bugün

trabzonspor'umuzla anlaşmak üzere olan kamerunlu forvet. eto'o ile akrabalığı da varmış. emmoğludur inşallah. huyu huyuna suyu suyuna çekmiştir umarım. dayıoğlu eniştesi falan varsa da bekleriz.
çaykur Rizespor un çek cumhuriyeti nin sparta Prag takımından transfer ettiği 25 yaşındaki forvet.
Sparta prag'la oynadığı son maçta rakip takım futbolcusunun ayağını kırdığı gerekçisiyle çek federasyonu tarafından 12 maç ceza alan futbolcudur. Bu sebebten ötürü değerinin hayli altında Rize spor'a satılmıştır.
öküzün önde gidenidir.
rızesporun ayakta kalmasını saglayan futbolcu.
3 aralık 2014 çaykur rizespor adana demirspor maçında müthiş bir gole imza atmıştır.

https://vine.co/v/Ov1bZ6KXxbB
o göt göbekle nasıl top oynuyor/oynatılıyor anlaşılamayan dobiş.
ismine kurban olduğum futbolcu.
football manager 12'de olağan üstü bir yaratık olarak göze çarpınca arkadaşlar arasında "olum gör bak iki seneye kalmaz dünya yııldızı" muhabbetine sebep olan, şu an oynadığı takım ile bizde bir hayal kırıklığı yaratan eski wonderkid. şimdiki ismi fatkid olmuş galiba.
bu hafta akıllara ziyan bi penaltı kullanmış topçu.
Gençlerbirliği' ni 2-3 mağlup ederken Çaykur Rizespor' un biri penaltıdan olmak üzere iki golünü atan futbolcu. penaltı vuruşunu deniz yapacakken kendisi alıp kullandı ve hikmet karaman kendisine kızdı. leonard kweuke ise hikmet karaman' ın üzerine yürüdü, ilginç anlar yaşandı. 90+ larda gol atan leonard kweuke yaptığı hata yüzünden göz yaşlarına hakim olamadı. sahanın içinde ağladı. maçı bizzat izledim.
dün ilginç anlara sebep olan futbolcu.

mahallede yapılan penaltı kavgaları olurdu ya aynısı hikmet karamanla kweuke arasında geçti. hikmet karamanin "maçtan sonra ben sana göstericem oğlum" bakışı ve parmak sallayisi sonrası hikmet karamana fuck you diye bağırıp üzerine yürümesi ister istemez güldürdü insanı.
rizespor macerası son bulmuş kamerunlu forvet.
Bursa alsa şahane olur. iki aydır bunun için dua ediyorum.
Hikmet Karaman'ın üzerine doğru koşan zor durdurulan adam. Fuck you fuck you diye bağırması filan tam makara.
ingiltere den kendisine geldiği iddia edilen teklife kulübünün sıcak bakmayı daha fazla istemesiyle ateşlenen fitili penaltı sırasında tamamen yakmış olan oyuncu. yine de hocasına saygısızlık yapması affedilemez bir unsur. kasıtlı yaptığını düşünüyorum, yakında ayrılır takımdan veya kabul edilirse özür diler bir şekilde...
pektemekle takasa girseydik keşke dediğim golcü.
Özür dilemiş affedilmiş diyorlar.

Ben teknik direktör olsam asla affetmezdim.Çünkü bir sahne var ki Hikmet karaman'ın üstüne koşmaya kalkıyor bi kaç kere de " senin a. Korum" gibisinden hareketi var.

Bence kabul edilemez.

Rize halkı kweuke'ye sahip çıkıyormuş , ona da hiç şaşırmadım , onlara da o yakışır...
her ne kadar özür dilemiş olsa da uzun süre kadro dışı kalıp aklının başına gelmesi gereken futbolcudur. yaptığı katkıyı tartışmamakla beraber yaptığı davranış kabul edilebilir bir nitelikte değildir. işler kötü giderse bu konu ileride taraftarla yönetim arasında yine açılır en mantıklısı makul bir bonservise yollayıp kar elde etmek çünkü talibi var performansı iyi. ayrıca o fizikteki bir oyuncu oynamayıp maç ritmini kaybettiği zaman çok zor toparlar.
Affedilecek tabi aq, bize haftasonunun en keyifli dakikalarini yasatmistir. Hele de attigi golden sonra hikmet karamanin siritan yuzunu gormek sinir stres birakmadi.
uzun boylu olmasına rağmen fuleli adımları ve iyi son vuruşları olan santrafor. sezona çok iyi başladı.
Tek başına ersan ve rodolfoyu sahaya gömecek kişi.
Tek başına ersan ve rodolfoyu sahaya gömecek kişi.
Aslında seni galatasaraya alıp kadro dışı bırakmak lazım 3 senedir bize gol atıyor amk yarragı.
trabzonspor'a çok zarif bir gol atmış forvet.

ulan ne forvetler var be.