bugün

önce kaşındım, uyuz oldum. daha sonra düşündüm.

tatlı bir yazar.
tanırım, sevgilisi yoktur.
tanırım.

sadece tanırım... o kadar.
bu adamın modern'de verdiği linkleri tıklamayın dedeler çıkıyor.
hoş ibnelik de bizde tabii ne umduk ne bulduk *...
biricik badişim.
(bkz: lisede ortalamayı 84 te bırakan öğretmen/#10608143) (bkz: üzülme seneye sen de liseli olacaksın)
ironinin amına koymuş yazardır. o parmakların ali ata bak yazacakken liseli alert yazması, o ilk okullu beyninin liseli kişiyi bulup ayıklaması müthiş bir olaydır. bayramda bana gelsin harçlığını alsın sonra sokak bakkalına gidip torpil patlatsındır. sözlük bu yazara 1 gömlek büyük gelmiştir.
şizofren yazardır. olmamış şeyleri olmuş görmektedir. (#10580671) nolu entrysine göre (güya) modernde bana habire "megaloman, narsist" denmiştir. yorum uydurmaktadır yımırcak. sadece kendisi megaloman demiştir.
(#10583733) nolu entrysinde ise bana (olmayan) bir mesaj gönderdiği, yapma etme dediğini söylemektedir. henüz bana gelen bir mesaj yoktur.
ayrıca "megoloman" demiştir bana. legolarından çağrışım yapmıştır herhalde. hatasını düzelttiğimde de seoviye geçmiştir bana karşı. at gibin haşin, böylesine 13 yaşında bir bireyin sözlükte dolaştığını bilmek sözlüğe olan itibarımı yerle yeksan etmiştir efenim.
nickaltını okurken sesli sesli güldüğüm yazar.*
(bkz: sen beni allah seni)
zaytung un sözlüğe yansımasıdır.
selametsiz ba...

kendisi davranışları garip olan bir yazardır. 20 günde bu kadar kanıya varabiliyorum çünkü bazı yazarların temasına koyuyor, bazı yazarlara dost gözüyle yaklaşıp da onları ipine takmadığı da oluyor.

tek bildiği entry girme mekanı zaytung. copy-paste... forum embed kodu alsa daha da iyi olacak...

burasını seven bir yazar olduğuna eminim. tavırları ona işaret ediyor, bazı açtığı başlıklar görülmeye değer ve insanı güldürüyor.

kendisinie iyi günler dilerim. şahsi bir eleştirim yoktur...

paka!
nickini gördüğüm her entry´de sebepsiz şuku verdiğim yazar.

Nedense bu adama içim ısındı, kanım kaynadı yahu !

Dasvidanya *
"acele etme ne olur, çalış senin de olur" sözünü bir yerlere not etmesi gereken, iyi ulu yazarı.

gedit: birde iyi yazdık, yinede eksiledi yavrucağız. kendisi entry silmekte ustadır bu arada, jiletçi tayfadandır, haberiniz ola derim ben.

gedit2: imla. teşekkürler, legendkiller.
dağdaki efsane, 7. nesil, 98 liymiş diyolla, olsun, genç beyin.
kanka bellediğim insan, nice entrylere.
gözleri "aşırı derecede", bak aşırı derece diyorum çünkü ciddiyim, gerçekten aşırı derecede dikkatli yazar...

her hatayı görüyor, her yazım hatasını, her ibnelik bu yazardan çıkıyor...

helal diyelim. başka bir şey diyemeyiz.
http://www.uludagsozluk.c...g-haberleri/@legendkiller

adam 6 sayfa zaytung kasmış vay babayn...
nickaltı avcısı.
bir çok kişinin ilk nickaltını girmiştir.
çaylaklık dönemimde beni hatırlamış yazar.
adını legenddiller diye değiştirdiğim dilli yazar haxball kankam.
ne kadar tesadüf olabilir ki?**

görsel
üstteki entrydeki fotoğraf ile ilgisi olmayan yazar. valla lan. *
legendkiller: can you tell me what you know bad words about turkish?? pls again

patrica: amina kodum, kahpe and anan za hehe

legendkiller: ashuasdhashda okay :d

bu ne lan? *

edit: *****

edit2: lan olm özel msj'la "lan" dedim diye çaylak oldum. vay mnako.
üstteki entrydeki gibi diyaloglara hiçbir platformda, sosyal ağda girmeyen yazar. abazan damgası yiyoruz sonra lan. *
orjinaldeli nickli yazar ile ilgisi olmayan yazar. insanlar çift yaratılırmış. *
Online oyunlardan esinlenerek üyelik ismi seçilmiş bir yazardır.