bugün

el kadar çocukları evlendirmekten utanmayan, hırsızlığı bile bile görmezden gelen çok ahlaklı tiplerce ''ahlaksız'' bulunan cinsel kimlik grubu.

sizin ahlakınız buysa alın bi tarafınıza sokun.
evet gençler şimdi herkes samimi olsun ve doğruyu söylesin nedir bu lgbt ile alıp veremediğiniz. Şimdi freud dan falan girersek o kadar bastırmaya çalışıyorsunuz ki insanın aklına acaba sizde mi ? sorusu geliyor. ev isteseler vermeZsiniz , iş isteseler vermezsiniz , yolda görünce 10 kez dönüp bakarsınız sonra bu insanlar namussuz kardeşim bıraktın mı ki adam namusuyla para kazansın . hadi siz böyle değilsiniz yarın öbür gün sizin çocuklarınız olucak ya onlar öyle olursa gerçi sizin çocuklarınız olmaz.
erkek adamın erkek çocuğu olur çünkü değil mi ?
(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)

işin şakası tabi.
Tanım: bir kısaltma.
Kendilerini hiç bir şekilde kısıtlamadan, özgürce, içlerinden geldiği gibi ifade edebilen insanlardan oluşan bir topluluktur.
Kime ne yahu? Herkes dönüp baksın kendine.
(bkz: faşizme karşı bacak omuza)
Sorunlarının biyolojik değil psikolojik olduğu kanıtlanmış şizofren sürüsü.

(bkz: ergenlikte erkeğe dönüşen kızlar)
farklı olamaya çalışan ama tedavi olmamaya çalışan insandır.
Eşcinsellikde en az heteroseksüellik kadar normal bir durumdur, insanın doğasında vardır lakin türkiyede ki ÇOĞU insan bunun psikolojik bir rahatsızlık OLDUĞUNU düşünen homofobiklerdir. Huzur verin ulan insanlara travesti sikesiceler.
görenden göt koparan derler bizim oralarda. daha neyin ne olduğunu bilmeden profil fotosuna yapıştırırlar gökkuşağını.
gece gezenler.
Sırf bunun yüzünden bir kavim yok olmuştur (bkz: lut kavmi) o yüzden desteklemiyorum allah sevmiyor ben hiç sevmem.
medyanın ve reklamların etkisiyle bu sapıklığa dönüşüm artmıştır.
bunlar aracılığıyla eşcinselliğin hastalık olduğu propagandası yapılarak normalleştirilmeye çalışılıyor.

coca cola neden bu işin öncüsü? çünkü gençliği bu şekilde zehirleyip yoldan çıkarmak istiyorlar. baronların yeni dünya düzeni nde eşcinsellik çok önemli bir proje.

ayrıca Allah katında günahını da bilmiyorsanız öğrenin. nice toplumlar sırf bu yüzden helak oldu. (bkz: pompei) (bkz: lut kavmi)

akıllı olun ahlaklı olun!!!
çok ahlaklı(!) toplumumuzda ayrıma, şiddete maruz kalan eşcinsellerin haklarını korumak için, polis şiddetiyle, önyargılarla boğuşan onurlu bir oluşum.

lgbt vicdandır.
babanın, ananı arka kısmından becermesiyle bir eşcinselin anal ilişkiye girmesi arasında dağlar kadar fark vardır. burda anan cinsel tercihini, babana arkadan vererek kullanmıştır. oysa ki eşcinsellikte cinsel tercih yoktur allah o insanı öyle yaratmıştır. o insan yaratılış olarak anal ilişkiden zevk alacak şekilde dna sı kodlanmıştır. bu insanların içerisinde hocası, profesörü, bakkalı, başbakanı, artisti vardır çünkü bu yaratılış özelliği bir ırka, dine, mesleğe, cinsiyete özğü değildir. sen hetero oldugun halde(?) çocuğun, torunun, abin, kardeşin, dayın, halan da eşcinsel olabilir. kimse ben yarın eşcinsel olayım demez.
Başta kadınlar sonra siyahiler sonrasında da LGBT. Kabul edeceksiniz hem de eşşek gibi kabul edeceksiniz.

Dedigim tüm ötekiler hâlâ dünyada bir yerde ötekiler. Ve bu toplumlar sizin zihniyetlerinizi ait olduğu basit gelişmemiş yerinde sayan toplumlar.
din konusuna girmiyecem hiç.

ama allah aşkına normal bişeymiş gibi göstermeye çalışmayın.
tıp literatürü bile psikiyatrik hastalık olarak sayarken siz hayırdır la ?
görsel
kadiköy de türbanlı bacıma saldırdılar diye ima edilen zümredir.
LGBT'liğinizi doğru düzgün yaşasanız sizi kimse dışlamaz, dediğin o hallere düşmezsiniz. Siz gidin dinle dalga geçen, Arsızca Yazılan pankartlarla Çıkın sokağa, ayağa kaldırın bütün taksimi sonra bizi dışlıyorlar falan filan.
ulan hadi biz iğrenciz, sapığız, bu yönelim işi tamamen tercih aslında biz istedik böyle olmayı. kakayız biz.

biz böyleyiz de düşünme kabiliyeti olmayan çeşit çeşit hayvan da mı böyle olmak istedi? allah onlara tercih şansı mı verdi de onlarda da eşcinsellik böylesine yoğun yaşanıyor? yaratılış meselesi bu. bizlerin yaratılışı böyle.

kimseden de pozitif ayrımcılık beklediğimiz yok amk. kimseye pozitif ayrımcılık yapılmasın zaten. sadece herkese eşit davranılsın. sıfır empati ile iğrençsiniz ibneler demek ne kadar kolay değil mi?
Bir de (bkz: lgbtq) vardir.
hepiniz ibne olsaydınız, dünya daha güzel olurdu.
görsel
desteklediğim ama içlerinden birinin bana yürüdüğünü görürsem kafayı koyacağım bireyler.ulan ne garip adamım.
Neden "onların yerinde ben de olabilirdim, ben de o şekilde doğmuş olabilirdim"fikrinin akıllara bir türlü gelemediğini anlamıyorum. Çok basit 2 sn düşünün yani.