bugün

zamanında fmde 2018 yılında 30m bayılıp benfica'dan aldığım top tepici.
Video izledim.. canlı olarak hiç izlemedim kendisini ama bende tuncay şanlı hissi uyandırdı öok bi esprisi yok gibi. Fenerbahçeliym hayırlı olsun kulubüme ne diyim.
ya yeni tuncayımız olacak ya da krasiçimiz ortası olmaz.
Yeni transferimiz. Fenerbahçemize hayırlı uğurlu olsun. markovic potensiyeli yüksek bir futbolcu, 21 yaşında gelmesi eksi bir yön olabilir. Biraz daha pişebilirdi (25-26 yaş). Ama yine de stsl de iş yapabilecek bir oyuncu. Bakalım izleyip göreceğiz.
Fenerbahçe'nin 1 yıllığına Liverpool'dan kiraladığı 1994 doğumlu futbolcudur.
benden küçük amk veledi. öyle değerli birisi işte.
balondur.
görsel
ikinci krasic vakası olmaması için dua ettiğim futbolcu.

fenerbahçe'nin şampiyonluğunda katkısı olacaktır inşallah.
1 yıllığına kiralık gelen topçu hala krasic falan diyorlar. hey allah'ım kimlerle futbol konuşuyoruz. evet.
dünyanın en iyi futbolcularından biridir. fenerbahçemize hayırlı uğurlu olsundur.
hala 2. krasic konusu geçerken, tekrar dayanamadım ve yazıyorum.bu adam kiralık olarak fenerbahçe'ye gelmiştir. asıl konuşulması gereken konu , pilot kulüp gibi satın alma bedeli koyamadan kiralamış olmamızdır. rezilliktir. 20 miyon da olsa bir bedel koyulmalıydı amk. liverpool'un kardeş takımı mıyız lan biz pişirip yollıcaz. umarım feghouli , robben veya genç yetenek üzerine bir yoğunlaşma vardır bir sonraki sene için. yoksa komik bir transferdir. ama yeteneklidir. umarım liverpool'daki gibi cortlamaz ve bu sezon yardımı dokunur.tekrar hayırlı olsun.
satın alma bedeli koyulmamasının pilot kulüp olmakla bir ilgisi yoktur. liverpool geçen sene 30 milyon euro gibi yüklü bir meblağ ödeyip kendisini transfer etmiş ve gelecek planlarını markovic, coutinho gibi yeteneklerinin üzerine kurmuştur. bu yüzden satın alma opsiyonu koydurmaması olabilir ve normal bir hadisedir.

ikinci krasic diyenlere de cevap vermeyin efenim, geçiniz.
sarı lacivertlilerin şom bombası sırp kanat oyuncusu.
liverpool öncesi uzaylı konumundaydı ve yeni krasic deniyordu.
ama epl performansı malum!
bakalım, fenerbahçe'de neler yapacak?
http://abcspor.com/lazar-markovic-ve-fenerbahce/
Fenerbahçe'de çok işlet başaracak futbolcudur. Tuncay be krasice benzetenler olmuş. Onlardan daha hızlı bir topçu. Tekniği de onlara göre daha iyi. Benfica'yı uefa finaline taşımıştır. Fenerbahçede de aynı başarıyı tekrarlamasını umuyoruz. Nani Van Persie ve Markovic ölümcül bir ileri uç olacak.
formayı giymiştir.

görsel
salak bir futbolcu. geçen sene şampiyonlar ligi basel maçında gördüğü bomboş bir kırmızı kart sonucu liverpool gruplardan çıkamamıştı. hala akıllandığını sanmıyorum. yazık oldu fenere. bonservisiyle birlikte daha sağlam adam alabilirdi.
liverpool'dan opsiyonsuz kiralanmasıyla fenerbahçe'yi pilot kulüp durumuna düşüren futbolcu. 100 yıllık kulübün düştüğü duruma bak.
Bu çocuk okur. Evet.
içinde milan rapaiç görünen oyuncudur.
20 eylül 2015 fenerbahçe bursaspor maçında nani'ye attırdığı gol ile gelecekte büyük klüplerde çok canlar yakacağının sinyallerini verdi.
Şu adamı alsaydık keşke opsiyonuyla.
böyle oyuncular bizim ligde anca kiralık oynar.

bunu liverpool 50-60M sterline satabilir. eğer bonservisi fenerde olsaydı en fazla 17-18M euroya giderdi.

bu da bizim ayıbımızdır.
Şeytan rıdvandan esintiler sunmaktadır.
Rıdvan dilmen az önce bu adam icin "yavru rıdvan" dedi *