bugün

Detayının olması.(çoğu kızda olmayan şey)
kız olmaları.
iri göz,uzun kirpik.
nefes almaları.
saçları tepeden dağınık toplamak. kalemle tutturmak demiyorum bak, toplasa yeter.
bakımlı temiz eller ve temiz dişler.
Hanım hanımcık mütevazi bir giyim tarzı ve elbette, davranışları.
-Öncelikle kibar konuşması, oturmasını kalkmasını bilmesi.
-gereğinden açık giyinmemesi. Göğüs dekoltesi varsa altına pantolon giymesi veya mini etek/şort giydi ise üst tarafı açık giyinmemesi. Yani ilgiyi tek tarafa toplaması , dengeyi kurabilmesi.
-topuk boyunu kendi boyuna orantılı olarak seçmesi. 170 üstü ise 10 cm bir topuklu giyiyorsa 160 ise 5 cm giymesi.
-halhal kullanması bileği ince ise çok zarif duracaktır.
-sağlıklı ve beyaz dişler . Gülüşünü ve imajını çok etkiler bir kızın.
-karşı tarafla fazla samimi olmaması , gülüşünü dışarıda fazla abartmaması.
- pembe ve kırmızı tonlarında kullanılan rujlar.
-hafif bronz bir ten.
-eğer yüzü güzel ise güzel kesilmiş kısa saçlar yoksa uzun saç.
-saçlarının güzel kokması.
-teninin kokusuna giden bir parfüm.
ağırbaşlılığıdır.
somut olarak am göt meme.
hatun kişi gotik ise bana her türlü güzel gelir.
Kılsız bir kol.
göz makyajı.
zülüfsüz bir yüz.
güzel bir boyun, düzgün dişler, bakımlı saçlar * , bakımlı eller/ayaklar, düzgün diksiyon gibi detaylardır.

not: diksiyonun güzellikle alakası yok diyenler için, çok güzel olup iğrenç bir ses tonuna ve inanılmaz kötü bir diksiyona sahip bir bayan ile karşılaşırsanız onunla konuşana kadar ona hayranlık duyarsınız. fakat konuşunca anında gözünüze çirkin görünmeye başlar çünkü artık iticidir.
Kalbidir. Kalbi.
Zeka'dan garisi yalan.
erkeğini sahiplenebilmesi gözünün dışarıda olmaması paraya gösterişe tamah etmeyişi. bir de uzun etek ve başında yazma. tabiki güzel olması.
meme. büyük olanlardan.
Meme yazmış adam ..

memeden detay mi olur olm , asıl memenin olduğu yerde diğer her şey detaydir.
Hanımlıkları.
kısa saç , öz güvenli bir bakış ve güzel dişler.
belirgin ve hoş elmacık kemiği.
kisa sac bence bayanlara cok yakışıyo tabi uzun olursa daginik falan olmamasi lazim boyle ev topuzu diyolar ya hic sevmiyorum onlari ama kadinlar insan biz insanogluyuz beyler bunu da unutmamak lazim saygulaaarr efenimmm..
güzel bacaklar ve sıkı bir kalça.