bugün

las ve gas isimli çiftin uludağ sözlükte yazar olan çocuğu.
kafa adam.

ayırca, troyka'nın sac ayaklarından biri. o anladı. *
diğer sac ayakları ben ve seyyar. buluşup troyka'yı tekrar kuracağımız günü sayıyoruz. kıskanın. *
kendisi artık bir pavyon gülüdür. depremler dinlemeden uyuyamıyormuş öyle diyolla.
bir günü las vegas kumarhanelerinde, diğer günü ankara pavyonlarında geçtiğinden mütevellit kişilik bölünmesi ve kültür şoku yaşayan yazar.
eğlenceli kişiliğine yakışacağını düşündüğüm bir klipte ben armağan edeyim
http://www.youtube.com/watch?v=CLXt3yh2g0s *
bilumum olumlu özelliklerin art arda sıralanabileceği kişilik. en dikkate değeri de yaşının ötesindeki olgunluğu ve etrafındaki her unsuru kucaklayabilen duyarlılığı.
kültür oyununda ne kadar iyi ikili olduk dediğim, kendinden büyükleri donanımıyla ezen biriciğim yazarıdır.
özledim teninin kokusunu özledim dediğim oğluşum yazarıdır.
çok yorgundu, uyku gözlerinden akarken bir yanda dedikodu diğer yanda siyaset arasında kalmasına rağmen yine de durdu yine de dinledi...

daha sohbet edecek çok ortam olacak.
adı ilginç poker oynamaya eli müsait olan adamdır.
beynimde şimşekler çaktıran aklıma dahiyane fikirlerin gelmesini sağlayan vefalı, minnet duygusu aşmış müthiş bir organizatör ruhuna sahip her telden çalan adam. aylovyu.
boş inşaatta şarap içme hayalleri ile genç kızları ağına düşürmeye çalışan şark kurnazı. şaka bir yana gerçekten en asil duyguların insanı. Tarafımca çok sevilmektedir kendileri.
bu adamın yazdıklarını okutsalar bana kim bu deseler benim yazılarım lan bu derim heralde. sanki böyle ikinci bi kişiliğim var benim bilincim kapalı oldugu zamanlarda lasvegascocugu olarak yazıyo. neyse iyi adamdır. ben de iyi adamım bu arada tabi.
bugün evden çıktığı andan itibaren beni ağlatan, gün boyunca ayrılıkları, hüzünlü şeyleri düşünmeme sebep olan yazar. tüm enerjinle, güzelliklerinle, kalbinle her şeye kaldığımız yerden devam edelim olur mu eylülde. seni çok ama çok özleyeceğiz kendine iyi bak dediğim canımın içinin içi yazarıdır.
(bkz: #20313619)

yılmaz morgülvari bir isyanla patlamış olan yazar. hep mütevazi olan, terbiyeli bir adama küfrettirmişler.* şaka bir tarafa hacı boşver seni anca senin gibiler anlar. mesela ben. aynı burçtanız. aynı şeyleri bana da söylüyorlar. siklememek en iyisi. burçlarla kafayı bozmuş hatundan zaten hayır gelmez. burçlara da takılma.
(#20120928) 3000. entrysini kendi nick altına girerek bir hayalini daha gerçekleştirmekten mutluluk duyan yazar.
ısıtılmış şarabın üzerinde uçuşan yusufçuklarsın sen
bense külkedisinin düşürdüğü ayakkabıdan ağular içtim.
sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor sehriban dediğim canımın içi yazarıdır.
edit: annesine kırılmış oğluştur. neyin var bebeğim, bilmeden neden kırdım kalbini dediğimdir.
iyi bir yazardır. kendi şanlı almanya'mı kurduğumda kendisini bir tane dönerci açma hakkı vereceğim.
An itibariyle ölmüş yazardır. Çok sevdiğimiz bir kardeşimizi kaybetmenin hüznünü yaşamaktayız. Yakınlarına sabır diliyorum.
ölüm haberi eğer doğruysa allah rahmet eylesin. sazan.avi ise yapanlarında mizah anlayışı çok kuvvetliymiş.
ölüm haberinin sazan.avi olmasını dilediğim yazar. eğer gerçekse allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
edithpiaf: sazan.avi imiş.
yalan haberse fena sövülecektir. gerçekse allah rahmet eylesin. evet.
Kendisi ile ilgili anılarım saymakla bitmez. Çok sevdiğim hayat dolu kardeşim nurlar içinde yat.
Biraz önce yapılan konuşma sonrasında bilgi kesinleşmiştir.