bugün

yediği ilk yağmurda güzelliğini rezilliğe bırakacak olandır. (boyalılar için elbet)
doğal olmayanlarının hepsi en nihayetinde kumrala dönecektir.
uğruna bir çok organımı satabileceğim kızlardır.*
doğal kızıl, beyaz ten ve renkli göz bir hatun bir ortamda dikkat çekemiyorsa bu hatunun değil etrafında ki andavalların suçudur.
genelde cogu erkek tarafindan hos bulunan sempatiklerdir. kizil iyidir, iyi.
kizillarin modasi asla gecmez.

hayran oldugum kiz, tabi ki cakma olmayani ve beyaz teni ile birlikte
başlık kızıl saçlı kızlar olduğu için bir genelleme yapmak gerekir ; hepsi ölümü tadacak.
kızıl saçlı dev için de (bkz: candan erçetin)
candır.
siyah saçtan daha etkileyici olamayan saç.
Nedense seksi bulduğum hatunlar.
tipe göre değişen kızlardır. teni bembeyaz ve kızıl saçlıysa bulsun beni.
doğalsa genelde kirpikleri bile turuncu oluyo bu hatunların makyajsız hoş olmuyo. boyaysa 15-20 günde bi saç boyatmak zorunda kalan zavallılardır. vazgeçmesi de zordur. 2 senedir o lanet boyayı saçımdan akıtmaya çalışıyorum.
GÜneŞin altında o kestane kızıl saÇları pırıl pırıl parlar.

Edit: kızıl saÇlardan yoksun kezbanlar rahatsız.
Kendine has bi güzelliği olan güzelinin çok çekici olduğu tapınılası varlıktır.
Sarışın maça 1-0 önde başlıyor ise kızıl hükmen galip geliyordur.
Diğer saç renklerinde özellikle tav olduğum bir ton yok fakat kızıl farklı.
Çoğu Çillidir. Çilli olmayanlar da baya baya güzeldir. Çilli de güzeldir ama zevk meselesi.
Olmayı düşündüğüm kız tipidir. Renkli gözlü kızlarda olunca dudak ısırtır.
şu hayatta zaafım bulunan tek kız tipidir. ayrıca normal kızların bir üst modelidir. (bkz: emma watson)
genelde güzel olurlar. derin bi bakış attığı adama sigara yaktırır, gecenin ilerleyen saatlerinde rakıya yumulmaya sebep olur.
çakma ise bir aralar bendim.
beyaz tenli, hafif çilli olurlarsa karşısına oturulup saatlerce seyredilecek kızlardır.
sözlükte de türkiye'de de olmayan hatunlardır.

simsiyah tene kızıl yapıp yıldız tilbe gibi olan kızları saymıyorum.
eğer doğal kızılsa birde hafif balık etliyse mükemmel duruyor , zayıf kızlara nedense kızıl yakışmıyor birde sonradan boyatanlar iğrenç duruyor dip boyaları geliyor siyah siyah iğrenç bir görüntü.
Bu saça sahip kızların, yazlık şehirlerde ben türküm yeter be! gibi çıkışları olabilir.
yolludur hepsi.