bugün

bunlar genelde efendi olan, iyi bir işi olan, iyi bir aile terbiyesi alan, küfür etmeyen(ben genel başlık altındayım ama bu kıstas hariç tabi) erkeklerdir. Bu tür erkeklere yemek ısmarlattırılır, sesi çıkmaz ya her istediklerini yaptırırlar bu erkeklere, evlerine bile bıraktırırlar. bu tür erkekler yedek akçe gibidir. gerekli oldu mu kullanılır. esas oğlan burada serseri tipli erkeklerdir. kızlar ne halt varsa böyle erkekleri severler. heyecan, adrenalin yaşayacaklar ya... ama akılları başlarına 30'undan sonra gelir, gelir gelmesine ama efendi erkek bir bakmışsın güvercin bırakılan olmuş koca bir altın gagalı kartal, çoktan uçmuş gitmiş semalarda av aranır olmuştur. Ha yalansa yalan deyin arkadaşlar...
galiba ben...

ben de misilleme yaparak onları (bkz: dünya ahiret bacım) şeklinde görüyorum.

reddedenler utansın ne diyiiim
sürekli aynı hatayı yapıp tüm tanıştığı kızlarla kankaya bağlayan erkekdir...

bir süre sonra etrafında erkekden çok kız arkadaşı olduğunu fark eder... ancak hepsi kendisine sevgililerini, eski sevgililerini, ya da platonik aşklarını anlatmaktadır. o da kuzu kuzu dinlemektedir. ne yapsındır...

(bkz: ben bunları nerden biliyorum lan)
karşı cinsi abazanlık niyetinde cinsel bir obje olarak görmeyen bazı erkeklerin içinde bulunduğu durum. aksine bu gibi erkeklerin sevgilisi bulması gerekmez. sevgili yapma şansı daha yüksektir.
sevgili olmaya aday insandır.
kızların tipini beğendiği, statüsünü beğendiği, efendiliğini beğendiği ama kesinlikle çıkmadığı düzgün bir erkek tipi vardır.bu adamlar çok güvenilir ve iyilerdir. korku duygusuna bağlı bir heyecan veremez bu zavallılar.
kadın bunları zaten cepte görür sallamaz. kadın bunları seçerse kendi de iyi olmak zorunda kalacaktır ki bu doymak bilmez egosuna terstir.
lise yıllarinda sarmaş dolaş resimler * çekildiği erkek arkadaşidir. yıllar geçtikçe erkekte görülen haraketlenme bu arkadaşliğa zeval verir..
sansar gibi tiptir bunlar, kızlara mazlum onları dinlediğini söleyen, ama çoğu yapmacık olan yavşak erkek tipi.*
gençlikte olur bunlar. tipsizdir. evet tipsizdir. muhabbeti süperdir. mutlaka özlenir, her fırsatta seni alan yaşadı denir. .arrak yaşar o paso yalnız kalacaktır. yanında öküz dediği kaslı sokarcan'a gidecektir platonik aşkı; onu arkadaş gören tuğçe, melis bilmemne... kız erkekte karakter arıyormuş? yemeyin lan beni ergenlikte herkes sıfata, hiç olmadı isyankar ve fırlama olana bakar, ağır başlı ve tipsizsen kaybedensin bu işlerde . nerde kızların süper bir erkek dostu var, ona hep üzülmüşümdür, yapma oğlum uzak dur diye, çekip almak istedim o hayattan ama alamadım mazoşsit ibneleri. o arkadaşça bakmak/bakılmak zorunda bırakılmış bir tipsizdir malesef. okulu biter, süper iş bulur, başarılı olur ve güzel bir kız bulur. kızmayın kadınlar, böyle oldu çok kadının hayatında bu adamlar. kızlar yeterli kazığı yiyene kadar bu adam hep arkadaş kalacaktır.
bu erkekler nabza göre şerbet vermeyi becerememiş zavallılardır.
kimi kızın kendine güveni yoktur. sıcakkanlı ve yavşak erkek sever. çünkü pohpohlanmaya ihtiyacı vardır.

kimi kız ise kendine aşırı güvenir.kendisini sallamayan adamı elde etmek ister. çünkü sallanmayınca egosu sarsılır ve hırs yapar. işte burdaki zavallı kanki erkekler bu kendine aşırı güvenen herkesi cepte gören aşırı ilgiden ruh hastası olmuş megaloman kızlara toslamışlardır. ne laubali oluyosun lan, kıza merhaba de yanındakilerle geyik yap, dön kıçını yürü git.o düşünsün.
ikizler burcu erkegi olmalıdır, önermesi pekte nahoş durmayacaktır.
bi süre sonra muhtemelen seviglisi olacak erkektir. ateş-barut hesabı.
Eğer sağlıklıysa kendisini arkadaş olarak gören kızları gün boyu hafızasına alacağından geceleri rüyalarında görme olasılığı çok yüksek olan müzmin bekar, insan müsveddesi... (bkz: Hiç işim olmaz)
görsel
arkadaş yoksunluğu çekmeyecek erkektir. iyi tarafından baksınlar olaya.
En hamarat benim de ki kadir gibi olan erkek.
kızlarla sevgili değil kanka olan erkektir. (bkz: ben)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar