bugün

yüz yıllardır süre gelen etkiye tepki dönencesinin bir halkası...
zaten şeytan kızlar hep böyle doğar. onu adam eden olgun bir erkek değilmidir. her bağlamda düşünelim hayal gücümüzü zorlamaya gerek yok ergenlik çağını bitirmiş her gencin aklına ne geliyorsa öyle olgunlaştırıyor erkek o kızı. hayatı öğreniyor kız , sonra masum amacı sevmekten başka hiç bir şey olmayan saf erkeğe yıkılıyor , onu kullanıyor. parasını , sevgisini , duygusunu sömürüyor.

şu anda olgun erkek evresini yaşayan bir erkek olarak çok acılar yaşadıktan sonra olgun erkek olmanın mükafatını fazlasıyla almaktayım çok canlar yakacak kızlar yetiştiriyor , topluma kazandırıyorum hani şu olgun erkek seven kızlar varya hah işte onlar.
"benim sevgilim çok olgun","benim aşkım koca adam" türü dialoglara sebep olabilecek tipik basit kadın düşüncesi..

(bkz: olgun erkeğin olgun birşeyi olur)
(bkz: kızların olgun çük sevdası)
erkekler beyin olarak kızlara göre daha geç olgunlaşırlar.örn:
olgunlaşamayan erkek: siz bize gelmeyin diye uzaktan ev aldk.. ehi ehi.. bıtbıt..
olgunlaşamayan erkeğin zavallı kadını: ( hasskktr.. )
yaşanmştr gerçektr..
Olgunlaşma, kendini tanıma aşamasında bulunan kızların kendilerini çevredekilere kanıtlama çabası içerisine girmeleriyle başlayan süreçtir.
parça bütün ilişkisinden yola çıkarsak kızların yaşlı çüklere duyduğı sempatinin sonucudur.
ben de olgunum beni de sevin dedirten olay. (bkz: abaza)
yaş olgunluğu mesele değil, o zaten kendiliğinden olur, kişinin kendini geliştirmiş olmasıysa burdaki olgunluk, elbetteki aranılması gereken önemli bi etkendir ama bulunur mu ya da bulunsa da bunu arayan kızı bulur mu muammadır..
25 yaşından genç iken anlamakta zorluk çektiğim, 25 yaşı geçtikten sonra daha iyi anladığım hatta hak verdiğim durumdur.
erkeklerin liseli kız sevdasıyla doğru orantılı gelişen bir hayal.
ergenlik döneminde iyice bir depleşen sevdadır.
(bkz: kızların ne istediğini bilmemesi)
erkeklerin geç olgunlaşmasından kaynaklanan durumdur.
kadınların genç erkek sevdasından daha anlaşılabilir ve geçici bir sevdadır. psikolojik nedenlerledir ve yaş aldıkça aştıkları görülür.
bugün kız arkadaşım tarafından ,tarafıma söylenen söz öbeği. olay şu şekilde zuhur etti.

kız arkadaşım -aşkım çocuk gibisin ya.. sana ne zamandır bişey söylemek istiyorum ama yanlış anlarsın diye korkuyorum
cenabettin ergenyan - yok ya ne yanlış anlıcam.. söyle hadi
k- yok ya.. neyse boşver... önemli değil zaten
c- ya neydi .. deli etme adamı söylesene
k- tamam. ama yanlış anlamak yok
c- hadi.. bekliyorum
k- aşkım ben senden önce hep olgun erkeklerden hoşlanırdım ama nedenini hiç bilmiyodum.. senden sonra farkettim neden böyle bişey istediğimi... yani aşkım.. çocuk gibisin... ben hakketen olgun erkeklerden hoşlanıyorum... nedenini seni tanıdıkça daha iyi anlıyorum...
Tamemen arkanda güvenebileceğin, çevrendeki herkese alt edebilecek güçte birinin olması ihtiyacından kaynaklanan bir çeşit yanlış seçimdir.
hayatının ilk aşkı babası olan kızceğizlerin tercidir. çünkü bu hatun kişiler her daim birisinin kendini koruyup kollamasını,birinin kendine sahip çıkmasını isterler ve tabiki güçlü bir erkek isterler. bu sebepten ötürü bu arkadaşlarımız babası gibi erkekleri tercih ederler.
Erkeğin utanması gereken durumdur bence. Kardeşim sen ne bakıyosun kıza o gençtir heves eder herşeyi, illa kullanmak mı lazım.

Kızlar kendinden büyükleri mi seçiyor yoksa erkekler mi kendilerinden küçük kızları seçiyor.
Burayı ayırmamız gerekiyor çünkü kullanılan kızsa eğer, insiyatif erkekte demektir.

Size 23'ü geçmiş bazı OLGUN görünümlülerin beyinlerini açayım:

Direk giriyorum: Ne uğraşıcan kız milletiyle vurkaç diyo bana alay ederek.
Biliyo mu kendisi acaba kendi bacıları kimlerle ne yapıyo.
Kendisi adam yaklaştırmıyorum sanıyo ama sen elin kızına öyle düşünürsün, millet evindekine yapar.

YiNE DE BEN UYARIMI YAPIYORUM. TAPMAYIN KARDEŞiM KiMSEYE. BENDEN DEĞERLi MiSiN LAN DEYiN.
SiZiN ÜZERiNiZDEN ARKADAŞLARINA HAVA ATIYOLAR. BAKMAYIN YÜZLERiNE BAKALIM NEYLE HAVA ATACAKLAR.
lisedeyken üniversiteli sevdası ile başlar herşey...

bizim zamanımızda sadece beğenirdik şimdikiler üniformayla altına yatıyo heriflerin.hangisi baş tacı edilmiş bana gösterilsin lütfen.
ve ayrıca; "liseli bebeler benle yapmasa başkasıyla yapıcak" mantığınıza da sıçayım!onları vajinasıyla pohpohlayan aklınıza da.
geçmiş zamanda kalmış durumdur. şimdiki kızlar çıtır erkek peşindeler..
kart zamparaların genç ve deneyimsiz kızların gözünü boyamasıdır.
gerçekten varmış böyle bir şey, üniversiteli çirkin kızlarda daha bir popüler bu.

+ ya aslı, senin arkadaşlarından birini ayarlasana bana.
- olmaz canım, onlar olgun erkeklerden hoşlanıyor.
+ ya hem çirkinler hem olgun istiyorlar. arkadaşlarında senin gibi lan ahaha... aslı, gitmene gerek yoktu..
yalandır. olgun erkeklerin hepsini abazan yaptı bizim milletin kızları.

efendi efendi bir yere kadar uleyn! piç olacam ben!

not: bu dediğim şakadır ha. espriyi ve içindeki çok üstün zeka ile konulmuş mesajı (sıvama bölümü) anlamışsınızdır efendim. *
doğrudur. çünkü ciddi oturup konuşacak insana da ihtiyaçları vardır.
(bkz: kızların odun erkek sevdası)