bugün

erkek dediyin abaza olur zaten. Ibne mi olsaydık.
Bir "erkeklerin bütün kızlar kezban sanması" değildir.
ne dış güzelliği ne de iç güzelliği olan bir kızın günde ortalama 20-30 kişiyle kesişmesinden kaynaklanan sorundur. sorsan tek kelime bilmez, 6 günde bir yıkanır ama erkekler abazadır. çok ayıp lan.
Öyle değil miyiz lan zaten? Neyim amk erkek üstü varlık mıyım ben? Aynı anda üç slavı yoklarım bu abazanlıkla.

Cengiz han'ın torunuyuz bir yerde ahahah.
Erkek değildir ooo
Erkek olsa duramazdın.
Kendileri de az abaza değillerdir hani. *
dar görüşlü kızlardır. incelediği tek şey bu konudur zaten.
yanlış kızdır. hormonlarında sıkıntı olmayan ve de tercihlerinde farklılık olmayan her erkekte cinsel dürtüler vardır. kimi bunu dizginleyebilir kimi dinzginlemez. dizginlemez diyorum çünkü yapılmayacak bir şey değil. yani şunu diyeyim, bakılacak bir göt varsa, o göte bakarlar. ya gönül gözüyle ya görür gözüyle. kimi abazanlık yapıp suyunu kaçırır, kimi sıradan bir cemil gibi ''hmm göt'' deyip eve gidip peynirini yer. siz cemil olun beyler, ama sıradan cemil'den. milletin kafasını cama sıkıştırıp tecavüze kalkışmayın amk.
Yanlıştır. Çünkü türkiye'deki abaza'ların nüfusu pek fazla değildir. Abazandır o, abaza olsa duramazsınız.
cinsel güdülerin törpülenmesi sonucu büyük oranda görülen sanrıdır.

Buna açığa çıkarılması desek daha doğru olur.
yalandır böyle düşünen kızların kafası gidiktir elbette böyle düşünmeyen normal kızlar da vardır.
Benim de dahil olduğum gruptur. Değilizdir bayanlar sohbetimiz de hoştur.
Erkeklerin bütün kızları hafif kadın konumuna sokmalari kadar aşağılayıcı değildir....
Elbette böyle düşünmeyen kızlar ve erkekler de vardır, ve elbette her bayan yada erkek, sanıldığı gibi, hafif yada abaza değildir.
Tek bir söz uğruna, birbirimizi müebbet hapsine çarptırmayalım.
arkadaş olduğunu sandığı erkeklerle her oturmasında bi kaç sarkıntılığı savuşturmak zorunda kalan, kalktığı her erkek dolu masanın arkasından muhabbet çevirdiğini bilen&duyan , grup içi bi tatsızlık yaşamamak istiyorsa kız kıza gezmenin&içmenin&eğlenmenin daha makul olacağını bilen kadın kişisinin vardığı nihai sonuçtur.
yakışıklı iseniz sanmıyorlar. rahatım.
kızlar çifte standart uygularlar yakışıklıysanız bakmanızdan hiç rahatsız olmazlar yani kızlar bukalemun gibidir erkekten erkeğe değişirler.