bugün

bursa fsm'de de var ve servis berbat, 12 bira içtik hesabı ödemeye gittiğimizde ''ne içtiniz?'' diye sorduklarında ''3 bira'' dedik. ''tamam'' dediler parayı verdik çıktık.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
hizmeti giderek bozulan mekan. fiyatlar da gayet uçmuş durumda.
ne özelliği olduğunu anlamadığım mekandır. Ankara da ki özellikle park caddesi şubesinin tıklım tıklım olmasının nedenini hiç bir zaman anlayamadım. normal bir kafeden hiçbir farkı yok. fiyatlarda aşırı derecede pahalı. menü olayı da berbat yemeklere kafalarına göre isim koymuşlar. bana göre çok yapay ve özenti görünmüş. böyle modern dünyanın gençliği etkisi altına alıp resmen kullandığı bir mekandır.
bezgin bekirini özlediğim mekan.
Yalovada sahil de yeni açılmış cafedir. Kız kaldırma garantili mekndır. Aso kızların çoğunun takıldığı yeni mekandır.
Kızılay Konur Sokak'ta eşsiz yemeklere sahip mekan.

(bkz: cümbür cemaat)
aynı masada, ayrı hesap açmayan mekan.
dangoz servis elemanı çalıştırmak konusunda leman kültürle yarışabilecek işletme tanımıyorum. semt semt kendi aralarında yarışabilirler ama.
niyeyse eskisi gibi gelmemektedir. misal eskişehir'de o kızılcıklıdaki eski yeri şimdikinden çok daha sıcaktı.
adı kültür kendisi kültürsüz insanlardan mürekkep bi mekan. evet.
bol bol fast foodçulara laf atan leman'ın zincir cafe-bar'ı. şimdi sorsan arkadaşlara hepsi marksist lakin iş gerçek hayata gelince oluveriyorlar kapitalist.
en yenisi adana'da açılmıştır.
adanada da acilmis yepis yeni mis gibi mekan,gec de kalinmistir ama acilmistir.
Bu yıl açılan mekan çayın bile şu anda 3.5 Lira olması ile öğrencilerin ve Edirne halkının tepkisini çekmiştir. Bir taşra ve üstelik sınır şehrinde 50 kuruşa satılan çayı, 1 lirayı satanı anladık ta 3.5liraya satmak hangi ticaret ahlakına uygundur? bilinmez...
adana'da yeni açılan mekan. açılışını foursquare'da 1500 check-in'le kutladı.
ankara bahçelievler'deki kışın iyi ısınan sayılı yerlerden biri.
üstelik menüyü de iyice abartmışlar valla.
adana leman kültür görmek ve görülmek isteyenlerin mekanı olmuş vaziyette. ayrıca garsonlar son derece ukala.
adanada şube açmakta neden bu kadar geciktiğini anlamadığım işletmedir.ama yine de hayırlı olsun.ayrıca burada tiki arkadaşların çoğunlukta takıldığı doğrudur.garsonlar da ithal galiba adanadan öyle karakterde insan çıkamaz diye düsünüyorum.
adanada da acilmis yepis yeni mis gibi mekan,gec de kalinmistir ama acilmistir.
izmir'de çok geç açılmış mekan. Güzeldir, hoştur.
safranlı pilavı yenilesi. kızılayda her şeye rağmen gidilebilecek tek mekan. severim.
sıcak çikolatası berbat olan yer.
hiç gitmediğim ancak gördüğüm bir işletme.

yazılanlardan anlaşıldığı kadarıyla pilav da var sıcak çikolatada. birde buraya giden herkesin facebook tan yer bildirimi yapması var. hani adında kültür geçiyor diye mi yapılıyor bu onu anlamış değilim.
sözde emperyalizm karşıtı derginin özde kapitalist mekanı. Gittiğim bütün şubeleri aynı derecede sevimsizlik standırdını yakalamayı başarmışlardı. Tebrik ediyorum burdan. Hele kızılay konurda ki evlerden uzak olsun keza bahçelide el paso gibi über bi pub varken lemana gidilmez. (bkz: el paso)
menüde yazdığı halde ısrarla alkolsüz bira satmayan mekan. Yazın gittiğimde sadece o gün kalmadığını söylemişti. Kasımda bir kez daha gittiğimde hiç satmıyoruz dedi. Menüde niye var o zaman kardeşim. Normal verelim ne olacak diyo bide her seferinde. Araba kullanıyoruz dediğimde de bişey olmaz diyolar, anlamış değilim. Obur sandviçleri iyidir ama tavsiye edilir. Bide hindili bi servis, o da lezzetli, tadılması gerekir.

edit: mayıs oldu hala satmıyorlar, kalmamış dedi yine.