bugün

Kostüm alımlarına açığım olan oyun.
kassadin almistim karsima 500k zed geldi bugun baya dayak yiyip rage quit attim. Bu oyunu ozluyorum oynamadigimda.
insanların düşünmeyerek hareket ettiğinin kanıtı olan oyun. kanser olmak istiyorsanız buyrun başlayın
Kanser olarak hayatınıza devam etmeniz için sunulmuş seçenek.
hiç oynamadığım oyun. ancak duyduğuma göre ergenlerin cirit attığı bir oyunmuş. merak etmiştim nasıl bir şey ki bu kadar seviliyor diye sonra soğudum.
7.1 yaması ile orman bir hayli zayıflatılmış.

ormanın zayıflatılması yetmiyormuş gibi lee sin de zayıflatılmış.

güzel olan tek şeydin sen lee, şimdi sende yoksun.

https://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE
uyumadan 1 saat önce oynarım, beyinin çalışmasına gerek duyulmayan oyun.
Oyun güzeldir fakat çevresi iğrenç olduğu için oynamaya değmez. Daha iyi alternetifleri mevcuttur.
(iğrenç çevreden kastım, 10-15 yaşında ailesinden terbiyenin zerresini almamış size her saniye küfür eden toxic veletler)
Az önce kalktım dün 21:30 dan beri.

Asla bağımlılık yapmaz inanmayın *
Uzun süredir oynamadığım, böyle arada başlayıp sinir krizi geçirip bırakmalık oyun.
Sözlükteki ergenleri görmemize vesile olan oyun.
22 yaşında olduğu için ergen olmadığını düşünenleri görmemize vesilen olan oyun. Hahahahasiktir. Evet.
Sigara içmeyi bile unutturan tek oyundur.
Oynayanların yaş aralığı genelde 9-17 olan çok nadirde olsa 17+ olanların çıktığı güzel ama küfürün bol olduğu oyun..Erkeklerden çok daha iyi oynayan kızlarda var, spekülasyonlara kanmayın..
First person shooting fps acılımı fps degildir rpg dir lol.
oynayanların ne oynadığını bilmediğini gösteren oyun. biri demiş fps yetmemiş biri de demiş rpg.

piyasada çok daha kaliteli muadilleri varken tercih edilmesi gereksiz oyun.

kimlerle oynadığımı gördükten sonra bıraktığım oyun.
Şahane bir oyun.

Böyle internet cafede liseli abiler oynuyor*
Ben bakıyorum onlara, annem 1 TL verince bende oynuyorum*
Midde geziyorum falan*
West serverinde oynayan bir adc varsa, support'u olmam için yeşillendirebileceği oyun.
Kanser olmanın kısa yolu.
şş gelin oynayalım lan harbi. kafam gayet güzel.

mesaj atın ekleşelim.
dünya çapında başarılı en büyük online oyunlardan birisi. 3 koridor, orman ve pek çok kahramanları ile eğlenceye eğlence katıyor. lig atlamak için oyuncuların kıyasıya çarpıştığı 5vs5 mucadele. tavsiye edilesi oyundur. teşekkürler.
benim için diana dır.
mesaj atın pre girelim, uludağ team.

edit: an itibariyle yarra yedi oyun, kullanım dışı diyor güncelleme gelecek sanırım.
mac bilgisayarıma bir türlü kuramadıgim lanet oyun.

sinirden kendimi sikicem birazdan.
baba meşgul. sizlere bol şans diliyorum.