor.

Neymiş haksızlık olmasın diyeymiş. Hallahallah.

Madem çok düşüncelisiniz torpil niye var. En büyük haksızlık torpilde mq. Torpil serbest ama yönetmelik bahanesiyle haksızlığı önlemek için hakkım yasaklanmış. Saçmalığa bak mq..
https://m.uludagsozluk.com/e/46677546/

Sen beni anlamadın...

Sadece lisans mezunu isen Lisans KPSS'ye girebilirsin bu doğru.

Sadece önlisans mezunu isen Önlisans KPSS'ye girebilirsin bu da doğru...

Ama her ikiside varsa sende her iki KPSS'ye girebilirsin. işte bunu istiyoruz...

Amacım bu.