bugün

dünyalar tatlısı minicik bir kızı olan bir babanın bağnaz bir topluma haykırışıdır.

evet a dostlar 20 yıl önce dünyalar güzeli bir kelebekle evlilik merasiminde bulunduk. aradan bir kaç yıl geçti ve selma doğdu. mini minnacık pıtırcık bir veledimiz olmuştu. gözümüz gibi 15 yıl boyunca baktık. iyi bir iş, iyi bir eş için üzerine titredik ve artık olgunluğa eriştiği ortamlara akacağı bir yaşa gelmişti. 15. yaş doğum gününde girdim odasına aldım karşıma.

ben: bak selma yaşın 15'e geldi artık istediğin kişiyle sevişebilirsin. bu hakkı ben yasal ve biyolojik baban olarak sana veriyorum.
selma: tişikkir idirm sipirmn.

bunu kahve halkına da anlattım. yav yok olur mu öyle şey o daha çocuk ve aynen bu cümleyi kullandım. kızım 15 yaşında ve tabiki de sevişecek.
gavat söylemi. neden gavat söylemi? bu ülkede 15 yaşındaki kızı kötü emellerine alet etmeyecek erkek çok çok azdır. bu riski göze alacak anne baba da yoktur. net.
ortalama bi cagdas laik izmirli peder kavlidir.

edit: mezhebi geniş atacılar rahatsız.
Eskiden bu yaşta çocuk sahibi bile olunurdu. E biyolojik açıdan da sevişmek için gerekli olan bütün donanımlar mevcut. Siz de sanıyorsunuz ki 15 yaşındaki bir kadın hiç cinsellik düşünmüyor, hiç banyoda ya da odasında mastürbasyon yapmıyor! Siz bu kadını, odasında pofuduk ayısıyla ne yapıyor sanıyorsunuz? Tabi ki, çoğu bu ayıları kukusuna sürttürüyor!
kızım on beş yaşında kapanacakla aynı kefededir.
15 yaş karar verme yetisi için yeterli değildir. 19 20 dir o.
eksini verdim pikaçu.

bağnaz topluma karşı sağlam bir girişimdir.
ailece destekliyoruz.
Bağnaz topluma haykırışta bulunacaksın diye 15 sene büyüttüğün veletini millete çarçur ettirmen yanlış bence.
Laik bir babanın bağnaz bir topluma haykırışıdır.
Arkadan kaldı mı eksiyi vermeyen. Laik baba öyle mi olur la git Motor ol der gibi, dedirten Troll beyanı.
Aydin olmak 15 yasindaki cocugu, kurtlar sofrasina atmak degildir.
Aydinmis, pehh.
Yanlistir. Adam eksi topluyor beyler dagilin.
9 yaşında eş beğenen yobaz söylemi. 15 yaşında evde kalmış, hemen evermek gerek. başlık parası da cabası. evlendikten sonra şeyhimizin nur çeşmesinden de badelenecek daha.
türk toplumunun kanayan yarasına merhem olacak olan babadır.
ben: bak selma yaşın 15'e geldi artık istediğin kişiyle sevişebilirsin. bu hakkı ben yasal ve biyolojik baban olarak sana veriyorum.
selma:senden izin alan mı baba yhaa.
Kız kendini buna müsait hissediyorsa mümkün sevişebilir.
"sevişecekse bari gözümün önünde sevişsin" diyerek kızıyla erkek arkadaşını evinde halvet ettirmektir.
Sanırsın hikayedeki kız da ya baba hadi artık ne zaman izin vereceksin rahatça sevişmeme diyormuş gibi anlatılmış. Ciddiye almamak gerek ön plana çıkmak isteyen yazarların yaptığını yapmış bunu yazan. Başardın bro günün en çok eksilenenleri listesindesin artık. O değilde kızın olursa gerçekten hadi kızım bugünden itibaren sağlam vurdurmadan gelme diyebilecekmisin meraktayım.
ahlak denen şeyin göreceli olduğunu bilmeyen ön yargılı bireylerin mukayeselerini bize göstermiştir.
türkiye'nin gündemine oturan babadır.
15 yaş geçtir. sevişmek kötü bir şey değildir. dogmalar yüzünden sevişemeyen dindar yazarlarımız ahlak bekçisi kesilmişler hemen. insan sevişince ondan bir şeyler eksilmez. ama tutucu toplumlarda sevişebilmek her zaman daha zevkli bir hadisedir. yobazlığa devam.

not: çocuk yapan insanın kafasına sokayım.
O nasil genis mezheptir icinde at koştur.
Yarın kızı yollu olunca kahveye gidemeyecek insan tipidir.
özgürlükçü bir yaklaşımdır.
tebrik ediyoruz.
seviştirecek adam aramak amaçlı ilan mıdır acaba diye düşündüren ilan.
Tabikide efendim olabilir hatta özelden bana msj atın bu ulvi görevi üstlenebilme ihtimallim olsun denerek cevaplanabilir.bırakın böyle işleri kızımız biraz daha kendine gelsin ozamn zaten kendisi yapar ne yapacaksa.