bugün

(bkz: blackberry)
ey gidi eski günler.
hani bu avrat tesettüre girmişti. askılı ile meydanlarda cirit atıyor;

görsel

yalnız dikkat ederseniz memelerde sığmıyor gibi !

https://www.cnnturk.com/s...m&utm_campaign=buffer
Jim carrey gibi kafayı sıyırmış ünlü.
canlı yayında mülteci anneden yumruk yediği an;

görsel
iflah olmaz bir evetçidir.
şov peşinde;

görsel

http://www.gazetevatan.co...&utm_campaign=1055484
Lindsay lohan'ın neden sık sık türkiye'ye geldiğinin ve ülkemizi neden bu kadar çok sevdiğinin sırrı ortaya çıktı.

Açıklıyorum...

Dedikodu kulislerinden sızan bilgilere göre, Lindsay lohan bir türk iş adamına feci şekilde aşık olmuş ve onunla büyük bir aşk yaşıyormuş. Onsuz yapamıyormuş. Şimdilik adı bilinmeyen iş adamı sevgilisinden öğrendiği tek bir türkçe kelime ile "evet" diyerek ortalıkta salınarak geziyormuş.
Gerisini zaten biliyorsunuz.
gördüğümde şok olduğum bu ne lan dedirten instagram hesabına bakıcam şimdi.
Uluslararası çomar.
görsel

Neler kaçırdım ben böyle, ne oluyor anlamadım dedirten, instagram hesabının sahibi zat.
84'lü olan şahsımla yan yana gelse afedersin nene gibi kalan çökük kadın.
Doğuştan turuncu saçlarını en yağlı gösterecek model siyaha boyatacak kadar vizyonsuz bir deli.
eğer bu kadın ilerde çok büyük bir olayın bir parçası olmazsa ben de hiçbir şey bilmiyorum.
Yakında tekbir getirmesi beklenen oyuncu.
yakında kütüğünü konya'ya aldırmak üzere, türk vatandaşlığına geçmesini beklediğimiz oyuncu.

instagram hesabındaki tüm fotoğraf ve durumları silip; önce durumuna ''Alaikum salam'' yazan ve ardından yeni baştan başlamış gibi olduğu instagram hesabında açılışı cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan ve eşiyle olan fotoğrafını koyan dünyaca ünlü oyuncu.

ülke olarak yeni bir değer daha kazandık. evet.
Referandumda evet diyerek hepimizi şaşırtmıştır.
Az çektirmemiştir.
Din kardeşimiz olmuş hayırlı olsun.
Uyuşturucu partisinden ak partiye geçiş yapan ünlü.
nasıl bu hale geldiğini gerçekten anlamadığım kişidir. küçükken ben bu kadından cidden çok hoşlanıyordum sözlük. hatta ilk aşkım bile olmuş olabilir. (tabiiki platonik. ) ayrıca ergenlik zamanlarımın kotalı internet dönemlerinde kendisi çok önemli bi görevi daha görüyordu onu söylemeyeyim siz anladınız... Ben büyüdükçe o kendini bozdu resmen çöplük rezil bir şeye döndü yani hani annelerimiz o kişilerle arkadaş olma onlara bulaşma denir ya onlardan bile beter oldu. Şimdi ise bakıyorum dindar nesil yetiştireceğiz diyen reyiz-i cumhur bu kadını konutuna davet ediyor bir şeyler takıyor fotoğraf filan çekiliyor. bir aktroll olsam bu durumdan o kadar rahatsız olurdum ki neyseki değilim...
asıl adı yossi lohuen olup kendisi türk halkının kafasını karıştırmak adına amerika tarafından görevlendirilmiş bir israil ajanıdır. gerçek lindsay lohan scary movie 5'in çekimleri sırasında sahne kazası geçirip vefat etmiştir.
eskiden güzel hatundu gerçi yaşlı da değil ama çok çökmüş.
reyizin yerinde olsam emine'yi boşar, anında bu kadını alırım.

evinin kadını, çocuklarının anası olacaksın lindsay..biz biliriz bizzzzzz!
Emine erdoğan'ı epey rahatsız etmiş dişi kişidir.
aslında hala gençtir. fakat kendine yeterince bakmamıştır ve güzelliğine yazık etmiştir.
aslında hala güzeldir. fakat eski çekiciliği yoktur artık.
(bkz: zaa)