bugün

Leona, braum, blitz, morgana, nami banlayanların olduğu oyun. imba herolar varken bunları banlamak mantıksızlıktır.
oynadigim ve hesabini caldirdigim oyun

20 levelim var oynayacak varsa özele gelsin.
26 lp ile uyanıp gün boyunca lp yükseltmek için oynadım sonuç yine 26 lp ile yatıyorum.
veletlerden geçilmeyen ve az lp kasayım diye girdiğiniz oyundan daha düşük lp ile çıktığınız oyundur.
Plat ve daha üzeri liglerde flamer feeder veya afk bulunmayan saygı çerçevesinde oynanildiginda daha başarılı olunan oyun. Eger ki bronz veya gümüşteyseniz oyundam zevk almanizin tek yolu yeni hesap acmak olacaktır.
takımlar kurulup savaşılan oyun.30 muydu en yüksek levelde 2 hesabım vardı.
yabancı arkadaşla hep aynı takımı kurardık.
sohbeti muhabbeti çok güzel olurdu. elin avrupalısı sarkmıyor da.
1 kız yani ben, 1 torunu olan amca 2 de genç oğlanla oynuyorduk.
hiç yani msne geçelim falan filan da olmadı o zamanlar.
üniversite zamanı oynardım sınava çalışırken bi savaş yapardım, deli stres atardım.
sonra yine çalışırdım.

benim bahsettiğim 2012 yılı. avrupa asya serverları vardı.
türk serverı olması zorunlu ancak küfür yemek ve daha çok sinir olmak demek bu.
eski serverda bile türke gelince iyi laf yiyodum. msne ekle yavrum nerelisin.
Sen niye öldün sen bilmiyorsun noob musun.
Diğer sorun da, habire oyun güncelleme de istiyordu.

oynamıyorum ama arada aklıma gelince çok özlüyorum nidalee mi, sivir ımı.
dr mundo, tristana. bir de güzel skinleri vardı.
tekrar kurayım diyorum geliyor böyle bir istek. ama kalsın neyse...
nidalenin bana full canımla tek atmasıyla oldukça sinirimi bozan oyun, nasıl kastırdılarsa adamı artık.
27 yaşında olduğum halde çocuk gibi severek oynadığım oyun.
eu nordic east serverında oynadığım oyun. Bu serverda oynayanların mesajlarını beklemekteyim.
2015 sezonunda iyi bir takımda mid laner olarak oynayabileceğim oyun. 4 senelik dota, 2 senelik lol geçmişimle tekliflere açığım. lig : dia1
bu sabah 11'de ülker sport arena türkiye büyük finalini yapacak oyun. ödül havuzu 115 bin liraymış.
türkleri seviyor musunuz ?
evet ise bu soruyu tr serverinde oynadıktan sonra tekrar kendinize sorun.
farkı göreceksiniz...
http://www.youtube.com/watch?v=No2MzRYs1-8
Sonunda bağımlılığından kurtulduğum oyun. Ağır bağımlılık yapar. 1 aydır oynamıyorum ve canım isteniyorda. Benim gibi internet kafe kültürünüz yoksa(hiç rahat edemem) Kurtulmak çok kolay. Kişisel bilgisayarınıza ubuntu yüklüyorsunuz yeniden format atmaya üşendiğiniz için oynayamıyorsunuz. Bir süre sonrada bağımlılık köreliyor zaten.
ne feedliyorlar birader. aha kanıt.
görsel
Eloboostların bolca bulunduğu oyun.
5v5 team girdik. Hepimiz platız sadece supportumuz gümüş. Karşımıza full diamond geldi. Perişan ettik elemanları. Dakka 22de durum 19-3 idi. Surrender verdiler. Diamond olmuşsun sezon 4te evelyn gibi metanın gülü olan heroya ap çıkmak nedir? Sonra ortalıkta diamondız diye geziyorlar. Gerçi picklerde önde idik. Bizim bot lane braum+lucian, karşı vayne+leona idi. Solo topta karşı jax bizde riven vardı. Midde ise karşı twisted fate, biz de kayle vardı. Jung karşıda evelynn bizde ise xin zhao vardı. Her ne kadar jax fb yi almış olsa da xin zhaonun, top lane i camplemesi ile riven 4-1 öne geçti. Kayle(ben) ve lucianda karşıya tecavuz edince rahat bir şekilde kazandık oyunu. Oyun başı herkes eşit, mühim olan takımca bol bol oyun oynamak.
Çok nadir de olsa güzel ortamların kurulabildiği oynudur. Hatta lol demişken başımdan geçen bir olayı anlatayım. Pantheon(ben) leona da bizim takımdan biri. Bizi 4 kişi yakaladılar, leoyla ben iyi kasılmıştık. 4 ünüde aldık tabi ben kız olduğunu bilmiyodum leonun, (nickinden anlamalıydım) leo brazzers yaptık bunlara dedim ve onunda aynen demesini beklerken pant brazzers felan diyosun da ben bayanım demesi üzerine çok feci bi şekilde utandım ve bozuntuya vermeden espirili bir şekilde pardon bacım yada abla her neyse, tabi oyundan sonra herkes birbirini ekledi. Hatta 30 olunca dereceli takım kurmayı düşünüyoruz. Böyle bir anımıda sizlere anlatmış oldum sözlük ve üyeleri.

Not: Biraz günlük kıvamında oldu ama neyse.

Not2: Hala bizi keklediğine dair şüphelerim var.

Edit: Sizi güldürmek için bi anımı anlatayım dedim hemen eksilemişsiniz.
europe west server ında günü yenilgisiz tamamlayan bronz 1 lerin olduğu oyun. * *
edit: 10 maç attım.
bıktım sözlük vallahi bıktım.

ne kadar salak, çoluk çocuk varsa bu oyunda.

ulan threshle sup yapma zahmetine girmişim dakika 15 kadar adamlara nefes aldırmamışım bizim mal tristina 1 kill bile alamadı işin komik yani ölüyor kendisi öldüğünde ben adamları kule altında kesiyorum vay efendim sen nasıl killeri alırsın diyor. lan hıyar ben dk 15 de 8 kill alıp hiç ölmemişsem senin mallığın sana killmi salmadık.

hıyar bunların hepsi çoluk çocuk bıktım ulan takım yapalım benim gibi durumdan muzdarip olan yazarlar ile.
Bugün saat 06:00 sularında yama sürümü denemesi için bağlantısı kesilmiş ve o esnaki yapılan maçlar beraber sayılarak sonlandırılmıştır.Tahmini 6 saat sürecek bir bakımda mevcut.
sohbeti kapatip keyfini daha fazla cikarttigim oyundur.
bozulan zalim laptopumdan ötürü giremediğim oyun, uzak kalınan.
Lig atlamak isteyen arkadaşların offtank jungler pantheon öğrenmesi gereken oyundur.
Not:silverdan plat2 ye çıkılmıştır. Mal gibi full ad pantheon çıkarsanız br şey yapamazsınız.
şu sıralar nordicte sorun olan oyundur. oyuna girmiyor, ranked games disabled.
az bronzda canıma tak ederek her zamanki gibi oyunu ben taşırken takımımdaki .bne nin bana hakaret etmesi üzerine feedlicem dedim feedlemezsen adam degilsin dedi bnmde sadece 3 dk afk durmam yetti hiç kulelerimiz alınmamışken o 3 dk da tüm kulelerimizin yok olduğunu gören .bne ye all chatten ta.aklarını yiyim yazarsan geliri dedim. o az önceki bnm sayemde öne geçmenin vermiş olduğu özgüvenli bana saydıran yavş.k gitmiş yerine ta.aklarını yiyim diyen biri gelmişti.
işte boyle yavsakları barındıran bir oyundur tr serveri. haksız yere hem takımı tasıyıp hemde küfür yiyen herkesin yapması gerekir. belki yenildik ama bunu yapmadan yensem içim daha rahat olamazdı.