bugün

1. yılın kutlu olsun yazarı.
ayni bölümde okudugum ve ne yazik ki meslektas olmadigimiz bir yazar olmasina ragmen hayat denen bu yolda ne olacagi belli olmadigindan dolayi bir ihtimal meslektas olacagimiz yazar. *
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
saygıyla anılan sevgi dolu bir insan kaliteli sozluk yazarı arkadasımız.
hede- günün en sıcak saatleri bunlar
hüde- ee napabilirim?
hede- yok yani eğer üşüyosan ceketimi veriim!!
hüde- bu ne nezaket ah bu ne paradox!! hem senin ceketin yok ki mont giymişsin!
hede- ??????
rehber kişilik.**
(bkz: terazi burcu kadını)
(bkz: cadı şermin) *
şirinliği ile beni benden alan yazar arkadaşım.
Etrafındakilere karşı acımasızdır.. Kendisini beğenmiştir. Kendisinin güzel olduğuna inanır ve kendisinden güzel olanlara dayanamaz.. Soğuk davranır... Sadece kendisi gibi insanlarla arkadaş olmayı sever.. Aptal ve saf arkadaşlar istemez.. Kaybetmek ve başarısızlık onun en korktuğu şeylerdir.. Cesaret gösterisi yapan ve atılgan insanlardan hoşlanmaz.. Kendisi atılgandır ama cesaret gösterisi yapmaz..

insanları aşağılamaya bayılır.. Bu konuda zekasını kullanır ve kendisinden zeki insanlardan nefret eder.. Acımasızdır.. Genelde lider ruhu vardır. Ama aşağılanmak onu çileden çıkartır.. Bu konuda asla aşağıda kalmaz. Beğenilmeye bayılır ve birisi tarafından beğenilirse onu sevmesede ilgi duyar. Yani zayıf noktası beğenilmektir. Sevmediği kişilere karşı oldukça kin ve nefret besler.... *
Sevecen ve canayakındır.. Fakat aynı zamanda içine kapanık olabiliyor.. Ne zaman ne hissettiğini idrak etmek tam anlamıyla mümkün olmasa da, arkadaş edinmeyi çok sever..
istisnasiz yirim yazari. *
f.d. nin seslendirdiği muhteşem şarkı. birde gözüm ısırıyor yazarı. *
lavinya o da bir sosyal hayvan aristo ya gore.*smiley~ ~
ilk zirvemde tanıdığım sıcak kanlı ve zirveler konusunda vapurda bana küçük bir brifing veren yazar. ama sanırım elinde yazarların gizli bilgilerinin olduğu bir dosya vardı. korktum.* *
taşınmasaydı komşumdu olan yazar.
tanıdığıma çok memnun olduğum, güzel olduğu kadar iyi, nazik ve de paylaşımcı yazar.
dünyalar tatlısı, hanım efendi yazar kişisi.
kibar, hoş sohbet bir yazar. kaldığım kısa süre zarfında tanıştığıma memnun olduğum kişilerden.. bir de, kalın giyinmesine rağmen oldukça üşüdü kendisi, ayrıca sanırsam tavla da bilmiyor*.. zirvelerde görüşmek üzere efendim..
büyük bir organizatör adayi olan kişi.
iyiliği suratından okunan insanlardan. görenler söylesin. yalan mı?
pembe kabanı beyaz şapkasıyla hanım hanımcıklığı ile kendini sevdiren yazar.
zirve nazarı olarak telefonunu kaybeden yazar. *
anadolu yakasında buluşmamıza rağmen zirvede kaybettiğim fazla muhabbet edemediğim yazar. tanıştığıma memnun oldum yazarı. telefonu için geçmiş olsun dediğim yazar.
tebessümleri ve pembe pardesüsüyle zirveyi ısıtan nesildaş yazar.*