bugün

Bazilari kismetim acilir diye yapar bunu. Amaclari her zaman arkadaslik olmayabilir sizi kullanabilirler

Hayir madem bir iliski istemiyorsun neden kismetin acilsin diye yaninda bir erkekle geziyorsun. Bu tarz kizlari anlamam çünkü resmen batil inanc.

Edit: ben bir genelleme yapmadim. Bazı kizlar dedim. Bunu erkeklerde yapıyordur ama ben kizlardan bahsediyorum su an.
lise yıllarından beri bedirhan, nazlıcan ve ben beraber vakit geçiririz. bu suali vakt-i zamanında nazlıcana sorduğumda " siz kızlar gibi değilsiniz kimsenin arkasından iş çevirip dedikodu yapmıyorsunuz " yanıtını almıştım.
Arkadaş olurken kız erkek ayrımı yapmayan , kişiyi en başta insan olarak gören için olmayan nedenlerdir.sözlükte açılan başlıkların çoğunun da hayal ürünü olduğunu düşünüyorum, şahsen karşı cinsten arkadaslarimla bahsi geçen olayları hiç yaşamadım, böyle duyum da almadım ve böyle bir şey de hissetmedim.Yalnız başkasını kullanmaya çalışan insan modeline ben de karşıyım, ama bunun sadece kızlara özgü olduğunu sanmıyorum.
kanka kavramı ve kapsamı nedir bilemiyorum ama insan insan arar çünkü sosyal bir varlıktır. ne kadar incelerseniz inceleyin kadın her zaman yepyeni bir konudur demiş biri. aynı durum kadınlar için de geçerlidir sanıyorum.
trollük yapmaya gerek yok. özellikle üniversitede kızlar erkek kanka yapmada zirveye oynarlar. ama bunların nedeni var işte. kızın bölümü zor oluyor mesela, en azından bir erkek kanka yapıp, zor işlerini yapmasına yardım ediyor vs. hemen cinselliğe yormayın.
Politik değil gerçekçi konuşmak lazım. Seks için olabilir. Ama abaza takımı saygınlık için siz yazmaya devam edin. Amk sünepeleri sizi. Evet.
bir kızla bir erkeğin gerçekten s*kişsiz sokuşsuz bir kankalık yaşıyor olmaları ender rastlanan bir durumdur. amaç belli kardeşim ya... canları sıkıldıkça birbirlerine sığınıyorlar işte.
ben de bir zamanlar zararsız bulanlardan biriydim ama kanka dediğim kişi sınırı geçince arkadaşlıktan çıkardım.
kanka ayağına koparırım bununla sevişmem deme şeklidir hahaha
erkeğin iyi çocuk olmasından kaynaklanan vasat vaziyet.
Genelde kankanin pic arkadaslarini ayartmak icindir.
Bazı kızların arkadaş olunamayacak kadar mal olmasındandır. Erkek bi kankam vardı çoğu kızdan daha kafaydı.
paraları için diyeyim linç edileyim.

para için evet.
erkeğin kıza "lan bu beni sikmez" izlenimi verebilmesi.
Bir trip atmamaları, iki yüzüne gülüp arkandan dedikodunu yapmamaları.
erkekten kanka olmaz der annem ama, oluyoz işte. bizde bilmiyoz nedenini.
Daha gercekciler.
Istediginde sevisebiliyosun.
kanka olunan erkek eğer ki kızın hoşlandığı çocuğun en yakın arkadaşıysa vaziyet bellidir.
"şu şöyle bir kenarda dursun ilerde lazım olur" mantığı.
kızların erkek kanka yapmasının sebebi kanımca çoktur ama belli başlıca olarak şunlardır;

eğer sigara içiyorsa sigara otlanabilir ve erkek asla lafını yapmaz.
eğer kız güzel olmadığını düşünüyorsa (ki zaten genelde bu kızların erkek kankası olur) etrafındaki erkek kankalarıyla egosunu tatmin etmeye devam ettirir.

eğer bir kız arkadaşınızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorsanız beyler şuna dikkat edin;
eğer kız size kanka diyorsa, siz onun için arkadaşsınızdır durum ileride de muhtemelen aynı kalır.
fakaaaatt kız size kanka falan demiyorsa ve ne kadar yakın olursanız olun saygı ve seviyeyi kaybetmiyorsa o kız sizden hoşlanıyordur. alın bi petito sevgili olun.
Genelde kadınlar beğenmedikleri erkekle kanka olurlar.
eğer beğenip kanka oluyorsa o an ya takıntısı olduğu biri vardır ya da sevgilisi.
söylecekleri şeyi dolandırmadan direk net yüzünüze söyleyebiliyorlar ,sizi kıskanmıyorlar.
drama sevmemeleridir.
Ortam yapmak başka Neden yok.