bugün

Diyarbakır Lice'de pkknın ilk silahlı eylemini yapan ve bir askerimizi şehit eden terörist mahsum korkmazın heykelinin dikilmesi. Teşekkürler akalaklar.
Yeni türkiye'dir.
Akçıların savunması hazırdır.
"Ama şehit haberi gelmiyor ya"
Pkk'lılar dikkat etsin fena kınarız.
gereksizdir. ilk iş onu kırıp atmaktır.
kendi askerlerini şehit eden teröristin heykelinin dikilmesine ses çıkarmayan ama şehit edilen bir filistinin katilinin heykeli dikilse götünü yırtacak olan kitleyi memnun eden gelişmedir. Acaba bir israil askerinin heykeli dikilse kızarmıydınız, bir sorun kendinize cevabınız evetse siktirin gidin.
akpkklı piçlerin icratıdır.

(bkz: akp döneminde olmuştur)

tayyip'e oy veren mhp'li ,selo'ya oy veren chp'li

kansızlara hayırlı olsun...
Ne olmuş ne olmuş? Barışa zarar getireceksiniz ayıptır günahtır! Yeter ki barış sağlansın pkk evimize girip anamıza bacımıza selam verse aleykümselam diyeceğiz unutmayın!

lanet olası paraleller bir heykel sizi bu kadar rahatsız etmesin.
akp liler bunu bile açıklayabilirler.
memleketin bölünüyor derler adama.
adamlar ipin ucunu tuttular bırakırlar mı.
12 yıllık ustalık dönemi eseridir.
(bkz: süleyman aydın)
o heykeli dikenler de, dikilmesine göz yumanlar da, yıkılması için bir şey yapılmazsa, yapmayan hükümet ve devlet yetkilileri de, bir şey yapılmaması halinde bunları desteklemeyi sürdürecek olanlar da vatan haindir.

ben boşuna mı her fırsatta "malum zihniyet, hain hürriyet ve itilaf fırkası zihniyetinin, vahdettin, damat ferit, said molla, anzavur, velhasıl 150'likler listesindekilerin zihniyetinin devamıdır" diyorum...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Y%C3%BCzellilikler
kendi askerlerini şehit eden teröristin heykelinin dikilmesine ses çıkarmayan ama şehit edilen bir filistinlinin katilinin heykeli dikilse götünü yırtacak olan kitleyi memnun eden gelişmedir. Acaba bir israil askerinin heykeli dikilse kızarmıydınız, bir sorun kendinize cevabınız evetse siktirin gidin.
Devletin bu tur şeylere mani olamadigini gosterir. Tamam halk desteği olan bir hükümet basta ama bu tur olaylara göz yumuyor ve bu suça ortaklar.

Bu ahval ve serait içinde türk milletinin tepki göstermesi lazim. Cılız bir tepki değil sağlam olmali. O heykel oradan kalkmali ama bir garip türk vatandasi olan ben tek basima gidip onu yikamayacagima gore türkçü oluşumlara is düşüyor.
insanlık anıtına ucube diyenin ses çıkarmadığı hayvan* anıtıdır.
şerefsizliktir.
apo'nun infaz ettirdiği teröristin apo muhalifleri tarafından heykelinin dikilmesi işidir. yazıklar olsundur.
yazıklar olsun efendim.bir halk bu kadar uyutulur mal yerine koyulur.ne günlere geldik dedirtir.
(bkz: tayyip ülkesinden ibretlik kesitler)
izin verenin, sesini çıkarmayanın götüne gitsin denilecek heykelin dikilmesidir.
Sözlük yazarları az biraz sessiz olun barış süreci bozulacak.
takdir yüce türk milletinindir.
şerefsizliktir efenim, bu heykeli dikmek de, dikilmesine göz yummakta şerefsizliktir.
Klozet yapımını arttıracak durum.
kendi memleketine kendi askerini şehit eden şakinin heykelini diktiren millete "yüce" sıfatı ağır gelir... genelleme yapmamak lazım. milletin "yüce" sıfatını hak edenleri de, "aşağılık" sıfatını hak edenleri de ortada...