bugün

uykusuzluğun etkisiyle daha demin facebook'ta hoşlandığım kızın adını aramaya yazmak yerine duruma yazıp paylaş dememle ve kızın da altına efendim diye yorum atmasıyla yerin dibine girdiğim andır. ulan ben de arama sonuçlarında ismi çıkacak diye bekliyorum amk! tüh be sadece profil resmini değiştirmiş mi diye bakacaktım.
3 gündür uykusuz olsanız da yapılmaz , kış uykusundan kalkmış olsanız da yapılmaz.

hadi yapacak kadar eşeksiniz , bari yaptığınızı anında silecek kadar parlak bir aklınız olsun.

bu yazdığım nereye gitti amına koyim diye bir düşünür insan.ayrıca 3 senedir facebook'ta bir şey paylaşmıyorum ama muhtemelen bir durum güncellemesi yapıldıktan sonra 'durumunuz güncellendi' şeklinde bir uyarı alırsınız , sayfa değişir vs vs.

hadi onu geçtim , tüm bunları yapamayacak kadar akıl yoksunu birini facebook'ta arkadaş olarak tutan biri de akıl yoksunudur , o yüzden kız sıkıntı etmez bu durumu hatta hoşuna da gitmiştir duygularını anlatırsan rahat rahat sevgili olabilirsiniz.

not : metin şentürk'ü 1 hafta uyutma , kör olmasına rağmen böyle bir hata yapmaz amk.

edit : tabi kör değil lan , doğma büyüme sağır metin şentürk amına koyim.ayrıca belden aşağısı da felç.
Metin Şentürk kör değil.