bugün

futbolcu arda turan'ın da ortağı oldu internet üzerinden satış yapan takı ve aksesuar sitesi.

sinem kobal'in de tecihleri adı altında bir zamanlar üzerinde a harfi olan yüzük gösteriliyordu fakat sinem kobal ve arda turan ayrılınca a harfli yüzük, yerini kelebek'li yüzüğe bıraktı.
sitede; midnight express marka, 10.920 liralık pırlanta bilekliğe yapılan yorum şu şekildedir:

"on mu bin!!!!"

büyük harflerle tabii. pek tabii.
bi tuhaf olan site. kendi sitesi içinde ki yorumlar hep iyi hep hızlı ama başka sitelerde aksi düşünceler yer alan site...

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/lidyanacom
yurtiçi kargoyla çalışmaması gereken alışveriş sitesi.
sahibi küçücük bir kız çocugudur baba şirketi olan ilk kabataş da küçük bir firma ile başlayan sonra o küçük kızın başarısı ile büyüyen firma, çok pahalı ama bir o kadar şık ürünleri olan firma.
parfümleri çakma mı sorusunu akıllara düşüren internet alışveriş sitesi.
Tekin acardan 220 liraya aldığım parfüm nasıl oluyor da bu sitede 79 liraya düşüyor.
tedarik edemeyeceği ürünleri satışa çıkaran alış veriş sitesi. 15 gün boyunca aldığım ürünü tedarik edemediler. sebepleri ise ürünün tedarikçi de olmadığı gerekçesiydi. aynı saati trendyoldan hem daha ucuza aldım hem de dedikleri zamanda da elime ulaştırdılar. sektörde yeni olmaları sanırım biraz fazla işi ağırdan almalarına neden oluyor.
bugün yaptığı 1 alana 1 bedava indirimleriyle çok uyguna şeyler satın alınabilen site.
kendilerini buradan tebrik etmek istiyorum, lidyana.com'dan sipariş verdikten 2 gün sonra aliexpress'ten başka bir sipariş vermiştim, aliexpres siparişim geldi lidyana siparişi hala ortada yok.

enteresan bir çalışma sistemleri var sipariş ettiğim ürünü 3 gün sonra ellerinde olmadığı için iptal ettiler, biz ürün gelecek diye beklerken iptal maili geliyor. hayır anlamadım madem yok baştan iptal et 3 gün boyunca ne yaptınız ürünü mü aradınız.