bugün

Boşken güzel vakit geçirilecek ;ama o kadar kafa yorulmayacak hayat parçası olarak görülemeyecek miktarda oynanması gereken bir oyundur.
Yarrak gibi oyundur Afedersin. Dota 2 ruLez.
bu oyunu ve oynayan veletleri ve de yarattıkları ortamı gördükçe dota 2 oyuncusu olduğum için bir kere daha şükrediyorum yemin ederim.
bir hafta önce açmama rağmen nau supta harikalar yarattığım oyundur. rankedde free win diyebilirim. oynayan arkadaşlar varsa westte ulaşabilirler.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/league-of-legends/
Yaklaşık 1 aydır oynayamadığım ve çok istediğim oyundur.
Çocuk popülasyonu ne kadar fazla olursa olsun, seviyoruz.
sadece troll maksatlı oynanması gereken oyun. 1 küme atlıcam diye götüm çıkıyor. 2 maçta geri düşüyorum.
league of legends adlı oyun beni mübarek ramazan ayında küfür manyağı adeta bir günah keçisi yaptı KÜFÜR ETMEKTEN ŞEYTAN OLDUM ANASINI SiKiM.
3 gün önce başladığım oyun. baya başarılıyım sanırım lvl 10 oldum pvp de falan yardırıyorum baya baya.
21 level ve bir sürü ıp olan hesabıma 40 gündür girmediğim oyun, bebeler var.
Genellikle ilkokul lise arasındaki yaş grubunu kapsayan çocukların oynadığı oyundur. Bir dönem oynadım ancak o kadar çok man kafa ve ana bacı tarayan bebe var ki tahammül edemiyorsunuz. Onlar kufredince sizde ediyosunuz sonra iş oyunu bok etmeye(feedlemeye) falan dönüyo, sizde lanet edip çıkıyosunuz. Zaman kaybıdır.
uğruna biricik sevgilisine dahi mesaj atmayan anılın şu an oynadığı.
yolda kenara çeksen "abi abi" diyecek veletlerin allah olduğu yer. bereket golda yükselecek kadar becerikli değil bu gereksizler.
Herkes bu oyunda ne buluyor diye merakla başlayıp bağımlısı olduğum oyun. oyuna küfür etmek için giren ergenler de olmasa tadından yenmez.
nami diyorum başka birşey demiyorum dediğim online oyundur.
Shen ile ninjalığın ne demek olduğunu, düşün bir tank olan shen ile, gösterdiğim oyundur. Fakat oyunun tadı kalmamıştır yaş 23 olunca.
iki gündür bana çile doldurtan oyun.

Şöyle ki silver 5 liginde oyuncuyum hatta geçen hafta iki kere seriye seriye çıkmama rağmen gelen yeteneksiz arkadaşlar sayesinde şu anda silver 5 0 lp'ye düştüm ve 4 maçtır üstüste gelen afk'lar nedeniyle çile dolduruyorum. bronza düşmeyelim de!
Akali ile feci oynadığım pantheon ile hafiften gelişmeye başladığım oyun. Pre isteği atabilirsiniz.
ramazan da gece oynanamaması gereken oyun. aslında saat 17.30 gibi oynamak lazım. ergenler uykuda, adam gibi işinden çıkıp evine giden, stres atmak için (!) bi maça gireyim diyen karizmatik iş adamları oluyor. onlarında pek feedlediğini görmedim.
cok sukur bıraktığım oyun. boyle gunde 4 5 saat oynuyodum üst uste 2 3 mac trollediler aga birakiyom dedim biraktim ohh.....
internet kafeye vb gittiğinizde yaş ortalamasının 5 olduğunu göreceğiniz moba oyun.
10 gün önce adc oynayan braum ve ona support olan garen görünce bıraktığım oyun.

daha sonra 2 hero alınca tekrar başlamaya niyetlendim fakat 3 gündür oynayamıyorum, gündüzleri troll bebeler vardır diye girmiyorum gece de birazdan girerim, şimdi girerim diye diye saati 3 yapıyorum uykum geliyor yatıyorum.

oyun güzel, oynayanlarda sıkıntı var.
Online oyunlardan zerre anlamam ama bugün youtube da gezinirken gördüm. Bildiğin turnuvaları var hatta kaan kural yorumluyor falan baya ciddi bir oyuna benziyor ya da çok ciddiye alınmış üstüne bir de gördüğüm kadarıyla taraftarları falan var.
Bağımlılıktır.
Eylul ayinda west challenger ile ugrasmaya baslayacağım çocuk vızıltısı çekecek halim yok. Şu an tr chall hesabım ile haftada iki üç oyun atıyorum, geçen rankedları kapatmışlar kanser oldum. Golddan plattan çıkamayan arkadaşlar siktir edin oynamayın şu oyunu, weste geçipte uğraşmayın.
tr serverında oynanmaması gereken oyun, bütün oyunu on yaşındaki çocuklarla oynuyormuş hissine kapılıyorsunuz.
tanım: küfür dağarcığını geliştiren oyun.