bugün

iki türlüsü vardır: ya herkese davrandığı gibi sevimli değildir,size karşı hep gıcıktır ya da herkesi ayrı sizi ayrı bir yere koyar ve aşırı sevgi kelebeğidir. ama şu kesindir ki sizin yanınızda her zaman bir 'diğerleri' vardır.
panik, soğukluk, uzaklık, utangaçlık bazen.
karşınızda nasıl oturduğuna iyi bakmalısınız. eğer karşınızda otururken saçlarıyla oynuyor, gözlerinizin içine bakıyor, gülümsüyor ve başka hiçbir şeyin dikkatini dağıtmasına izin vermiyorsa şansınız var demektir.

edit: oturup tarafsızca izleyin, fark edeceksiniz. küçük angelina jolielerde bile bunu göreceksiniz, eğer dikkatle seyrederseniz.
(bkz: amuda kalkmak)
sürekli saçlarıyla oynamaları ve yüzlerinde anlamsız bir gülümsemenin olması.
yıllar sonra bile 'kesin eminiz şu şu şu davranışları sergileyen kızlar sizden hoşlanıyordur.' diye emin olunamayacak konudur.
konuşamama, konuştuğu vakit ise lafı ordan burdan dolandırıp saçma sapan yerlere getirme, konudan saptırma, normalde hiç yapmayacağı esprileri, tutunacak bir dal olarak görüp mü bilinmez, onun yanında yapma. kendimde gözlemlediklerim bu şekildedir efem.
-ama hep ben mesaj atıyorum.
-hiç mesaj atmıyosun. demesi.
-buluşmalarda dekolteye sahip bir kıyafet giymesi.
-kendini tanıtma çabası. konuşmaya yeni başlarken.
kızına göre değişebilen belirtiler bütünüdür.
göz kırpıp, öpücük atması.
- ya ayşe ben sevgilimden ayrıldım..
- aa ooo ohaaaa... ya sana kız mı yok salla. beraber takılalım bi ara kafanı dağıtırsın.
- !^'%+!^'%'^5
konuşurken saçlarıyla oynamaları.
kesinlikle kıskanması.
kıskanıyorsa hoşlanıyordur büyük olasılık.
gelip kucağınıza oturup dudaklarınıza yapışıyorsa kesin hoşlanıyordur. evet, çok garanti.
bırakın bu işleri artık anlaşılmaz bir durumdur bu ta ki gelip de senden hoşlanıyorum diyene kadar.aksi halde avucunuzu yalarsınız yok göz süzdü yok tekme attı yok küfür etti hoşlanıyor felan.gelip hoşlanıyorum dese bile iyice düşünmek gerekir.şimdi dağılın beyler.
sizi arayıp: alo serkan selamun aleyküm nasılsın kardeş demeleri.
aslında gayet konuşkan ve rahat olan kızın sizin yanınızda utangaç utangaç oturması.
gelir naber lan keranacı diye ensenize yapıştırıyorsa kesin hoşlanıyordur.
belli bir süre sürekli gözünüze bakamazlar.
SAÇLARINI PARMAĞiNA DOLAYIP KIVIRMASIDIR.
-kıskanması.
-sürekli gülmesi(ki seni eğlenceli bulduğuna kanıttır.).
-uzaklaşmaya çalışmaları(kara sevda bölümüdür).

eğer hoşlanıyorsan sende yakın ol, kızı cebe atmayı deneme.
arkadaşlarına 7/24 ondan bahsetmeleri ama nedense çoğu gidip çocuğa kötü davranmaya triplere girmeye başlar.
azınıza sıçıyorsa kesin sizden hoşalnıyordur. Hele de daha sonra dünyanızı zindan edip hayatınızı sikmeye başlamışsa kesin aşıktır.
(bkz: güldü kesin verecek) *