bugün

Siyah renkli bir kola. ishal olanlar tüketsin, birkaç bardak içince geçirir ishali.
Le colanın içine ne katıyorlarda bu kafaya ulaştın acaba.
Coca-Cola dan daha iyi bir alternatif.
görsel
Gariban çocukların avundugu içecektir. Ilk çıktığında, 25 kuruş gibi komik bir rakamdı.
bu bücür büyüdü, serpildi ve boyu uzadı ;

görsel
bu kolanın fiyatının 35 kuruş olduğu zamanlar dünya daha güzel bir yerdi.
fiyatının 35 kuruş olduğu zamanları özlüyorum.
dandik bir koladır.
Cola ile dalga geçiyoruz senelerdir. Ama böyle giderse lüks olacak o da.
COLA dışında her şeye benziyor.
bim benim için her zaman bilinmez olmuştur. temizlik ürünleri, ucuz yiyecek reyonları. le cola, peripella, dost yoğurt. mustafa l. topbaş, tekerlekli alışveriş sepetleri. burada olmam inanılmaz. (bkz: gora)
bir pepsi değil.
her fakirin evinde mutlaka olan içecek.
sıcak bir biçimde içerseniz asitli şekerli su gibi ama buz dolabına koyup soğutup içerseniz tadı daha güzel soğuk içmenizi kesinlikle tavsiye ederim sicakken tadı yok.

daha birkaç ay önce litresi 1.75 di şimdi 2.25 le cola bile zamlandı uzun zaman sonra.
fakirlerin kolası. evet.
Fakir kolasi.
bim zincir marketlerine ait kola markasıdır. ucuza üretilip satılır. ucuz olduğu için fazla kaliteli ve tatlı değildir elbette ama fiyatı uygundur.
bi de bunun le porta'sı vardır, içenler bilir. takdire şayandır kendisi. bööööğ.
Ucuz fiyata Cola içme keyfi sunan marka.
Tenekesi daha iyi 1.5 liralık kolalardan fiyatına göre daha iyi.
1ltsi 1.15tl ve tadıda gayet iyi.
bimin eski genel müdür yardımcısı çalıştığımız şirkete danışman olarak gelmişti bir süreliğine.

isim hikayesinin kendisinden geldiğini. fransızlardan esinlenerek koyduğunu anlatmıştı.

bildiğiniz kristal koladır çocukluğumuzda içtiğimiz.
Kristl kola. Bu entry i editleyecegim. Dursun burada.
Kola ne kadar sevmesemde aslında tadının kötü olduğunun fazla abartıldığını düşünüyorum gideri var bence.