bugün

Toplumda şöyle bir yargı var, vay efendim kızlar teklif etmezmiş. Hala anlam veremediğim bana çok tiksinç gelen bir durumdur bu.

Misal, bir kız bir erkeğe ölesiye aşık oldu diyelim. Ama kızlar böyle şeyleri söyleyemez, ee ne olacak bu kızın hali? Sana söyleyeyim hemen: Kendisine teklif eden ağzı laf yapan kekonun biriyle birlikte olacak.

işte hep söylediğim gibi abi, kızlar aşık o-la-maz. Onlar öyle kuzu misali avlanmayı beklerler. Kim ki diğerlerinden daha atletik davranıp kendisini elde ederse kız ona sevgilim der, ona asik olur.

Aciziyet içler acısı.
bana ilgi gösteren, duymak istediklerimi söyleyen, az biraz da benim için para harcayan her erkeğe aşık olduğunu sanma ihtimalidir.
ne kadar para o kadar seks. evet.
(bkz: beşiktaş)

işte gerçek.
önce kaçan kovalanır felsefesiyle yüz vermez daha sonra vazgeçildiğini anlayınca kendi kovalayan taraf olur.Öyle saçma sapan bir anlayış işte daha fazla ne bekleniyorsa ?
ilgi yoksunluğunu tatmin etmektir kızlar için.hepsi bu.
Kızlar aşık olmaz.
MenfaatE dayalıdır.
(bkz: yarrak varmı yarrak)
erkeklerinkinden farkli bi anlayistir bence.
Güven istiyorum ben
Bir de kalbimin ritmini değiştirmesini.
90'ların ortasında doğan kızların şudur aşk anlayışı;
1- ne meslek yapacağı değil, ne kadar cukkaya sahip olacağı önemlidir.
2- benimle her dakika ilgilenmelidir.
3- odun ve beyinsiz olmalıdır.
4- benim geçmişteki aşk hayatım mühim değil ama onunki mühimdir.
5- tip mip bahane, son model araba ve etrafa karşı gösteriş şahane.
6- içki içen , hovarda birisiyse yemede yanında yat.
senden üst modelini bulduğu an kıçına tekmeyi atar.

2-3 hafta anlık bir kalp attıran hevesdir aslında aşk. sonrası ya alışkanlık ya da zorunluluk....

ama kızlar bunu daha acımasız yapıyor gibi...
kısıtlamak. evet benim gördüğüm hepsinde bu var. ulan tamam belli başlı şeyler kısıtlanır ama gereğinden fazla kısıtlama her iki tarafıda yorar. tek ben olayım başka kimse olmasın havasında olamazsın sen. biz kısıtlanmaktan hoşlansaydık ta orta asyadan buralara gelmezdik.
kadınların anlayışı mı kaldı arkadaşlar aşktan bahsediyorsunuz? ben araştırmalarımı yaptığım süre zarfına bakıyorum da erkeklerin kadınlar tarafından en çok ezildiği, bozguna uğratıldığı, hor görüldüğü dönemlerden birinde yaşıyoruz.

öyle olmalı erkek
böyle olmalı erkek
şöyle olmalı erkek

yok efendim

ben kadınım kadın..
karşında bir kadın var..

yeter.
Beni dinlesin.
Beni her zaman dinlesin.
Beni bütün saçmalıklarıma rağmen dinlesin.

Kızlar sevgilililerinize onları ilgilendirmeyen şeylerden yalvararım çok bahsetmeyin.
saçmadır. hep gerçek aşkı hayal ederler, onları gerçekten seveni görmeyip, itin kopuğun peşinden giderler. sonunda ne aşkı yaşamış, ne de hayal ettikleri gibi mutlu olurlar. hep hüsran.

ne olur bir kerede saçı, gözü, kaşı güzel olana değilde, kalbini size gerçekten açana bir şans verin.
Kızların aşk anlayışını bilmem ama müstakbel eşimin aşk anlayışını şöyle söyleyebilirim:"Sadece ona ait olduğumu ve bunu hissettirdiğimde aşkın bir parçası olduğumu söyler."
Kızların aşk anlayışı 25 yaşlarına kadar birşey bulamazlarsa 25 yaşından sonra evlenecek erkek arayıp önüne çıkan erkeğe aşık olduk deyip erkeği baştan çıkarmaları buna örnektir. Benim yaşadığım olaydan yola çıkarak bu düşünceye vardım. Olay şu ki : kızla 3.gün sevgili olduk , 5.günde abisiyle tanıştırmak istedi ve korktum. Sonra da ayrıldık. Noluyo lan dedim kendime. 1 hafta sonra whatsappta kızın bir erkekle fotoğrafını görünce vay amk dedim! Aşk mı lan bu? Hani kız bana aşıktı?
--spoiler--
sürekli arakdaş çevresindeki kişileri kıskandırmak için cahilce davranışlar sergilerler.
--spoiler--

kendilerini esefle kınıyorum.