bugün

para sevdası sadece bizimkilerde yok.

https://youtu.be/foYKRSemlRA

"Lamborghini'li Yogi" olarak bilinen Üstat Sri Akarshana bir girişimciyken eğitimsel motivasyon veren biri haline geldi ve canlı performanslarının yanı sıra sosyal medya kanallarından tam 35 milyon kişiye ulaştı.

Viral olan "Lamborghini'li Yogi" ismi ise toplumda hedef odaklı insanlar ile maneviyat odaklılar arasında köprü kurma arzusundan doğdu.

Üstat Sri Akarshana, "Bu biriyle ya da diğeriyle ilgili değil. Zihinsel varlığı ve nefes çalışmasını ve bunun gibi şeyleri ve mutlu olmayı öğrenmemiz gerekiyor. Ama aynı zamanda maddi bir dünyada yaşıyoruz, bu yüzden para önemli. Bunu daha iyi anlatmak için dedim ki, insanların bunu bir an önce anlamasını istiyorum. Bir Lamborghini alacağım ve yoga ve maneviyatla ilgili uygulamalara devam edeceğim. Çünkü maddiyat peşinde koşan insanlar Lamborghini’yi görecek ve 'Bu bana hitap ediyor. Bir şeyler öğrenmek istiyorum.' diyecek. Sonra, maneviyatla ilgilenen insanlar da bu kanala gelip 'Neden Lamborghini kullanıyor ki?' diye soracak." ifadelerini kullanıyor.