bugün

kro muhabbetinin kapsamının genişletildiğini ve yakında en uç entellektüelleri bile kapsayacağının belirtisi.
pizzanın kıymalı versiyonundan başka bir şey değildir, pizza hot alınca cool lahmacun alınca kıromu olunuyor.
Alakasız önerme. italyanların pizzasına karşılık, bizim mis lahmacunumuz. Hem salam, sosis hayvanların burnu, kulağı gibi yerlerinden yapılıyor. Onları yiyen insan tiksinmiyor da lahmacundan mı tiksiniyor. Saçmalık!
bu ve bunun gibi tüm düşünceler vejeteryan hurafeleridir.
türkiyede yatacak yerin yok avrupalı gömsün diyesi geliyor insanın...
kültür meselesi. insanın suşi yiyerek türk insanı olduğunu sandığı gerçeğine ne demeli?
su götürmez gerçektir.
ayrıca diğeri için;
(bkz: çiğ köfte)
buralar kıro dolacak.
pizza medeni insanların yemeği ise ben bu kroluğu seviyorum.

ulan allahsızlar kaçınız italyadaki pizza gibi pizzayı türkiye'de yedi de benim can'ım lahmacunuma laf atıyorsunuz.

taş olursunuz.

edit : aklıma geldi, o lahmacunun arasına adana kebabı koyacaksın, üzerine çok hafif soğan, biraz marul ve ince doğranmış domatesleri dizeceksin, sonra ısıra ısıra yiyeceksin. o akan sular böyle dirseğine kadar gelecek. yanınada mis gibi yayık ayranı açtın mı ohhhh.
lahmacun kıro yiyeceği değil, baba yiyeceğidir baba. babalar pizza yemez. koy önüne lahmacunu götürsün. *
(bkz: bu dahil tum genellemeler yanlistir)
doğru olmayan gerçektir. lakin güzel ve anlamlı bir yazı yazacaktım ama başlığı açanı görünce pek de kasmayayım dedim.
(bkz: lahmacun uğruna kıroluğa razı olmak)*
yok ya alakası yok, lahmacun candır. şimdi bile canım istedi bak.
külliyen yanlış bir durumdur. "tercih" deyip geçmek gerek.
şöööyle limon sıkcan maydanozu da döşiycen içine, güzeelce rulo yapcan, yanında da ayran. ohhh mis.
diye cevap vereceğim aptalca bir önermedir.

not : kıro değilim.
dip not : olsam da kime ne?
en dip not : çünkü eşeğin zikinden dolayı
entellektüel kesimin yediği yemeklerden çok çok daha lezzetli olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir, fakat doğrudur.
koymuşum kıroluğuna kardeşim, yerini doldurabilecek başka materyal yok!
kendi kültürünü beğenmeyen batı özentilerinin kabullendiği gerçektir.

(bkz: batı özentiliği)
türkçeye çevirisi bile turkish pizza olan lahmacun herkesin yiyebileceği türk mutfağının vazgeçilmez yiyeceklerinden biridir.
akşam evlilik yıl dönümüm bana kalsa süper lahmacun yapan bir yer var oraya gidelim derim ama büyük patron istemez, orucunda son üç günü sabahtan iştahım kabardı nerden çıktı şimdi lahmacun felan tövbe tövbe.
(bkz: ölümüne kiroyuk)
(bkz: kıro olmanın dayanılmaz zevki)
lahmacun yiyenlerin ağzının tadını bildiği gerçektir.spielberg de bir kırodur o zaman.
http://magazin.milliyet.c...default.htm?ref=othernews
(bkz: hepimiz kıroyuz)
miamide lahmacuncu açan amcanın turkısh pizza diye kitliyoruz lafını aklıma getiren gerçek.
çok severek yerim ama kıro değilim, işte bu yüzden gerçek olmayan ama gerçek olduğu iddia edilen içi boş gerçektir.