bugün

yakında filli boya reklamlarında boy göstermesini beklediğim sanatçı...hayır çünkü kendisi makyaj yapmak yerine badana yapıyor adeta.. en kısa sürede kaşlarına kartonpiyer yapmasını temenni ediyorum.. kesin çok yakışır... *
hah işte buydu adı. zekeriya beyaz'ı ısıran hücreler bütünü.
(bkz: lerzamayan mutlu)
her programda yar dediğin arar adlı gubik şarkısını senelerdir söyleyen albümünde başka şarkı yokmu dedirten sarışın hatun.
son sıralarda sabah sunduğu kadın programı ile rakibesi seda sayan'laşmaya çalışan şarkıcı.seda sayan ve lerzan mutlu karışımı! aman allahım.olamaz..
-sözde güzelliği- taşıyamayan bazı kimseler vardır.. bu tip kişilerde kombinasyon o kadar zayıftır ki; ne gözlerin altına sürülen o titan beyazı rengindeki göz kapatıcısı ne de tonlarca sürülen o fondoten değil ki bu zayıf kombinasyonu örtsün o meşru salaklığı bile örtemez.. cahil cesur olur diye varolan o atasözünün yeryüzünde daha fazla uyduğu bir kadın müsvettesi yoktur heralde.. koca bir ağız, zerafetten eser kalmayan bir duruş ve konuşma tarzı, nasıl giyinileceğini bilmeyen bir tiplemedir kwndisi bana göre.. televizyonda görüntü kirliliği yapıyor.
son olarak kim olduğunu bilmesem de melek karayı seviyorumm.
sürekli konuşan, vır vır insanda kafa bırakmayan, o kısa boyuna ve kart yüzüne karşın nasıl kibir yaptığı muallakta olan, seda sayan sayesinde sabah programı ekrandan kaldırılan, ses telleri kopasıca kadın.
çok zeki bir kadın. "türkiye'de nasıl şöhret olunur ve nasıl rahat para kazanılır?" sorularının yanıtını kendince çok iyi bulmuştur ve çatır çatır da parasını kazanıp yemektedir. afiyet olsundur.
bu kadının kokuşmuşluğunu,kalitesizliğini,aptallığını arkadaşlarıma anlattığımda bana kalçalarından göğüslerinden bahsettiler. ben bir insandan bahsediyordum,arkadaşlarım aslında benden daha sert bir biçimde eleştiriyorlardı bu kadını. çünkü bahsettikleri bir hayvanın özellikleriydi sütun bacaklar koca memeler vs. bunlar hayvanlarda da vardı. işte bu yüzden,halkımızın ete açlığından doğan bir ünlüdür kendisi. yirmi santimetrelik eteğiyle fink attığı sabah programı da,montaj manyağı haline gelmiş şarkı da anlatamaz kokuşmuşluğunu. o'nu anlatan kendi hayranlarıdır. kitlesinin müziğinden ya da program sunuş biçiminden değil memesinden,kalçasından (taş gibi karı olmasından diyorlar buna) bahsettiği bir medya maymunu.
bakılıp ibret alınması için dünyaya gelmiş biri.. yapmacık , sinir ,uyuz bi kadın, seda sayan klonu diyebiliriz.
"lerzan" deyince, dönup bakabilen canlı. dişi bir de.
gazetelerde ve televizyonlarda sürekli üzerinde gördüğüm o yeşil monacodan alınmış serdar bilgilinin hediyesi olan elbisesine bittiğim klasik sarışın dediğim magazinsel kahraman.
kim olduğunu, nasıl bir şeye benzediğini bilmiyorum ama (bkz: ben televizyon seyretmem) hakkında girilen entryleri okuyunca şöyle demek geldi içimden; allah taksirat ınıaffetsin. mutluluklar lerzan.
cakma seda sayan.
http://tdk.org.tr/adsozlugu/AdArama.asp?sirano=5243 dan baktım. 'lerzan' farsça kökenli bir kız ismi olup 'titreyen, titrek' anlamlarına geliyormuş.
ağzını kapalı görmeye hasret kaldığımız.*
olduğundan yaşlı gösteren çok konuşan konuşurken sürekli ''bişey sorcam'' diyen hatun.
aDINDAN DOLAYI BULGARiSTAN GÖÇMENi OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM NASIL GEÇiNiDiĞiNi TAHMiN ETTiĞiM SERMAYE SAHiBi.
okan bayülgen'in programına telefonla bağlanan melek kara acımasızca lerzan mutlu'yu eleştirmiş bunun üzerine lerzan mutlu okan bayülgen duruma müdahele etmediği için, bu bana karşı yapılmış bir komplodur, okan bayülgen de bunun içindedir deyip melek karayı kara melek ilan etmiştir.

komik kadın herkesi güldürmüştür.
(bkz: yıldız savaşları)*
bir araya getirildiklerinde şiddetli reaksiyona girebilecek iki kadın.
(bkz: lmwh)
ruh ve karakter olarak çok hafif olan, her an herşeyi yapabilmeye hazır oynak tipli kadın.
seda sayan formatıyla hayatına gözlerini açan, zamanında çıktığı ''yar dediğin arar'' adlı, mtv'nin yaptığı habere göre tüm zamanların en aranan şarkısı olma başarısı göstermiş, şarkısıyla türkiye'nin bütün güzide sabah şekerlerini gezip, yaşlı teyzelerin dillerine pelesenk etmiş, çıkmadan önce, makyaj için programa ''tır''la geldiğini düşündüğüm, şarkıc bozması.
şeker kutusu gibi süslü ve renkli bir kadın.