bugün

40 yıl sonra maradona'nın golünün aynısını atmış bir acayip adam. maradona'ya en güzel vedayı kendisi vermiştir:

https://twitter.com/cengi.../1333136939151716359?s=19

bence uzaylılar kesin var.
Juventus karşısında kayıp olan futbolcu. Getirin oradan Levante messi kardeşim şov yapacak. Evet.
Çöp. Borusu Barcelona'da öter.
hayranları üzgün hayranları yasta.

daha ne tür bir rezillik yaşaması gerekiyor bu levante fatihinin acaba cidden merek ediyorum.

bırak dünya kupasını bir tane bir copa america'sı bile olmayan herifi hala 'gelmiş geçmiş en iyi' diye pazarlarken hiç utanmıyor musunuz?
görsel
barcelona da mafya tarafından zorla tutulan futbolcu.
muhtemelen guardiola nın takımına gidecek futbolcudur.
görsel
(bkz: alaves fatihi)

getirin oradan messi kardeşime 5. sınıf bir ispanyol takımı yapsın şovunu.
ronaldodan sonraki en iyi oyuncudur.
Tadında bırakmayı bilmeyen değil aksine paranın köpeği olmuş vizyonsuz bir süperstardır. Geçen seneden beri yaşadığı rezilliğin haddi hesabı yok hala doymamış rezil olmaya. Sen futbol tarihinin en büyük futbolcusu ol böylesi leş bi takımda yıllık 500 milyon euro için kendini kepaze et. Yazarken düşündüm de aslında iyi yapıyor o paraya net değer yani *
Bir türlü ısınamadığım, izlemekten keyif almadığım kişidir.
Takımı 4 yiyor. Öyle bir futbol tansısjdıdı. Tövbe tövbe. Evet.
neo'ya çok benzemiyor mu?
Önce ingiltere ve italya'da futbol oynasın ve başarılı olsun. Ondan sonra dünyanın En iyisi diyelim kendilerine.

Bir ronaldo değildir.
bu adama aşırı üzülüyorum ya tek başına kalmış bir şeyler yapmaya çalışıyor.

barcelona da kalmak yerine city, bayern, real, gibi takımlara gitse de izlesek.
görsel
ben bununla top diye oynarım be.
futboldan anlamayan tiplerin ronaldo denilen çingeneyle bir tuttuğu über ötesi futbolcu.
Kurt kocayınca köpeğin maskarası olur futbolcusu. Ronaldoymuşmuş.
Ronaldoya sayğım sonsuzdur, gördüğüm en aç adam halen zirvede. Ancak messi tarihin en iyisidir. Messinin son yılları diyebiliriz, ve bunu değerlendirin. Bazı futbol cahilleride kendi çapında değerlendirmede bulunmuş, de jong, pedri gibi isimleri kötülemiş. Kadro iyi sadece taktik ve hoca değişmesi lazım.
özellikle 2008-2013 yılları arasında insanüstü bir futbol oynamıştır. Ancak 2013 yılından şimdiye kadar oynadığı futbol da Cr7 hariç diğer futbolcuların sadece rüyalarında görebileceği seviyededir. Messi ve Ronaldo ikilisi bu efsane istatistikleri 14-15 yıldır her sene gerçekleştirmekte olan insanüstü oyunculardır. Ancak futbolda Messi'yi Ronaldo'dan ayıran nokta takımın hücum orgizasyonlarını yönetmesi ve çoğu oyuncunun yanına yaklaşamayacağı asist seviyelerine ulaşmasıdır. Üstelik sol ayağı destan yazılacak seviyededir. Bunun yanı sıra oyuncunun tipik adam geçme özelliği ise vücut çalımıdır.
futbolun allahıdır.
'Futbol'un kralı' olarak tanıdığım sporcu kişi.