bugün

Çomar dilinde lpg oluyor:

https://pbs.twimg.com/media/DhcxuZGU8AAqrIF.jpg
kimsenin sevmek, onay vermek, kanıksamak, içselleştirmek, "aman ne güzelsiniz siz öyle" diyerek arkalarını pışpışlamak zorunda olmadığı insan grubu. insanlara homofobik yaftası yapıştırarak mahalle baskısı kurmak ve buna zorlamak da faşizme girer.
Bi de ülkücü tipi çıkmış. Olm siz manyak mısınız, celladınıza mı aşıksınız. Adam bi de "süleyman soylu bizi sevmez ama onun yanındayız" demiş. Dahası bedeli askerlik çıksın diye yalvarmış. Nasıl bi tipsin sen ahah.

https://twitter.com/lgbt_ulkucu
LGBT desteklemek için eşcinsel ya da transeksüel olmaya gerek yok. insan olmak son derece yeterli. Eşcinsel ve transeksüel bireylerin toplumsal ve eşitlikçi mücadelesini sonuna kadar destekliyorum.

Sorun şu ki Türkiye'de çok yanlış organize olmuşlar. Onur yürüyüşü dünyanın her yerinde yapılıyor ama bu demek değil ki çıplak eylem yapın ya da küfürlü pankart açın. Temiz duygularla savunun kendinizi. Mücadelenizle Sevgiden yana olduğunuzu gösterin.
Bunların avrupalı olanlarının en azından bir kismi nekrofili ve pedofiliyi de savunur. Fakat türkiye'dekileri bunlara şiddetle karşı, çünkü dünyadan bihaberler. Nekrofili ve pedofili hatırlarsınız mursi denen islamci eniğin misır'inda da tartışma konusu olmuştu. Alin size bir radikal solcu-islamci benzerligi daha. medeniyetsiz comarlarin kardesliği. Islamcilar da avrupa'da sol partilerde siyaset yapmiyor mu zaten?
beni sikme de kimi sikersen sik -kadar rahat bir cinsel yaklaşıma sahip toplumuz esasen ya.

resmen batının ve doğunu ahlaksızlığını alıp sentezleyip eşcinsel düşmanı olduk.
Aşkın sembolüdür.
imza: biseksüel erkek.
ülkemizin kalitesini ve ahlakını düşüren rezalet.Zinhar müsamaha gösterilmemelidir.
(bkz: velevki ibneler)
Aşkın cinsiyette değil kalpte olduğunu bilen insanlardır. Çoğu cahil aileleri ve arkadaşlarının önyargısı yüzünden kötü muameleye maruz kalır.
Dunyanin bircok ulkesinde lgbt+ bireyler daha gorunur hale geliyorlar. Lgbt+ ailesinin bir uyesi oldugum icin kendimle gurur duyuyorum.

Duzenleme: internette bir yazi okumustum. Birisi ben straight oldugum icin gurur duyamadigima gore lgbt+ uyelerinin de gurur duyacagi bir sey yok demisti. Ben butun baskilara, dislamalara ve eziyete ragmen lgbt+ mucadelesini destekledigim icin ve bulent ersoy gibi guc sahiplerinden yana olup lgbt+ derneklerine sirt donmedigim icin gurur duyuyorum.
puh ben senin amına koyum..

tamamen doğal seçilim dışında gerçekleşen zihinsel bir sorundan başka bir şey değildir lgbt saçmalığı
psikolojik destek alman gerekiyor.
(bkz: kara üzüm habbesi lgbt canım)
ibneler birliği.

Yallah eşek adasına.
istanbulda Onur yürüyüşü yapmışlardı harbiden baya onurluydu
Yorum sizin
https://youtu.be/k5iozM5ZiNE
genelde kemalistlerin değil, muhafazakarım ahlaklıyım diye ortada dolananların da bol bulunduğu, benim de içerisinde bulunduğum eşcinsel topluluk.

yolda görünce tepki göstermek gibi bir hakkınız yok, herkes haddini bilsin. kimsenin hayatı sizi ilgilendirmez.
bu ne böyle her boka burnumu sokayım tribi.

saygı duy duyma, kimseye karışamazsınız. ne sanıyorsunuz kendinizi acaba? herkes kendi hayatına baksın.

Sizin gibi hoşgörüsüz, kaba, cahil insanları eğiteceğiz.
Odtü'de ortalığı birbirine katan topluluk. Rektöre ve polislere diyecek sözüm zaten yok ama bu ibneler de az değiller. Sözde sadece fotoğraf çektiği için polisten dayak yemişler. Gerçeğin öyle olmadığına o kadar eminim ki. Onurunuzu seveyim sizin.
bütün bireyleri ayrımcılıga, şiddete, nefret suçlarına maruz kalan, zor şartlar altında yaşama tutunmaya çalışan topluluktur. oranları dünya nüfusunun yüzde 10'u civarındadır.
valla şöyle özet geçeyim. benim herkese saygım var. benim tercihim belli o ayrı *
onursuzluk yürüyüşü.

açık ve net adam gibi adamların hanım efendi gibi kadınların olmadığı bazı ibnelerin bu onursuzluğu topluma empoze etmek için ardı arkası sıraya dizildiği bir yürüyüş.

eskiden edep vardı ahlak vardı haya vardı. günümüzde hiçbirinden eser kalmamış.artık mini etekli adam gördüğü zaman bundan hoşnut olan bilhakis destekleyen fransız ideolü olan bir çevre var.

bu yapılan gösteriler hiç de masum değil. gaye tamamen topluma bu gibi sapkın düşünceleri empoze edip toplumu ve aile yapısını istismar ederek insanları dinden uzaklaştırmaktadır.

tabi siz hiç merak etmeyin rotshildler rockfellerler bunu yıllar öncesinden planladı şimdi ise bir çok ülkede kendisine yakın gördüğü kitleler ile bunu uygulamaya sokuyor.

acaba bizim ülkemizde dünya zenginlerinin desteklediği kitle kim?

cevabı zor olmasa gerek.
Sizene milletin cinsel tercihinden sizene sizene lan konuşmuşlar defolun gidin!
Onurunuzla yürüyün kimsenin bir şey dediği yok da Caddenin ortasında birbirinize oral yapmak nedir amk ya? Böyle bir özgürlük nerede var acaba?

Bu özgürlük değil pisliğin daniskasıdır. Kusura bakmayın kimse de sizin bu pisliğinizi görmek zorunda değil. Gidin evinizde ne yapıyorsanız yapın sokakları bu işe alet etmeyin.
Adamlar 2002'fen beri yürüyordu verilen hak geri alınmaz tabi yürüyecekler.
Şu kızlar ne yapmışlarda dayak yemişler acaba? Toplum içinde düzgün dursalar kim bunların lezbiyen olduğunu anlar? Kesin topluluk içinde bir haltlar yediler ki millet tepki gösterdi. Milletin çoluğu çocuğu var görmesini istemiyor belki, hatta bende görmek istemiyorum kardesim hayvan mısınız siz midemiz bulanıyor her türlü halinizi görmek zorunda mıyız?
yazacaklarım üstteki yikanmak istemeyen yazara yanıt niteliginde olsun; bir kere cinsel kimlik bir tercih değil bunu o kafana sok, eğer tecih olsaydı sen bu boktan ülkede gay olup dayak yemeyi, öldürülmeyi, nefret suçuna kurban gitmeyi, işten kovulmayı göze alıp gay olmayı tercih eder miydin?
ayrıca yine o küçük beynine iyice sok ki, karşı cinse ilgi duyanların azınlık oldugu bir zamana dogru gitmiyoruz, tarih boyunca eşcinsellerin oranı nüfusun yüzde beşi falan olmuştur, şimdi kim azınlık oluyor bu durumda? şu yüzde beşlik bir orana bile tahammül edemiyorsunuz.
çoluk çocugun eşcinsellere özendigini iddia ediyorsun, yine bu saçmalaman da ne kadar cahil oldugunu gösteriyor. hiç kimse başka birinin cinsel kimliğine özenerek kimliğini değiştiremez, bunu istese de yapamaz. evet sen eşcinsellerin var olma çabalarına tanıklık edeceksin. eşcinselleri sevme, hatta nefret et, hatta saygı da duyma. kimseden eşcinselleri sevmelerini isteyen yok. ama eşcinsellerin varlıgına eşşek gibi tahammül edeceksiniz.