bugün

Benim göbeğim biraz kıllı afedersin. Yani evrimini tamamlayamamış maymun dersin görsen, o derece. Dün dedim yeter artık ben de yaptırcam. Göbeğimi yaktılar. Bildiğin yanık şu an göbeğim. Ve bunu yapan cilt doktoru ha. Öyle merdiven altı falan değil. Neymiş efenim çok hassasmış derim. Götoğlanı. O tahsili kıl yakmak için yapmış olamazsın. Derimin de tahlilini yapaydın bi zahmet. Ben de sizi yakacam oğlum. Görürsünüz.
olur öyle. benim de göbeğimde kıl var ama aldırmıyorum.

bir tür kıl aldırma teknolojisidir.
Yaptıran iki kesime ayrılıyor

1 kesim kanka valla hiç acımadı 1 saat uyumusum lan.

2 kesim kanka varya ebemi becerdi ya gözlerimden yaş geldi yaparken öyle boyle değil.
Sonunda kaliteli ve bilinen bir yerde üst vücut komple 1900 TL ye anlaştık. Sonuçları buradan paylaşırım. Merak ettiğim kimi yaptıranlar çok acıyor derken kimi yaptıranlar hiç acımadı diyor.
işe yaramayabilir.
Iyice ögrenmeden paranızı kaptırmayın derim.
15 seans gidip bir sonuç alamadığım; gitmek için teknolojinin gelişmesini beklediğim işlem.

Ne zararını gördüm, ne bir faydasını. Çeşit çeşit cihaz denedim, yetmedi kliniği değiştirdim. Hepsinin dediği şey şu; sarı tüyleri okumaz.
Ulan madem sarıları okumuyor, baştan desene bana insan gibi. Bak hatırladım sinir yaptım gene.
tüy okumak neymiş aq.
bir erkek için de ideal olabilir. zurnanın üst duvar, kaş ortası ve koltuk altı alınabilir.
yaptırılacak yere çok çok dikkat edilmeli, iyi araştırılıp özenle seçilmelidir.
sonrasında ağır pişmanlık yaşamamak için ucuz değil, bilindik merkezler tercih edilmelidir.
kanseri tetiklemediğine ikna olduğum gün koltuk altlarıma,yüzüme ve göğsüme yaptırmayı planladığım uygulama.
ipl ve dipte olarak ikiye ayrılan ve annemin de gitmek için merkez aradığı hede.

ipl galiba tam sonuç vermemektedir.
Geçen ilk kez deneme atışı yaptırdım makine alexdrantie soğutmalı ve öyle bir aman aman acı hissetmedim. Bakaljm bu ay sonu başlıyoruz.
Evet dün ilk seansı yaptırdım. Göğüs ve karın felaket açıyor. Zaten en kalın kıl kökleri bu bölgelerde varmış. Kol kısmı ise daha hafif acıyor çünkü kıl kökleri diğer yerlerdeki gibi kalın değil.
ak düşen yerlere faydası olmayanmış.fazla gecikmeyin yani .
Pahalı olmasa iyi aslında ama pahalı işte. Evet.
Totoma yaptırmayı düşündüğüm ama yaptırmadığım tıbbi müdahale.
bazılarına harbiden bağ makası gerekiyor .

önce kabasını almak bakımından dalı budağı filan .
Bütün vücuda yaptırmak istediğim hede. Nasip, kısmet.
Bugün spa yapan bi merkeze deneme atışı yaptirmaya gittim. 30 kere paket alır misin paket alicak mısınız paket almalisiniz bence paket alın diye kafamın etini yediler. Yok diyorum bu seans yaptırıp gidicem hala uzatiyolar.

Herneyse neymiş efendim sinek ısırığı gibiymiş lastik çarpması gibiymiş yalaaaaaan. Bunu yaptıran insan hayatta her acıya katlanabilir. Resmen Çakmagi koltukaltiniza tutup tutup cekiyolar gibi bir acı.

Mazoşitseniz hoşunuza gidecektir.
kıllı insan sorunu...çok şükür böyle kıldan tüyden dertlerim yok.
Çekilir dert değil. Son 2 Seansıma uyuşturucu krem sattılar direk atış yapıyorum daha etkili diyerek.
Güle oynaya gittiğim tek bir günüm yok.
Bir de boş muhabbetler seansta...o çıplaklıkta "tamam hehe tabi öyledir..."diyip geçiştiriyorum ama gel bana sor.
Allah kadını kadın eline bırakmasın azizim.

%100 bitiyor diye bir şey yok ayrıca yıllarca gideceksin anca.
O da hormonların çok düzenliyse.
Yaptıran var mi?

Varsa bana ulaşabilirler mi birkaç sorum olacak kendilerine.

Bir uygulama.
Tüm vücut derken erkekler olarak dalgayı da yaptırabiliyor muyuz. Kadınların yaptırdığını biliyorum erkeklerde de varmı acaba taşakları cillop gibi yaptırsam iyi olurmukine.
Kalıcı çözüm.
Teknoloji harikası. Lakin paraya kıyılıp bir dermatoloji kliniğinde yaptırılmasını öneririm çünkü hem daha kesin sonuç veriyor hem daha dikkatli yapılıyor işlemler.
Bu sayede 6 senedir aşırı rahatım.