bugün

dizüstü bilgisayarı fare ile kullanmaktır.
laptopun dokunmatik mause'unun yorucu, sıkıcı, kullanışsız olduğunun bilincinde olmaktır.
ben soda şişesiyle kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
ben ütü ile kullanıyorum çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
ben üçlü koltukla kullanıyorum çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
anlam kargaşasına yol açan bir başlık. mause ve laptop arasındaki ilişki tarifsizdir.
Ben tost makinesi ile kullanıyorum çok başarılı. Hele en son güncellemeden sonra on numara.
ben götümle kullanıyorum, yok lan böyle hiç kullanışlı değil. güncelleme falan çare değil aga.
ben ayak başparmaamlan kullanıyorum, yok lan böyle hiç kullanışlı deeil. güncelleme falan çare değil hacu.
ben döner bıçağıyla kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
ben kültablası ile kullanıyorum. hele son güncellemelerden sonra kaç numara.
üçlü koltuk ile kullanmak varken hala mouse ile kullananlar var hemde yıl olmuş 2012.
ben soğanın cücüğüyle kullanıyorum çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
Ben elimle kullanıyorum. Çok başarılı. Hele son güncellemeden sonra ellerim çok daha kullanışlı oldu. Yeni parmaklar çıktı falan.
ben sağ elimle kullanıyorum. çok başarılı. hele son güncellemeden sonra daha bir zevk alır oldum.
ben elektirikli süpürge ile kullanıyorum. çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
mouse ı laptop ile kullanınca belki haber niteliği kazanacak durumdur, şu haliyle ı ıh.
Ben vibratörle kullanıyorum, son güncellemeyle birlikte oyunlarda daha iyi titriyor.
beyin gücü varken mouse ile kullanmak abestle iştigaldir. beyin bedava sonuçta.
masaüstünün özlendiğinin göstergesidir.
fare kablosuz logitech ise tadından yenmez.
Photoshop kullananlarin tek caresidir.
touchpadi dandik olan notebooklarda olabilecek durumdur.
ben telepati gücüyle kullanıyorum. son güncellemelerden sonra hiç bir eksiği kalmamış. beyin bedava niye hamallık edim dimi?
ben sa 7 füzesi ile kullaniyorum. hizi cok iyi. denemelisiniz.