bugün

tuğba özay ve çılgın sedat'ın başrolünde olduğu filmi sadece 27 kişi izlemiş.
film 454 lira hasılat yapmış.

görsel
görsel

https://twitter.com/t24co...tatus/1215232830189588480

--spoiler--
Başrollerini Tuğba Özay ve Çılgın Sedat'ın paylaştığı ve 27 Aralık 2019'da vizyona giren 28 oyuncunun rol aldığı 'Laz Kit' filmini sadece 27 kişi izledi.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, filmin izlenme verilerini bugünkü köşe yazısında şöyle duyurdu; "27 Aralık'ta vizyona giren filmlerin bir haftada yaptıkları gişeye bakarken 'Laz Kit'in karşısında yazan rakam dikkatimi çekti. 11 sinemada gösterilen filmi bir haftada sadece 27 kişinin izlediği ve 454 TL hasılat yaptığı yazıyordu boxofficeturkiye.com'da.
--spoiler--
14 yıldır profesyonel olarak sinema yönetmenliği yapıyorum ve türk sinemasının geldiği içler acısı hale acıyorum. bunlar hala türk insanını aptal zannederek izleyiclierin aklıyla dalga geçmeye, böylesine aptal böylesine boş ve böylesine geri zekalı konu ve kurgularla insanları sinemaya çekmeyi başaracaklarını zannetmekte. geçti sevgili yönetmen meslektaşlarım o devirler. sizler bu halkı küçümseyemezsiniz. yıl olmuş 2020, hala etnik kimlikler üzerinden amerikan vari komedi yapma derdindeler. aptal sürüleri. utanmasalar spagetti western de çekecekler.
Bastırılan Sarı tişörtlerin parası anca çıkmış.
yemin ederim fragmanı arayıp bulma zahmetine girdim fakat sonuna kadar çok zor sabrettim telefon kamerasıyla çekilmediyse ben de bir şey bilmiyorum.
Sinemaya dair umutları arttıran bir gelişmedir.
Darısı diğer saçma projelere inşallah.
fazla bile izlenmiş olduğunu düşündüğüm olay. olan koskoca levent kırca'nın ekibine olmuş. levent kırca ile skeç çeken adamlar levent kırca ölünce ortada kaldılar lan resmen, adamların oynamak zorunda kaldıkları filme bak. yazık... parasını pulunu boş ver emeğe, ayrılan zamana yazık... halbuki, aynı kadro ile çok daha kaliteli film çekilebilirdi. laz kit nedir ulan?
buna teşvik verildiyse verenin elleri kırılsın.

ülkede hem yok hem lale devri yaşıyoruz aq.
demek ki ülkede 27 sığır olduğu tescillendi.
fragmanı bırakıyorum eğer suratında tebessüme dair bir küçük mimik belirtisi olursa söyleyin o kişiyi tebrik etmek isterim
http://www.youtube.com/watch?v=kwOD7edZuTU
Ulan laz kit görünce arabali falan bir film sanmistim. Meger red kitin çakmasıymis.
Neyse bir daha ki sefere de kara şimsek'in (kit'in) çskmasini yapsinlar.
27 kişiden 20 lira alsalar 540 milyon tl yapar eski parayla 540 trilyon. iyi para.

(bkz: tuğba özay piyango hesabı)
yapılan yorumlar filmden daha komik.
Tuğba Özay’ın dişlerine ne olmuş?
Harbi telefon kamerasıyla çekmişler youtuberlere versen daha iyi ekipmanlarıyla daha iyi editlerler bu nasil fragman lan.
Allah affetsin, bayağı komik bir olaydır.
Laz Kiddin

(bkz: just kiddin)
Başlığa bile 30 kişi yazmış, trajikomik.
Normal bir sonuç.
Başlığa bu entryle birlikte 33 kişi yazmış. Büyük başarı.
hayatımda böyle boktan film görmedim 27 bile çok lan.
Bu filme giden 26 kişinin amacını çok net anladım. Ama o bir kişiye asla anlam veremeyeceğim.
film 6 yil once cekilmis ve aralik ayinda vizyona girmis.
27 kişinin bu filme gitmesi filmin kendisinden komiktir. üşenmeden evden çıkıp bu filme gitmek, para harcamak, esas komedi bu bence.
red kitin bedduasını almışlar amk.
Biri benim de diğer 26 kişi kim acaba? Facebook fan klap kuralım.