bugün

muhtemelen gelecek sezon liverpool kadrosunda bulunacak olan süratli ve teknik genç yetenek. sadece gençlerbirliği maçındaki asisti bile " benim yerim premier lig " diye bağırıyor.
gizli kahramandır. adını göklere yazdıracağı kesindir.
sürat ve adam eksiltme çizgiye inme müthiş. ama arkadaş şu topa ayağı aciyacakmis gibi vurma yahu. biraz aban şu topa.
muhtemelen sene sonunda klopp" un " gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen ? " diyerek liverpool kadrosuna dahil edeceği süratli futbolcu.
ilerde değerlenicek ucuz acil satılık alınması gereken arsa misali oyuncu.
sezon sonunda liverpool'un yolunu tutacak genç yetenek. klopp nasıl kullanacak merak ediyorum kendisini. fenerbahçeli'ler elbette kadroda kalsın isterler ancak zor be valla zor çok zor.

kandırmayın fenerbahçe'lileri der susarım.*
çok iyi futbolcu.

görsel
görsel
görsel
ilerde dünyanın en iyi kanat oyuncuları arasına adını yazdıracaktır.
Birkaç yıl içinde dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri olabilecek potansiyele, hıza ve yeteneğe sahip, fenerbahçemizin genç yıldızıdır. ince bilek hareketleri akabinde seri çalımlarıyla ve uçmasıyla ünlüdür.
(bkz: fenerbahçe de diye bire bin katmak)

iyi oyuncu eyvallah da dünya'nın en iyi kanadı olacak nedir amk ya. hhahah *
ikinci yarı performansını arttırmasını ve gelecek yıl Liverpool a faydalı olmasını bekledigim kanat forveti.

Ek: bu arada Liverpool un kendisini 30 milyon euro ya aldığını sezon sonu yaşının sadece 22 olacağını ve Liverpool un bu yaşta bir yeteneği aldığı paradan aşağıya satmayacagini hesap edersek Fenerbahçe markovic için 35 milyon euro falan ödemeli. Yani ona gore robben e verecegimizden biraz fazla veririz gibi yorumlar yapılsa daha mantıklı olur.
(bkz: çıkardım şimdi konuş)

hayatında kewell, keita falan izlememiş oçolanların göklere çıkarttığı top tepici.
Kaliteli, süratli kanat oyuncusu. Ancak henüz bir Ronaldo değil, olur mu olmaz mı zaman gösterir ama çok fazla da uçmamak lazım kendisi hakkında.
yaşı çok genç ve potansiyeli çok yüksek bir oyuncu. Kewell, keita diyenlerin beyninden kesinlikle problemi vardır.
Not: Beşiktaş.
it gibi kosuyo tanimina cok uygun olan futbolcu.
Iyi topçu ama klopp onu kolay kolay bırakmaz ayrıca bonserviside çok fazla o paraya kral oyuncularda bulunabilir.
(bkz: Rüzgarın oğlu)

görsel

görsel
henüz 21 yaşındaki futbolcu. karşılaştırıldığı isimler keita ve kewell 28-30 yaşlarında kariyerinin olgunlaştığı dönemde türkiye'ye gelmiş futbolcular ki o halleri bile lazar kadar heyecan verici değildi. lazar 28-30 yaşına geldiğinde yıldız olarak anılmaya aday yetenekte bir oyuncu .hem yaşları itibariyle hem de kalite ve yetenek anlamında karşılaştırmak anlamsız.
kumaşı çok iyi, teknik ve hızlı. ancak çok güçsüz. eğer güçlenirse (ki çok zor) klopp'un vazgeçilmezlerinden ve avrupa'nın sayılı açıklarından biri olması işten bile değil.
sağ kanadı otoban yapan sırp.

görsel
görsel
görsel
görsel
fenerbahçe'de kalmasını çok istediğim kaliteli futbolcu.

ayrıca fifa 16 da deli gibi koşuyor lan. koyuyorum kanatlara nani ile beraber markovic'i. sağlı sollu bindirmeler geliyor.
Geçen sene premier ligde hızlı oldugu bu kadar belli olmuyordu açıkçası. Sunu gordum ki markovic transferiyle turkiyede futbolcular kosmuyor. Hızlı adımlarla yuruyorlar.
formanın çok yakıştığı fenerbahçe'nin önemli futbolcusu.
http://www.uludagsozluk.com/r/lazar-markovic-869188/

şu resim için bile ne kadar önemli olduğu ve takımını sevdiğini gösteren futbolcudur.
kelebek lakabını kesinlikle hak ediyor. hızlı futbolcu ve fiziğini kesinlikle sonuna kadar kullanıyor.