bugün

çoğu zaman tercih edilendir.

fakat bazen ben cezveyle kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
çoğu kişinin yaptığı normal durum.

ben fincanla kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
ben fırıncı küreği ile kullanıyorum , çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara. *
oyun oynamak için ideal olan o olduğu için,

yarım saat fareyle uğraşmak istemediği için bunların başlıca nedenleridir.

edit:
günün; einsiteini olarak bunları söylemek istedim.

başlığı siktiğinizi göremedik
touchpad kullanmak peygamber sabrı gerektirir. Hele de işiniz uzunsa.
ben dokunmatik kullanıyorum. o da oluyor. hele de becerebiliyorsanız şahane.
laptop kullanmanın en kolay olanıdır.

ben banyo terliği ile kullanıyorum çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
(bkz: geyik çok güzel gelsenize)
ben kürekle kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra bir bok olmadı.
touchpadin ara ara sinir krizi geçirtmesinden dolayı yapılan eylemdir. ağzına tükürdüğüm takılıyor ikide bir.
touchpad'den imleci ekranın bi ucundan öbür ucuna götürmek yarım saat sürdüğünden dolayı tercih edilen durum. kablosuz ve mikro vericili kullanılıyorsa tadından yenmez.
ben sürekli kullanıyorum, çok başarılı. hele son güncellemeden sonra iyice götüme sokmaya başladım öyle süper yani.
notebook a laptop dedikten sonra istersen vibratörle kullan.
ben tencere kapagı ile kullaniyorum. cok başarılı. hele son güncellemeden sonra bok gibi oldu.
ben piknik sepetiyle kullanıyorum, çok şaşaalı. hele son gelen mangallardan sonra bi' sigara verin de yolumuzu bulak la.
oyun oynanacaksa gayet mantikli olacak harekettir.
ben sevgilimle ortak kullanıyorum, son güncellemeden sonra "uff sn snrm touchpad kullnyrsn bn ytyrm" diye trip atıyor
(bkz: oyunbaz)
ben kürekle kullanıyorum.
tanım:
dokunmatik entegre mouse kullanmayı sevmeyenlerin yaptığı şey.
alışkanlık yapar şayet masaüstünden laptopa geçenlerdenseniz muhtemelen esiri olacağınız iştir. mouse u elinde hissetmek, elinle yön vermek başkadır, touchpad e minik minik, özürlü gibi dokunmaya çalışmak başkadır.
Laptop u aldığımdan beri hiç yapmadığım şeydir. Kendi faresini kullanmayı tercih ediyorum.
ben lağım faresiyle kullanıyorum, çok başarılı. hele en son güncellemeden sonra on numara.
Şuğan yaptığımdır. En rahatıdır. Ne öyle karenin içine elini sürtüyosun. Çok gıcık. Çok sıkıcı. Çok yorucu. yaşasın maus!
laptopun dokunmatik mouse'unu kullanmak beceri, hassasiyet, küçük el ister.
şayet büyük elli biriyseniz anlayış gösterilebilir.
(bkz: laptop u kullanmak)