bugün

siz onu değil, o sizi bulur. tabii isterse.
mesela doğa böyleydi.
güzide sözlüğümüzde bulunmayandır.
uzaya fırlatılan roket gibidir, yükseldikçe daha da yükselmek için işi biten kısımları boşluğa bırakır.
Ayda en fazla 2 hafta libidosu yuksek kalir diger iki haftayi regl baltaliyo bence tam olarak bilemesek te oyle gorunuyo..
Olsa ya yesek.

valla üzerime yatsa da olur.
Genelde duygusal olmazlar.

Lakin hem libidosu yüksek hem duygusallığı yüksekse fel fecir bir çardır.
ayrıca edepsiz olacak yer mekan ayırt etmeyecek.
Her kadının libidosunun yüksek olduğuna inanıyorum.
Fakat bunun farkında olmayan; tabuların ve kültürel baskıların ardında arzuları körelen çok kadın var.

Burda önemli olan o kadına karşı gösterilen sevgi, o’nun bedenine olan saygınız ve arzunuz.
Kadın bunu gördüğü an zaten taze bir çiçek gibi açmaya başlar. Libido neymiş anlarsınız.
bir tane var başımda. canına yandığım.. iki gözümün çiçeyi. benim de yuksektir ama bazen ona yetişmekte zorlanıyorum. swh.
Regl olmak üzeredir.

Hormonal durumlar.
süsecek tosun gibidir !..
her kadının libidosu yüksektir sadece göstermek istenilen kişilere gösterilir.
boğa burcudur. *
Mutluluğun resmidir abidin, senin bir daha çizmene gerek yok! Gerçekten bu kadının anlaşılmaması, çoğu zaman bir sürü ithamla muhattap olması üzüyor. Denk geldiğinde siz üzmeyin, kaçırmayın da.
kendi farkında olmayabilir.
bu sözlükte bulunmayandır amk.
görsel

Böyle yerim işte.

Harrrrrrrrrrrrr.
Bu yaşın tecrübesi:
Size oral yaparken fark edersiniz.
En net emin olacağınız bir kaç andan biridir.
nerde olm bunlar 37 yıldır arıyorum.
Demek evleneli o kadar oldu be panpa?
kazanlı ütü alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır:
mesela ütünün buhar basınç değeri 6 atmosfer görünüyordur ama 2 dakika sonra bu değer kademeli olarak düşer, ütünüz kıuuffffff diye bir ses çıkarır, son ütülediğiniz gömlekler ilk ütüledikleriniz kadar jilet gibi olmaz..

buna karşın, 4 atmosfer "daimi" basınç veren bir ütü, saatlerce bu değeri sağlayacaktır ve bu durum tabii ki, gömlekler açısından acı verici fakat sizin açınızdan oldukça olumludur..

insanlarda ise; sevgiliniz bir ütü olmadığı ve tabii ki siz de gömlek olmadığınız için, bu derece bir hararete hiç lüzum yoktur.. ilk günlerde düşmanın üstüne gaza ediyormuşçasına sizin üzerinize saldırması, kadın veya erkek için, tabii ki hem gurur okşayıcı, hem de hayatla alakalı bir çok derdinizi, gamınızı, kasvetinizi kalıcı olarak yok edici bir özelliğe sahiptir... ama 6 ay sonra hala gecenin ikisinde su içmeye kalktığınızda kabus gibi iman tahtanıza çöküyorsa, durumun sıkıcı bir hal alması bence kaçınılmazdır.

netice itibariyle kadın versiyonunu bulamasam da, konu ile ilgili bir klasiği buraya bırakıyorum ki, işin ne derece sinir bozucu noktalara gelebileceği idrak edilsin..

görsel
en güzeli, libidosu yüksek bir erkekle eşleşmesi ve tarafların bunun farkında olarak keyfini sürmeledir.
Önüne gelene senin libidon yüksek mi diyerek bulunamayacak olan kadındır.
Türk ananelerine göre yetiştirilmiş bir kadın çok zordur böyle olması. Aman kevaşe derler mi aman istekli görününce motor mu derler ama şöyle mi derler böyle mi derler diye diye kadınlar duygularını yaşayamamaktadır.