bugün

kesinlikle kendi can, mal ve namus emniyetinizi en garantiliyen yöntemdir. eğer yanınızda sevgiliniz varsa ve üç beş kişi de laf atıyorsa sakın ola ki bir takım malların lafını dinleyip de dalarım, malarım demeyin. lan nereye dalıyon, er meydanı mı sandın orayı? bu tip adamlar ya keşdir ya da alkolik haliyle kafa da binbeşyüz. su altı komandosunu bile şişlediler. e sen de şişlenmek iştiyorsan buyur dal.

böyle bir durumda en garantili yöntem şok edecek bir hamle yaparak, yanındaki sevgiliye, " dooru yürü. kıracam bi tarafını amk. " vb sinkaflı küfür ve tehdid eşliğinde tokadı patlatarak rakipleri şaşırtmaktır. zaten bir gram iq su bulunan dallamaların ezberleri bozulup, geçici bir süre paralize olmasını fırsat bilip ordan hızla uzaklaşmayı başarabilirseniz işlem tamam demektir.

geriye kalan tek şeyse en az bir hafta uzaklaştırma cezası vermiş olan sevgiliyi yeniden barışmaya ikna etmek. onu da, " lan şimdi mezarımı ziyaret ediyor olsan daha mı iyi olacaktı, gerizekalı? " diye mantığına seslenen dil dökmek.

anlamaz ki kaz kafalı işte.
atılan lafı tutamayan sevgiliyi cezalandırma durumu gibi. ne kadar saçma lan!
(bkz: eşeği dövemeyen palanını döver)
(bkz: kertenkele sikiyor bacısını bizden alıyor acısını)

gibi atasözleri akla getirmektir.
sinirle saçmalamaktır olsa olsa..
(bkz: bir yanlışlık var ama)
laf atan grup kızı götürme amacında ise hepsi birden kızın sevgilisine dalabilir.
-kadına el kalkarmı uleynn !!!
Erkek olup laf atanı dövememeyenlerin avuntusu.
düşen çocuğuna vuran anne kıvamında sevgilinin yapacağı iştir.
kızın, erkekliğiyle gurur duyan ancak o yüreğe sahip olmayan erkek arkadaşının ne mal olduğu anlamasına yardım eder belki.
kimse kusura bakmasın ama kızın hatasıdır efendim. nasıl böyle bir gerizekalıyla sevgili olmuştur?
sevgiline yanında laf atılacak laf atana bir şey yapmayacaksın,
sonra bir kıza tokat atacaksın,
burayada gelip erkeğim diyeceksin.

ama tüm bunlara rağmen suçlu erkek müsvettesi değil onu sevgilim diye yanında dolandıran kızdır.
laf atan kişiye bi tarafları yemeyip midahele etmeyip acısını kızdan çıkarmak.
şu mübarek ramazanda milleti günaha , benim de başımı belaya mı sokmak istiyorsun şerefsiz diye ikaz ettikten sonra yok eğer hala tavrında ısrar ediyorsa yapılması farz olan davranıştır.
Kızın ne günahı var yahuu diye konuşturan olaydır .
güncel Önemli Başlıklar